Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Azi Do Jordanii i do Afryki mniejsze kontrakty, problem jest taki że Rosja oskarżyła ich o to że po kryjomu wysyłają amunicję na Ukrainę.
0
@Kgorecki2500 No widziałem inne informacje i z nich wynikało że chętnych nie ma praktycznie wcale.
0
@Mocher91 Szczerze mówiąc gdyby ryzykować to Ansu wygryzł by Raphine, na szczęście ryzykować nie trzeba i Brazol gra dobrze.
0
@urbipl No nie wiem akurat angielscy komentatorzy byli przekonani że lewy nie strzelał tylko odgrywał do Dembele i ujęcie z innej kamery to właśnie sugerowało.
0
@Roobo A ja miałem wrażenie że to efekt tylu lat wylewów w obronie gdzie ciągle działy się jakieś niestworzone rzeczy i obrońcy tracili rozum, bo to musiało zostawić jakiś ślad.
1
@peetwithbarca Nie po asyście bo Dembele ma dwie.
0
Mam nadzieję że Xavi ma pomysł z prawą stronę bo ostatnio była tragedia, prawa strona nie dawała swojemu skrzydłowemu żadnego wsparcia.
0
@masa11 Rozegranie, wyjście z pod pressingu i wsparcie skrzydłowego to dałby Roberto. A tak to ograniczenie i dystrybucji piłki i całej prawej strony.
0
@Koziol333 To jeszcze gorzej, bo normalnie jest 3 gości do dystrybucji piłki, a w takim wypadku mamy dwóch i całą prawą stronę zablokowaną.
0
@Pinokio Bo był drogi, rywal na rozgrzewkę tym bardziej że za chwilę maraton już z silniejszymi. No i coś tam się działo z Christensenem.
0
@Firestone Wiesz może pora by o pewnych zawodnikach zaczęto mówić że Xavi ich budował bo o ilu można tak napisać.
0
@Jakchcesz Ale wiesz że wtedy masz bardzo utrudnione rozgrywanie od bramkarza wyjście z pod pressingu i praktycznie cały bok zablokowany. Urus to fajny dzieciak ale nie nadaje się absolutnie ani na PO a tym bardziej na pół prawego w trójce.
4
No potężna chmura mi się na horyzoncie czai już z dwie godziny, pewnie czeka aż zacznę mecz oglądać......
0
@VeB10Ronnie No tak bo ci strzelcy to sami kurde te gole strzelają, zastanawia mnie tylko jak oni to robią bo przy poniżej 7 zawodnikach powinien być walkower a oni tyle strzelili sami na 11.
Fajny fikołek trofea wygrywają kluby a gole to się samemu strzela.
0
@Pawlak1992 Nie nie musi być na moje, tylko mam negatywny stosunek do rzucania takich ocen, jeśli dla ciebie te 4 mecze są wystarczające by wyciągać takie wnioski to ok ale ja to zawsze będę krytykował.
Drużyna piłkarska to trochę więcej niż jeden zawodnik nawet tak zaborczy jak Ronaldo, to może być jego wina ale również trenera który nie potrafi tego zorganizować, a akurat w MU to bajzel jest od lat i nie zmieni tego wymiana trenera czy wietrzenie szatni i problem jest sporo głębiej.
No i na moje musi też być to że złota piłka to miała być nagroda indywidulana, co samo w sobie stanowi absurd ale jak przyjmujemy tą narracje i liczymy gole strzelone jako coś co jest zawodnika a nie drużyny to co ma miejsce w lidze czy trofea do tego czy ktoś grał dobrze czy źle, możesz być świetnym zawodnikiem a nie wygrać nic jak wspomniany wyżej liverool który najpierw wygrywa 4 puchary a później ma pusty rok.
0
@matt121 No a pisałem coś o 13/14 i 500+ słabo ci idzie przeinaczanie moich słów i czytanie w myślach. Jeśli ktoś ma prawo decydować o kraju to na pewno emeryci mają większe niż 16 latkowie.
1
@Kengo Z tego co znam Historię to mordowali nas praktycznie wszyscy sąsiedzi, kiedy unormowaliśmy sprawę z Litiwnami których nienawidzili nasi przodkowie.
0
@Katalonbar I to opierasz na Ronaldo czy masz jeszcze jakieś przykłady?
0
@Tridente2015 No trudno żeby Barca była w sierpniu poza grą o trofea, a granie co trzy dni to wina MŚ.
0
@Pawlak1992 No to inaczej Live w 19/20 wygrał 4 puchary w następnym zakupili Thiago i pozbyli się mało ważnych zawodników, i nie wygrali nic rozumiem że to wszystko wina Thiago tak.
1
@matt121 Gościu spójrz na piramidę wieku w Polsce to przestaniesz mi tu pisać farmozaony o przyszłości, jak ktoś chce wygrać wybory to nie będzie patrzył się na młodych(wspaniały janusz polityki co wybory rządzi nie!!!) tylko spojrzy na emerytów których panie myślący co rok przybywa, polecam pomyśleć jak to radzisz i spojrzeć na demografię.
Tak dajmy prawa wyborcze ludziom którzy nigdy nie pracowali a zabierzmy tym którzy budowali Polskę WSPANIALY pomysł.
0
@VeB10Ronnie Pewnie te 5 pucharów LM mu ciąży, bo sam ma ich więcej niż miejsca 3-10 razem wzięte.
0
@Pawlak1992 Czyli rozumiem że wymiana Depay za Messi była dobrym ruchem bo z Messim mieliśmy 3 miejsce a z Depayem 2, ok dzięki, dużo się dziś nauczyłem wszystko można wytłumaczyć jednym transferem, pomijamy jak złożone są drużyny pomijamy rywali.
1
@matt121 A wiec całe pełnoletnie( a czasem wiecej np mój ojciec od 15 roku życia) życie pracowałeś przechodzisz na emeryturę i masz wyp... no to współczuję emerytom ciekawe kto by się nimi zainteresował jakby nie mieli prawa wyborczego.
0
@Pawlak1992 A co ma miejsce w lidze do nagrody indywidualnej, ogólnie dawanie nagród indywidualnych w sporcie zespołowym to taka słabizna że aż żal.
0
@messi564 Widziałeś terminarz? Co im dadzą treningi pierwszego zespołu grającego co 3 dni.
1
@pioz123 Odstawienie jest ok zobaczymy czy mu wystarczy mocy by to odstawienie utrzymać.
0
@Vebrol A pamiętasz jak wyglądał przed liftingiem?
2
@Gosciuu Barszcz
0
@Nano22 Jak najbardziej dobry, rozumiem że czołowe kluby od tak odpuściły takiego gościa. Co do Alemanego to radził bym trochę odczekać, bo wszystko na papierze wygląda fajnie ale boisko i wyniki wszystko zweryfikują nie cała wina pójdzie na Xaviego.
No a to przygoda Alemanego z Mallorcą to był jakiś pochód dominacji że tak piszesz?