0

@Sulimo nie zaglądaj tu :)

0

No i Montoya ma na liczniku 67 spotkań w trykocie Barcelony.

0

@daniel32778 No to zależy jak dostaną piątkę od Live to mogą się zbierać jeszcze dłużej, a może to będzie impuls na plus.

0

@Emhyr Emerson Royal 3 spotkania.

0

@taris Może i wracali lepsi ale nie na tyle by mieć pierwszy skład czy być nawet 12-13 zawodnikiem ponad sezon, przynajmniej odkąd pamiętam czyli 98.

2

@dariooo No raczej nie, bo dla 15 latków to są drużyny młodzieżowe, chyba że chcesz rywalizować z dorosłymi mając drużynę bez dowodu osobistego to nawet ta trzecia liga będzie marzeniem.

0

@cules100pro Będzie będzie za rozwiązanie umowy.

0

@BorzyKrzys Normalnie bym się śmiał, ale Brazol z ego z Ajaxu to potrójny znak stop :) A tak na poważnie to ostatnie transfery z Ajaxu skłaniają do przemyśleń.

0

@Encore No jak tam wyżej cenię trio Xaviego Ineistę Busqetsa i to ich nić porozumienia uwazam za njalepszą no i razem grali lata, choć rozumiem zachwyt bo MNS to były inne kariery, kraje.

1

@zodiak_10 Ale to jest żałosne, gość miał 5 kluczowych podań ale hejterkowie pamiętają tylko akcję z wypuszczeniem piłki na 15 metrów.

0

@HighestInTheRoom A dajesz jakieś gwarancje że pjanić pokazał by więcej?
Skoro trener woli jego to są ku temu jakieś przesłanki(a przynajmniej tak powinno być) No i wyskakiwanie z jednym meczem jest nieporozumieniem ale jak kto woli.

0

@Criss18Barca No z tym że powinien być jeden stadion to się zgadzam.

0

@Sysia11 Bo tylko dzieciaki pisza że nie zróbi różnicy, milionerzy są zafiksowani na puncie kasy i dlatego są milionerami.

Za to uwielbiam teks że ustawili się na pokolenia zawsze wtedy odsyłam do badań ilu sportowców po kilku latach ogłasza bankructwo.

1

@Vebrol Wydaje mi się że jest gorzej, to już lata ale Ronaldo takich cyrków w jego wieku chyba nie wyczyniał.

0

@HighestInTheRoom No z tego co pokazali za Komana to pudło. Pierwszy mecz gra dzieciak, więc kto jest lepszy?

0

@Pablit No a to coś udowadnia? Nie wiedziałem że jak jesteś dobry w xxx to na pewno będziesz dobry w Barcelonie, gdyby to kurde było takie proste.

0

@MESSIah16 Ale otoczkę to on sobie kręcił więc nie wiem czy to dobre tłumaczenie.

0

@Kurkmen To nie ma nic wspólnego z Ukrainą, pis chce centralizacji bo "nienawidzą" tej jaka była za komuny:) od lat ciężko pracują by niepokorne samorządy wykończyć a by tym swoim dobrze się wiodło.

1

@against_modern_football Inna sytuacja Xavi jest już tu kilka miesięcy, nie przypominaj doskonale pamiętam ryk po wiśle.

1

@FioletoweOczy Czy ja wiem czy nie umiemy? Araujo, było też sporo przestrzałów ot choćby hypowany todibo, marlon.
Przecież BB kupuje sporo talentów. Ostatnio Tore.

Dużo łatwiej ogrywać dzieciaków słabszym zespołom niż Barcelonie.

0

@AmigoBlancos Jaka jest w Realu teraz hierarchia kapitanów?

0

@SkilledHydra16 Widzę że szybko się odmieniło, w zeszłym sezonie to żłów tam ratował to psg a ney był pośmiewiskiem.

0

@takisobiektos Jakim cudem ominął mnie ten transfer :(

0

@Kacper1432 @catalanian09 Bo to chyba nie są analizy dla ludzi którzy oglądali mecz, raczej dla takich co sprawdzają wyniki na pasku w tv przy śniadaniu.

0

@Messibestplayerintheworld Niemożliwe LR już wydała wyrok urwało mu obie nogi, znowu to zrobił ...

8

@Hubsao Są gusta i guściki, na pewno na plus jest to że nie wygląda jak dmuchana lala.

0

@Bogan Rozumiem, właściwie to racjonalniejsze podejście niż tych którzy dawali mu pewne miejsce w once de gala.

0

@LS Dodaj jeszcze że że kontry nas wybitnie bolą.

0

@bari_94 Bo zrobiliśmy świetne transfery i przed meczem kilku gości nastawiło LR na 5:0?

0

@MesQueUnClub08 Przypomina mi to konfederację :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?