Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@TR3YWAY Na szczęście pis pilnuje by o ten dobrobyt nie było za łatwo.
0
@Messibestplayerintheworld Mnie to bardziej zastanawia wyciąganie brudów, sam osobiście nigdy Pique nie lubiłem ale armia jego sympatyków którzy wołała o prezydenturze ostro wycięta, wygląda na to że w klubie chcą go równie szybko wyciąć pytanie czy chodzi tylko o pieniądze czy o coś więcej.
0
@Nano22 To samo można powiedzieć o Pique który z zeszłym sezonie wyglądał bardzo dobrze.
0
@Recha_0684 Po prostu trzeba ciągnąć narrację że bez lewego to gruz i kamieni kupa.
1
@marcin62 Poczekaj zaraz będzie
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1663489920dMfPl4wpjURXQWRpUo93H9,w400.jpg
3
@Emhyr No gra bez skrzydłowych, zobacz sobie na heatmapy.
0
@Barca1922 Ty to jak on strzelił tyle reprze? Już samo to tą durną tezę obala.
Zobaczycie post jakiegoś przygłupa i zaraz wam LR odznaka rośnie i nagle nie ma on a są oni ciekawe skąd....
1
@Firestone Tak naprawdę nie wiemy czy to decyzja w 100% czysto sportowa.
7
@Firestone No heat mapy z ostatnich spotkań to pokazują wyraźnie.
0
@ousmanedembele10 Czy ja wiem czy zagrał słabo, to on rozdziela piłki z Perdrim w tym zespole i w akcje bramkowe był zaangażowany, za to na pewno drybling wczoraj szwankował.
1
@Gwyn Polecam angielski cast, nie będziesz słuchał ani przesadnie o Lewandowskim ani o Realu.
1
@Oskar00 Ale to jest oczywiste że jak wyjmujesz tak znaczące ogniwa z zespołu, a precyzując zawodników pod których zespół jest ustawiony to ułożenie tego od nowa sporo potrwa.
0
@Aragorn33 @RosjaninBut A ja uważam ze nie dobije, w tym tysiącleciu barierę 40 goli przekroczyło trzech zawodników ostatnio był to Suarez 15/16 a pozostałą dwójkę łatwo odgadnąć zrobili to "tylko" po trzy razy.
0
@Barca1992 No nie każdy, już nie przesadzaj.
1
@fart Ja wolę tą ich piosenkę
4
@Kondziubarca Ach ten romantyzm futbolu.
0
@mariusz504 Nie chcę cię wprowadzić w błąd ale widziałem tu informację że wygrać nie może. To trochę było by głupie skoro może być nominowany.
0
@yoli No po meczu z Bayernem to mogę napisać ze da się Lewandowskiego zastąpić, akurat dobrze wyżej napisano wyjmij Dembele Pedriego i Lewego i nie mamy ataku.
0
@FC1899Barca Ta każda, kiedy tą historyjkę poznałeś?
0
@Jasialdinho To był jakiś przedziwny pomysł, gość zarówno w Barcy jak i Serie A od 65 minuty oddychał rękawami a oni go do PL kupili.
2
@daniel32778 No harry na pewno by uratował prestiż korony :)
Polecam się doinformować czy nie ma nic do gadania bo jak widać nie masz pojęcia co piszesz.
No jak wyżej to koszt dla podatników ale też pewna gałąź gospodarki dobrze na monarchii zarabia a i sam dwór też nie ma problemów z płynnością finansową.
2
@Qba2312 Dużo gorszy poziom niż dawniej niestety, bo mam do niego wielki sentyment.
2
No fajnie ale Bayern pewny awansu z pierwszego miejsca będzie miał możliwość rotacji i zapewne z nich skorzysta(mamy MŚ) i Inter będzie miał większe szanse na punkty, więc to liczenie na to że Inter przegra może być zgubne, 4 punkty z Włochami to mus.
0
@Chaoss Z tego co kojarzę to nakładają się właśnie z winy pisu :)
0
@VeB10Ronnie No łatwiej załatwisz sprawy francuskim niż polskim, no i prawdziwej polityki przez tłumacza się nie robi.
0
@KlonaZepan No to mało o piłkarzach wiesz i słyszałeś skoro piszesz że on jest niezrównoważony.....
0
@Herato Nie wiem czy podpierając się dwoma zawodnikami jeszcze do tego tak młodymi można wyciągać tak daleko idące wnioski, jest chociaż trzeci taki rodzynek?
0
@Survier I dwoma kontrami Francuzi wygrają mecz.
0
@VeB10Ronnie Zapewne ze starych 1% a z wieku jakiego 1% nie mówi.
1
@Kidd No i to jest sposób na demografię, jedyne co będzie można robić to albo spać albo pompować pod wspólnym kocem.