Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Wchodzi kukiz do restauracji
-Pana godność
-Nie mam żadnej......
1
@John_Doe Sprawę komendy pamiętasz? Jeśli nie ma żadnych podstaw by podważać winę to powinni do końca swoich dni zapieprzać od rana do nocy albo paść z głodu.
4
Mecze w LM
ter Stegen - 73
Kounde - 14
Christensen - 36
Araujo - 9
Alonso - 23
Gavi - 8
Pedri - 11
Busquets - 126
Raphinha - 1
Dembele - 36
Lewandowski - 108
Ogólnie to wczorajsza jedenastka to nie był LM weteran, Marc Busquets i Lewy zawyżyli by średnią, nawet doświadczonego Alonso trudno nazwać LM wyjadaczem, młoda niedoświadczona drużyna która wciąż się zgrywa można z optymizmem patrzeć w przyszłość o ile z Interem nie wydarzą się jakieś cuda.
0
@kejdzi Ale to jest gdybanie, Bayern nie wyglądał najlepiej i ile z tego można zapisać na konto Barcelony możemy dyskutować, i ten średni Bayern złożył nas w 5 minut, i tu zaczynam gdybanie czy jak by musieli to by nas docisnęli czy nie?
Mamy składaka który dobrze sobie poczyna i z tego trzeba się cieszyć, do potęg nam jeszcze sporo brakuje. Ake to normalne.
0
@El dominatore Nie każdy musi być trendy jak ty.
0
@tristan87 Brzmi tak jakby brak tych niewykorzystanych setek miał by nie być brany do oceny za mecz, absurd.
0
@Pawel13sz A strzelił z tego gola bo już nie pamiętam?
0
PO(?) ŚO LO świerzaki, najdłuższy staż w obronie Urus 88 spotkań, w LM 8 i to nie pełnych.
Pomoc najbardziej doświadczona i zgrana co powinno śmieszyć bo razem zagrali ile 22 spotkania oczywiście nie w pełnym wymiarze czasowym.
Atak tylko Dembele ma staż w klubie.
Jak na razie Xavi operuje na składaku, once de gala w miarę się wykrystalizowała i teraz pora na zgrywanie się, fajne do dziś wyniki może nawet ponad stan bo nie zawsze można wygrywać indywidualnymi popisami które zakrywały braki w zgraniu.
Ta porażka da drużynie dużo więcej niż zwycięstwo. No i utemperuje niektóre głowy bo już opuszczały stratosferę, bo mimo iż napisałem o tym że to nawet wyniki ponad stan to też dotychczasowi rywale nie byli potęgami a jak trafiła się ta Sevilla to akurat miała dołek
0
@El dominatore No mnie to nie rusza bo porównywanie ich jest absurdalne, tak jak przeżywanie tego weź maść na ból czterech liter jeśli nie rozumiesz dlaczego tak bełkoczą.
0
@krzywy Nawet jeśli tak wygląda, to Bayern ma minimalne zmiany w składzie nawet jeśli zmienili fundament, a w Barcy praktycznie składak a jakby to porównać z majem to już w ogóle odlot, dlatego nawet pisanie o sile składów jest nie na miejscu. Masz rację niestety mamy ten przedziwny mundial więc Xavi musi potroić wysiłki bo momentami wygrywamy indywidualnościami nie grą drużynową, dziś Bayern na to nie pozwolił a nasze filary im to swoją postawą ułatwiły.
0
@PanAgenda2030 No a z kim graliśmy? Mam opierać się na meczach z maja czy co?
0
@El dominatore No a pamiętasz Chelasea albo Juve, możemy się tak bawić i ja ci będę podawał mecze gdzie większe talenty/gwiazdy zawalały mecze.
0
@krzywy No dwa tygodnie temu tu było pełno komentarzy że Barca ma lepszy skład i drużynę więc brutalne zderzenie z rzeczywistością musi boleć.
0
@haryveb944 Graliśmy w pierwszej połowie ba byliśmy nawet lepsi, w drugiej na pewno nie gramy jak równy z równym gramy bardzo źle.
0
@PanAgenda2030 No tak miał najlepszego zawodnika ostatnich meczów posadzić odstaw to co bierzesz.
0
@El dominatore No może zapomniałeś superpuchar z Sevilla czy arcyważny gol z Atletico.
1
No jakby Dembele zabrał z Barcy drybling a Lewy wykończenie to był by fajny wynik :)
0
@bartekeg Ale wiesz że podobne rzeczy można napisać w stosunku do Pirlo Laparda Gerarda....
0
A więc to dlatego kurski wyleciał nic dziwnego miarka się przegła, skazać miliony Polaków na komentatorów z Polsatu.....
0
@adambądkowski93 No tylko że to chyba nie było do końca tak było bo miał kosę z Cassano i mówiło się że ani do niego nie dołączy ani nie zagra już w realu właśnie przez swojego rodaka.
0
@Sulimo Ja akurat ją bardzo lubiłem nie wiem co jej strzeliło do głowy z tym pomysłem, choć tam nie było że na pewno to zrobi.
0
@Lionel_Messi10 No jak nie długo to w styczniu to tak.
2
@michal26 Ale co nam przeszkadzają ruchy nacjonalistyczne? Już pomijam ich krótką historię i zarzut do pewnych ruchów bo to wcale nie musi być podstawa ich ruchu, to nasze ruchy nacjonalistyczne też mają głupawe pomysły i idiotycznych liderów jak ten wyżej.
A tak po ludzku słabo widzę Ukrainę napadającą na Polskę chyba że nagle wybaczą Putinowi i Łukaszence i razem z ich kupą gruzu i złomu napadną na kraj Nato
0
@jordus100 Nie wiem czy powinienem się czuć zaorany bo tylko podsumowałem że gdyby tak mówiła to pokazuje tylko poziom jej dziennikarstwa aż tyle i tylko tyle, co do uprzedmiotowienie i seksualizacji to mnie tam do tego daleko i nie o to w moim komentarzu chodziło jeśli tak go zrozumiałeś.
A ta pani nie potrzebuje mojego wkładu w to zjawisko bo ona sama w nim aktywnie uczestniczy, wystarczy rzucić okiem na jej społecznościówki czy to jak się ubiera do wywiadów, na pewno głęboki dekolt pomaga w rozpracowywaniu taktyki.....
0
@Kidd Jaro zbaw mówił że można oprócz opon :)
6
@Rewolucja123 No tą wypowiedzią pokazuje że nie ma wiele więcej do zaoferowania przynajmniej jako dziennikarka.
2
Dzieciak, raz może być gorzej raz lepiej tak długo jak nie przegrywa nam meczy powinien dostawać minuty i pokazać czy ma papiery na wielkie granie jak już robimy w gacie i chcemy Alby to ten moment przepadnie i znów trzeba będzie czekać na LO może nawet kilka lat.
0
@Sysia11 Zależy w jakiej historii i w jaki sposób, je śmiem twierdzić że niegdy nie będzie stawiany na równi z nimi, nawet jak zabierzemy im trofea z reprezentacją.
0
@JimMorrisonFCB Co ma wyciąganie do nie istnienia? No i to tak słabiej to wyglądało bez tych zawodników, zwłaszcza jak chodzi o trofea.
2
dziwne że nie wspominają że Busquets sam mówi że odchodzi, chyba że jego będą opłacać nawet w MSL.