Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Image No i w takim przypadku taki Torre w dynamice pierwszego składu ale nie grający nie ma sensu, bo tu praktycznie większość treningów to będą regeneracyjne.
0
Ale to się paskudnie zestarzało
https://www.fcbarca.com/103948-co-doprowadzilo-do-metamorfozy-sergino-desta.html
0
@Pawel13sz No kupiliśmy też Todibo, a inne kluby kupowały też młodych już nie róbmy ze zwykłych transferów magii, ot Urus się udał. Zresztą zobaczymy co się będzie działo bo jak nie popracuje nad wyprowadzeniem piłki to niektórzy mogą się zaskoczyć.
KPB, Martin Braithwaite, Firpo, Emerson*, Trincao, Depay* no jednak nie top, fajny Urus i Pedri ale jakby Planes był topem to nie byłby w Getafe.
0
@Rafaello1979 No Bojan też miał nieziemski talent, tylko że talent to nie wszystko.
0
10 lat w klubie i 5 LM, no niezła średnia.
0
@Danqoo No kibicuję już trochę lat i widziałem wielu zawodników którzy mieli poprawić "tylko" wykończenie by stać się wielkimi i wiesz co większość nie poprawiła bo jak to często pisze tu były zawodnik strzelanie jest najtrudniejsze.
0
@Kgorecki2500 Ja tylko chciałbym przypomnieć że Dest po 3 treningach podobno był już przez Xaviego ogarnięty nie wiem jak to ma wyglądać po raz drugi.
4
@Pawel13sz Ciekawe czy oddał by swoje 5 LM za taką passę.
0
@antymadrista1 No bycie jedynym hegemonem po kilku latach wychodzi bokiem ale jak kto woli.
1
@Bobo25 Usunąłem bo odpowiedziałeś na to niżej a ja nie całej nitki przed napisaniem, niemniej dzięki że napisałeś jeszcze raz.
0
@Jasialdinho Araujo się do takiego ustawienia nie nadaje, bo nie potrafi wyprowadzać piłki i wychodzić z pod pressingu.
0
@mateusz1989VeB Strach to ja tylko odczuwam że możemy z grupy nie wyjść, a Bayern jest lepszą ekipą więc podejrzewam że z tych dwóch spotkań to oni będą bardziej zadowoleni.
0
@lucca87 Martino miał lepszy i ligi nie wygrał, a myślę że jest lepszy niż ten cyrkowiec
0
@Culer_1906 Mamy świetną kadrę, a czy zespół niebawem się okaże.
0
@Barcanajlepszyteam Piszesz tak jakby Trump czy każdy inny polityk nie miał, akurat ci co doczłapali się najwyżej w większości mają bo żeby szczyty osiągnąć to trzeba sporo majstrować.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@adi7adi8 Nie wiem czy z Messim po prostu nie chce by pewne rekordy zostały pobite, nie ważne czy może pobić je Messi czy Lewandowski.
0
@goldmetaxa Super kadra≠Super drużyna
1
@barcelonaLM No zgubiłeś to że przy dystrybucji tych dóbr część zostanie przejedzona przez swoich.
2
@barcelonaLM Ja bym raczej powiedział że oni kradną od Orbana który jak wspominałeś podpatrzył w Rosji, bo to właśnie Orban to pod UE modyfikował a pis próbuje to często 1:1 przenosić na nasz grunt, co nie zawsze jest możliwe jak próba uwalenia mediów poza strefą wpływów.
0
@Kessie Ja fakt to fakt.
0
@kiper09 W jakim sensie gorsi bo finansowo na pewno, no ja uważam ze ryzyko będzie duże, ale wybrali drogę z ryzykiem więc to oni będą za to świecić oczyma.
1
@MESSIah16 No yo jest dyskusyjna sprawa ale ona dla mnie jest bardziej polką niż ktoś kto ma dwójkę rodziców Polaków urodzony za granicą.
0
@bartekvisca Jak najbardziej, mamy świetną kadrę ale to nie to samo co świetna drużyna.
0
@Kondziubarca Wiesz jak to jest , czasami trener kogoś nie chce a dostaje, a czasami kogoś chce a mu go sprzedają.
0
@kejdzi Więc wiadomo że to był tylko straszak, zresztą był tu wywiad z prawnikiem i on mówił że to będzie ciężkie do przeforsowania dla klubu.
2
Pamiętacie te cudowne czasy kiedy były losowania grup:)
Każda potęga z top 5: phi
Kazań: o cholera
0
@MysticCat bo był jeszcze 4 koszyk.
0
@Kgorecki2500 bo masz jeszcze 4 koszyk.
0
@Maksio21 4 koszyk istnieje.