Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub08 Przypomina mi to konfederację :)
0
@Bogan No dla mnie na 9 powinien grać Fati ale nie wiadomo co ze zdrowiem.
1
@Godlo No cienko widzisz bo Dembele miał 5 kluczowych podań, nikt inny nie miał nawet 2.
0
@Kuczek Auba bardziej pasuje do naszych skrzydłowych, depay z kolei nie pasuje do tego co chce grać Xavi.
0
@Pawlak1992 Mnie też to denerwuje zwłaszcza jak robi to gość który linię złamał, narzucanie presji, czasem się uda.
1
@katalonczyk112 No tak 5 (PIĘĆ) kluczowych podań to przykład egoistycznej gry.
2
@mateusz1989VeB No przecież 30 sekund przed końcem zderzył się z zawodnikiem Rayo oglądacie te mecze czy nie/
3
@IronSanHybrid Uważam że twoja nienawiść do niego przesłania ci to co pokazał na boisku, jak wyżej dał 3-4 patelnie dobrze rozdzielał piłkę, a to że momentami był niechlujny to już taki typ piłkarza.
1
@IronSanHybrid Dembele serio?
1
@czółkovsky No pod sam koniec zderzył się z zawodnikiem rywala.
0
@El dominatore Oj tak z Albą masz rację kompletnie tego nie rozumiem, gość ma niesamowite timingi a oni go i to nie tylko skrzydłowi w ogóle nie uruchamiają takie podejście podpowiada trenera bo to samo było w zeszłym sezonie.
1
@FC1899Barca Zacznij mecz oglądać bo chyba oglądałeś coś innego.
0
@Szmulek Dembele prawdopodobnie najlepszy na boisku :)
0
@El dominatore No a jak graliśmy końcówkę zeszłego sezonu? Może to pragmatyzm Xaviego w każdym razie fanem tego nie jestem.
0
Transfer Lewego odmienił stosunek polskich mediów do Barcelony na plus, nie ma już tego dziwacznego naśmiewania się z Dumy Katalonii, ale są też minusy które kiedyś trafnie wypunktował pewien dziennikarz"
Robert wygrywał, Bayern przegrywał. U nasz będzie podobnie:)
0
@wudzitsu To akurat z braku wiedzy historycznej.
1
@johny11 26 spotkań to nie parę meczy, dla wielu zawodników to cały sezon.
0
@Kengo Szlifować to można nawet 27 latków, to nie takie proste że wyskakujesz z liczbą i masz odpowiedź bo na pewno łatwiej prowadzi się starszych zawodników jaki wiek się wydłuża, więc mała liczba u22 nie dowodzi zbyt wiele.
0
@Kessie Wątpię by te tłuściochy dały radę złapać ptaka.
0
@Kengo Nie, czasy się zmieniają tak jak 33 latek nie powinien mieć już łatki emeryta tak od 22-latków ludzie oczekują dobrej gry.
@Aragorn33 Tak tylko wykończenie, sporo już było takich zawodników co mieli "tylko" wykończenie poprawić.
0
@Mow_mi_Douglas Żeby douglas legendarny PO nie widział dziury na PO to aż dziwne.
1
@Comentateiro To jakiego klubu są legendami?
0
A wczoraj miałem pytać czy Dest zrobi krok na przód (mimo iż niektórzy jego rozwój odbębnili po trzech treningach u Xaviego) wygląda na to że Amerykanin będzie odstawiony na boczny tor co najmniej odstawiony.
1
@Pawel13sz 1.Lewy
2.Dembele
3.Christensen/Kessie
4.Dest-brak rozwoju.
0
@Bartek22 No ale na największy boom z jego zakupem nie mieli numerów a co gorsza w :) Niby mamy problemy finansowe a gdy jest szansa to sobie troszeczkę odbić to jest wtopa.
No z ostatnim zdaniem też się nie zgodzę od kilku lat to otoczka niestety coraz ważniejsza się staje, zobacz ile masz fajnych analiz meczów czy piłkarzy a ile pierdół o klubie czy zawodnikach.
0
@Bartek22 No ty pamiętasz i ja pamiętam, ktoś się pewnie jeszcze znajdzie.
Dramatu nie ma, ale wizerunkowo jest przypał. Czyli podobnie jak z numerem Lewandowskiego.
0
@Borneo To jak ten system weryfikuje MU?
A ktoś mówi o nie wymaganiu czegoś?
No ma taką pensję bo ktoś go poprosił by odroczył i można było kombinować w księgowości.
Wszyscy no chyba nie wszyscy.
Ma prawo naciskać a Holender może jej powiedzieć żeby frajera szukali gdzie indziej.
0
@MateuszJrk Daj spokój z takim tłumaczeniem, goście zarabiają grube pieniądze by skupiać się tylko na piłce, nie ma porównania z kimś kto pracuje jeszcze na boku.
0
@LosBlankos Cała ta szopka jest właśnie tak ukierunkowana by obrzydzić Holendra kibicom, tak na prawdę klub nie może zrobić praktycznie nic, bo na zerwanie kontraktu na pewno się nie zdecydują.
0
@norbi77 Mnie tam najbardziej uderzyło porównanie do Mullera :)