0

@Kessie Ciekawe jaki ma całkowity bilans :)

2

@Criss18Barca No widziałem takie klasy że po nich nauczyciel musiał by wyjść na ulicę i żebrać, bo nie miały zamiaru się uczyć.

0

@MESSIah16 @Janiama No i MŚ są zobaczymy z jakim nastrojem z nich wróci.

0

@GeneralXavi Jakbym widział że gość się przekręca na boisku to ostatnią rzeczą było by myślenie o piłce, no ale są różni ludzi, no i bukmacherka robi z ludźmi straszne rzeczy.

0

@masq Zdejmij go w przewie to już z niego w tym sezonie nie będziesz miał pożytku.

0

@MesQueUnClub96 To pisali czy pisał, zresztą podpieranie się ludźmi którzy ewidentnie mają problemy też nie świadczy o tobie najlepiej.

0

@koziar Komentować nie umie ale zawsze jakąś anegdotkę opowie coś z autobiografii czy wywiadu zacytuje i tak się dziad ślizgał.

0

@Emhyr No na najlepszych masz rację, ale na takie Cadiz lepiej mieć dwóch z wyprowadzeniem niż Araujo bo rywal odda 3 strzały.
No i dawniej przecież graliśmy dwoma stoperami co potrafili wyprowadzić piłkę.

0

@matirix20 Dla Barcy Kounde, młodemu urusowi za bardzo przeszkadza piłka przy nodze, choć trochę się poprawił.
@Emhyr No przy takiej dyspozycji Garcii i Kounde to Araujo może wylądować na ławce

0

@Adran360 Wiem, ale Brazole i Argentyna mieli lepsze drużyny a jednak nie ma miedzy nimi przepaści jaka powinna być.

0

@Emhyr No wszystkie potężme ligi +Brazylia i Argentyna a tu sowieci :)
No i jeszcze mają tylko dwie mniej niż potężna Brazylia, a gdyby nie Messi to Argentyna nie miała by żadnej...

2

Trochę trudno to zrozumieć w takiej postaci? Jedna strajkowała czy kilka bo tak to chyba powinno(?) być sędzin, bo strajk jednej chyba łatwo rozwiązać bo po to jest techniczny.

1

@liberoFCB ....."Do obliczeń Forbes stosuje wartości organizacji (kapitały własne plus zobowiązania), które bazują na złożonych wpływach, jakie drużyny otrzymują z telewizji, lóż na stadionie, mediów, licencji, towarów i koncesji."..................

0

@Zbyszard Za wcześnie ale widać po nim że zapewne takim kimś będzie.

1

@AmigoBlancos Zobaczymy jak to będzie z tymi autobusami bo jak na razie to powiedział bym że jeszcze ich nie widzieliśmy.

0

@tomcias10 Mógł też ugryźć się w język zwłaszcza jak chodziło o Puća, te szpileczki z kataru były bardzo słabe.

0

@Colon Właściwie to czym różni się monarchia w większości krajów od celebrytów. To już rody z finansjery mają większy pływ na świat niż monarchia.

26

@george321213 No ja z redakcji nie byłem a dałem Dembele, od lat tu panuje narracja że robienie gry jest najważniejsze a Dembele robił grę, więc nie bądźmy hipokrytami.

0

@Herato Może, ale przywołam wymienionego wyżej Ronaldo on połowę wszystkich swoich goli strzelił do 23 roku życia.

2

@mateusz1989VeB No jednak Xavi Iniesta Busquets wyżej.

1

@Roobo No i to szanuję bo przynajmniej jesteś konsekwentny i widzisz różnicę miedzy napastnikami. Bo jak ostatnio widzę gości którzy od lat piszą że gole to nie wszystko a teraz jednak gole to mnie krew zalewa.

0

@Roobo A zapytam z ciekawości Benzema czy Lewy?

0

@MESSIah16 No a powiększenie LM tylko mu to ułatwi.

0

@Kgorecki2500 Tak głosowanie ale jak popatrzysz na kapitanów na przestrzeni lat to nie ma tam zawodników z krótkim stażem w drużynie ani dzieciaków ze szkółki, o ile zgodzę się że Lewy fajnie pomaga zawodnikom na murawie to byłbym w szoku gdyby był nawet czwartym.

Więc tak głosowanie ale wygląda na to że to staż cię kwalifikuje do ubiegania się do tego miana. Choć czasy się zmieniają i kto wie.

0

@Danny Gaucho O to mnie trochę zaciekawiło, gdzie znajdę listę LM gole +asysty? Podejrzewam że top 2 bedzie niezmienne ale reszta mnie ciekawi.

0

@RivaldoVitorBorba Bardzo bo w Barcy i w Juve po min 70 gość wyglądał jak po maratonie a kupili go do PL.

0

@ObiwanKenobi No nosi mundur, nijaki ale mundur.

0

@stepkovski A na końcu jest staż i dopiero głosowanie, więc żaden nie ma szans na opaskę.

2

@Kidd To by znaczyło że 1/4 społeczeństwa ma ponad 70 lat, nieźle, a raczej źle dla nich.

1

@Bartula Mnie zawsze zastanawiała ta popularność Angielskiej rodziny królewskiej w Polsce

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?