1

@kuz Nie ma to jak Ronaldinho obrażać.

0

@Danny Gaucho No niestety jeśli LM się znów powiększy to te rekordy będzie dużo łatwiej pobić.

0

@TheNekro94 @PakietShakhtar Jest jeden taki na pewno kojarzycie dostaje skrętu kiszek na każdy post o Lewym.

1

@SuperPatsonFCB Dlaczego przebiła? Piłkarz od początku mówił że zostaje, jego czyny też to potwierdzały, a że były przepychanki o pieniądze i to w końcu nie wiadomo do końca jakie to nic nowego.

0

@Zip To zobacz sobie jak właczyć bios klawisz zależy od modelu(najczęściej del wciskasz zaraz po uruchomieniu jak masz czarny ekran zresztą bardzo często wyświetla ci którym klawiszem go uruchamiasz.) i jak tam działa to masz coś z oprogramowaniem. Jeśli nawet biosu nie możesz włączyć albo w nim nie działają niektóre klawisze to serwis.

edit
Stacjonarka w 90% przypadków Del, w pozostałych 9% F2, HP F10. Laptopy głównie F2 - sprawdzić czy nie są zamienione funkcje multimedialne z funkcyjnymi - może się okazać, że aby wywołać F2 należy wcisnąć Fn + F2. W laptopach HP F10. Laptopy Lenovo mają dodatkowo przycisk albo otwór Novo Button - jeżeli F2 nie skutkuje wejściem do UEFI - przytrzymać na wyłączonym komputerze.

0

@Emhyr Może po prostu teraz dają od siebie więcej z racji wojny.

0

@football123 Niemców o reparacje.

0

@jacobFCB Szkoda że nie widziałeś jak się o Lewego kłócili :)

0

@Zip a w Biosie/uefi działa?

0

@KibicBarcy123 On ma większe problemy niż liczba pomocników, ale może jak Pjanić odejdzie to dzieciak normalne treningi będzie miał, bez minut to lepiej jakby w BA był.

1

@Lionel_Messi10 No to jak nie chcesz dyskutować i najważniejsze NIE UMIESZ to po co tu założyłeś konto? Herbiki nabijać? Masz jakieś problemy bo wciąż widzę oznaczasz tych samych gości by się dowartościowywać, a jak ktoś cię kładzie argumentami to kończysz dyskusję.

0

@mm_ Myślę że za dużo tu jest spekulacji odnośnie tego, ostatnio widziałem jak ktoś napisał że Depay nie ma opisu jako gracz Barcy i już wróże wiedziały o transferze, nie wiedzieli za to że on to usunął już kilka miesięcy temu.

0

@agaFCB Nie .I to nawet powrót na rok jak niektórzy sugerują jako fajny uważam za czas stracony, pod Messiego trzeba ustawić zespół, który co dopiero otrzepał się z jego dominacji mamy im fundować powrót do tego by za rok znów układać wszystko od nowa, absurd.

0

@PatrykBarca Bo oni szukają emocji i chcą do ostatniego meczu walczyć o wyjście z grupy :)
Walnij się z Viktoria i potem zgub w jakiś głupi sposób punkty z takim Interem i kłopoty murowane.

0

@barcelonaLM No ciekawe czy by likwidował jakby miał nad nią władzę, to pytanie retoryczne.

1

@Kidd @krajana U nas Dembele dość często tworzy fajne sytuacje parterom na strzał z dystansu.

8

@PatrykBarca Zalezy jakie rotacje, bo jak widzę 5-6 zmian to mi słabo ale jeden dwóch zawodników to na niektórych pozycjach nie był by dramat.
No i przy fajnym wyniku jest pięć zmian więc lepiej ich rozstrzelać i potem wpuszczać drugi garnitur.

0

Ale piękna historia z tym ochroniarzem co odebrał poród, bo tak to ciągle tylko zalewają nas dramatami i tragediami.

1

@Kozinho. Czyżbyś sugerował że bez ameryki bylibyśmy z Rosją w przyjacielskich stosunkach?

1

@Emhyr Bartomeu go wyssał i wypluł, nie dziwię się że nie dołączył, może kiedyś.

1

@Ojciec5tkidzieci Nie no akurat filmy z rogatek dowodzą że tam był problem z ludźmi i ich brakami w IQ

0

@KrwawiaceoczyVEB panie istnieje coś takiego jak .......................................

0

@KrwawiaceoczyVEB Przy dwóch nie było i pod koniec meczu też obronił setkę więc to trzy.

0

@xxKrysztalekxx Nie zastanawiałem, bo od dawna twierdziłem że to wina sztabu co dowodziły ucieczki do innych specjalistów.

0

@Seledynowy Nie żeby coś ale to samo czytałem o Cou w nowym klubie :)

0

@Bagsik88 Jak najbardziej kit.
A co mnie obchodzi co mówi Pique on kłamie tak często jak stary Messiego. Ja pisałem tylko odnośnie jego transferu a później odnośnie bzdur że nie miał talentu.

No właśnie po raz kolejny coś wmawiasz, i schodzisz na manowce, to ja mam do ciebie pytanie dużo dzieciaków tu tak się na te twoje wkrętki nabiera?

Ja nie musze tego sprawdzać bo kibicowałem temu klubowi zanim Messi trafił do Barcy. A to ZP sprawia że trzeba się pytać zawodnika kogo kupować czy jak mam to rozumieć, raz szczekacie że Messi nikim nie rządził a późnej takie kwiatki walicie.

No to już nie mój problem że cię nie obchodzi mnie tym bardziej
Tylko pomóż mi jeszcze i wskaż gdzie w tej narracji jest pytanie
"A co do Pique, jak z tego korzystał to tak nie gadał, teraz jest niby inaczej to sobie niby przypomina. Z młodymi też czas pokazał kto miał rację."

0

@Emhyr German goalkeeper i German striker i można grać.

1

@Kgorecki2500 @VamosVamos No tak rewelacyjnie ze Mats wyciągnął 3 setki.
Do 25 minuty to obrona nie wiedziała co się dzieje, potem rzeczywiście fajnie.

0

@xxKrysztalekxx Jakoś Dembele po dużo poważniejszych urazach nie miał tego bufora ochronnego. Też go broniłeś wtedy?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?