Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Poro6niec @GeneralXavi A mnie sie wydaje że to dużo starsze dzieje, oni już pod koniec Pepa raczej mieli inne otoczenia tam raczej była długa znajomość niż przyjaźń.
0
@Kapiczek Musi być bo oni tego tak nie widzą jak ty i globalne wpływy są ważniejsze.
2
@Kidd No i mieli płetwonurków ale po otrzymaniu fałszywych numerów telefonów ich puścili a akcja ratunkowa to pewnie ponad 50 tys kosztowała a i nurkowali koło najważniejszych gazowych infrastruktur, ale to pewnie dlatego że tam najładniejsze foczki są do fotografowania.
0
@Kengo Ale co to znaczy że potwierdzał to nie jest gwarant, sama szkółka Barcy ma pełno mega talentów które przestały kopać gałę. Złote pokolenie Ajaxu też nie dowiozło. Alen Halilović pamiętasz? Robinho pewnie nie pamiętasz o nich tez wszyscy trąbili że kim to nie bedą i z pełną śmiałością wnioskowali że będą złote gąły odbierali.
Tu nie chodzi o pozycję chodzi a o odbiór tu sobie popatrz https://ibb.co/6RYMQN8 genialny fati i mierny fati z tego sezonu widzisz tu przepaść?
PS fati w młodzierzowych drużynach grął głównie na ŚN.
Liczby proszę a tym bardziej że prime lewego wedle tego co widziałem sporo odbiegał od wymienionej przed nim dwójki.
Zapominasz też o pewnym znaczącym fakcie, ansu był nowinką nie był rozczytany dlatego bardzo dużo debiutantów startuje dobrze ale po rozpracowaniu przez rywali mają duże problemy.
Nikt nie ma nieograniczonego wzrostu jakoś poważne kontuzje Messiego czy Iniesty nie zrobiły z nich byle grajków dlatego zwalanie wszystkiego na kontuzję to dla mnie puste wymówki tym bardziej że sam cytując LR poszedł do szamana kolokwialnie pisząc.
1
@aleksandrowielki To znaczy że jest jeszcze miejsce na nowe podatki :)
0
@Zoker No trzeci strzelec LL ma 15 bramek. Jednak dół tabeli la liga lepszy niż dół tabeli L1.
0
@Kengo A bojana widziałeś skoro tak ansu chwalisz, gość przemielił rekordy w LM które należały do pewnej legendy Barcy i cyk dorosła piłka go przerosła. No i niepopularna opinia ale nie każdy super talent rozwija sie w super piłkarza, ansu był wybitnym 16 latkiem ale nikt nie może twierdzić że rozwinął by się i został jednym z najlepszych, zresztą potwierdzają to liczby polecam się z nimi zapoznać.
To co urywało głowy bo robił to 16 latek nie robi już takiego wrażenie jak robi to 20 latek idealnym przykładem jest Moukoko bo cały czas są problemy z jego licznikiem.
1
@Smixu A ja poznałem pełno dziewczyn z pielgrzymek które lubią się bawić :O
0
@Greenalley No wrócił po 4 miesiącach kontuzji, straszny słabiak powinien mieć już 2 hat tricki od powrotu.
3
@IwanRakitic Nie żebym chciał to bronić ale to były derby no i papugi spadają tu się nałożyło kilka czynników i słabiakom odebrało resztki rozumu.
6
@HarveySpecter To skoro studiowałeś psychologię i znasz tych ludzi a jednak zwracasz się do LR to jednak nie ta para ma problem....
0
@AmigoBlancos W optymalnym składzie, a tak jak z MU to każdy z tych klubów mógłby nas wyjaśnić.
0
@wierbafcb A poza Messim?
1
@Encore Wydaje mi się ze MU to szastał kasą i miał teoretycznie lepszą kadrę więc porównanie wydatków dla mnie nie sprawiedliwe.
0
Czyli oburzenie dotyczące braku wzmianki w raporcie sędziego przestrzelone, no przynajmniej się wyjaśniło.
Osoby odpowiedzialne za bezpieczeństwo powinny polecieć, nie wiem czy Barcelona nie powinna też bardziej zadbać o bezpieczeństwo swoich ludzi akurat wczoraj to był mecz nie podwyższonego tylko potrójnego ryzyka derby-spadek-świętowanie mistrzostwa.
1
@MOLESTA No trochę inny przebieg zdarzeń miałem dziś okazję przeczytać niebawem dowiemy się który był prawdziwy.
1
@cules100pro Można tylko że te porównania są wyjątkowo głupie bo zizu zagrał 33 mecze walnął 9 goli i zaliczył 12 asyst a wkład dzieciaka jest praktycznie żaden, nawet atmosferowiczem ciężko go nazwać.
0
@tristan87 Jestem prawie pewien że tej kamery nie skopał ale może się mylę.
0
@Deeespacito de jong ale raczej z przymusu nie z wyboru, ja nie pamiętam jego świetnego meczu na DP, ile razy ył test tyle razy zawalał, choć może z 4 pomocników było by łatwiej tylko czy my chcemy tak grać by ratować Holendra.
3
@Compadre @dniel już na najbliższej konwencji darmowe hotdogi na orlenie.....
0
@Kidd Znaczy ja ich nie kategoryzuję jako głośne nazwiska tylko jako koronne przypadki tego że jak grali to wydawali się genialnymi materiałami na trenerów.
Zawsze wolę kogoś z puli zawodników z wizją niż głośne nazwisko, słabo widzę brazylijskie gwiazdy ostatnich lat jako trenerów, wyobrażasz sobie vinicjusza za 15 lat jako trenera :)
Ogólnie to chciałbym bardzo żeby nasze legendy wróciły do klubu i głównie zajęły się dzieciakami, to jak barto wytarł sobie mordę Puyolem do dziś mnie boli choć po prawdzie on i Abidal nie powinni byli dostać takich stanowisk za samo nazwisko, jak wyżej w klubie powinno być więcej byłych zawodników zwłaszcza dzielących sie swoimi doświadczeniami z młodymi, uwielbiałem Rafę i życzę mu jak najlepiej może to on wreszcie awansuje do drugiej ligi.
0
@Worny Świetny transfer no i jeszcze z Chelsea uciekł :)
0
@Lukiss - Lamine Yamal został najmłodszym piłkarzem (15 lat i 305 dni) w historii LaLigi, który zdobył mistrzostwo Hiszpanii.
https://www.fcbarca.com/110263-pierwszy-gol-balde-i-kounde-27-mistrzostwo-kraju-statystyki-i-ciekawostki-pomeczowe.html
0
@Danny Gaucho Kurde ciężki rekord do pobicia na szczęście taki Gavi i Balde a zwłaszcza Yamal mają trochę fory
1
@Kidd Nie wiem ale patrząc na przypadki Pirlo czy mega inteligentnego Lamparda można rozumieć więcej niż inni czy być mega inteligentnym a nie potrafić swojej wizji czy wiedzy przenieść na drużynę.
No chciałbym by chociaż młodych w LM szkolił zawsze to lepsze niż nieudana kariera agenta czy działacza. My mamy w klubie z tym problemy trochę patrząc na inne wielkie marki.
0
@Gibbon_FCB Paru to ile to jest :) PO i LS to mus, o ile jeszcze na PO jest jako taki rezerwowy to na LS praktycznie trzeba dwóch zawodników. DP tak samo dwóch i jeszcze jeden klasowy ŚP, rezerwowy dla Lewego rezerwowy dla Balde to jak nic +5 zawodników klasowych trzeba kupić i i tak liczyć że nikt się nie
rozsypie.
No duńczyk też zaliczył fantastyczny sezon, odnośnie oczekiwań i ceny to chyba nawet lepszy niż Lewy.
0
Ale Yamal sobie fajny rekordzik wyłapa, fajne wprowadzenie do oby wielkiej kariery.
Piękna jest ta lista piłkarzy-trenerów Barcy z mistrzostwem.
Aż sobie tego suareza sprawdziłem bo jednak mi się wydawało że on też barierę 20 przełamał a tu nie, 16 goli ale też 8 spotkań w kojcu za gryzienie i dwa spotkania kontuzji.
1
@Michael24 To raczej osoby odpowiedzialne za bezpieczeństwo zawaliły to był mecz potrójnego ryzyka, derby, spadek i świętowanie mistrzostwa.
0
@Faro No to jak on tego nie wytrzymuje to jak on ma nas ciągnąć w najwazniejszych meczach.
No i jak to już pisałem wcześniej to jego pracownik mendes robi ciągle szum niech mu powie że nie ma mowy o odejściu, bardzo proste.
1
@michal26 Trochę słabo to wygląda jak tak szantażuje.
Co do monarchii to fantastyczny ustrój jak masz świetnego króla i dramatyczny jak jest nieudacznikiem.