Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Culers No skoro są ekipy które osiągnęły gen zwycięstwa to Barca z odpalającymi się od lat obrońcami na pewno na gen frajerstwa zasłużyła.
0
@GeraltzKatalonii Ale co ma mówić prasie Xavi? Że feran to płaczek i jak spuści głowę to trzeba go zmieniać a asnu cały sezon przezimował i nawet mu się nie chciało, ale by się wtedy nasprzedawali no i Xaviego by uwielbiali w szatni.
0
@Xpert77 No będzie ciężko bo odroczenia pięknie nazywane obniżkami wciąż będą ciążyć, no i ta ekipa też ma hojne podejście kto tam wpadł na pomysł z taką pensją naszej nowej 10.
0
@Joe_Pesci No jak by był niezastąpiony w swoich ekipach to humorystycznie można by tak pisać, a tak to zwykłe głupoty porównywalne do maskotki douglasa.
0
@swer2251 Albo rzucał sobie koło ratunkowe jakby podpisanie niezłego DP się nie udało.
0
@pax Pablo Torre ma za mało minut na ocenę czy jakieś inne powody.
0
@korn234 Dlaczego? Raczej powinno być lepiej a nie gorzej. Ligę już zna zespół będzie bardziej zgrany, dzieciaki bardziej doświadczone no i nie będzie mundialu w grudniu.
1
@Khajio Oficjalnie a w praktyce każdy głosuje na kogo chce jedni patrzą na grę inni na statystyki a jeszcze inne ananasy na sympatię do zawodnika.
0
@maroon Tak jako odkupieni, jakbyś liczył tylko jesień to Fabs był mega transferem :).
0
@Piotr777 Mnie od gry Mou bardziej zapadła w pamięć psychiczna sieczka jaką zarzucał piłkarzom wszyscy przeciwko nim, i chyba to też jest powód dlaczego mou obecnie jest w 2 lidze trenerów i wciąż narzeka na piłkarzy.
3
@korn234 Tak zwariował 33 gole tego dowodzą.
2
@Danielos8 Ale widziałeś jego sezon? Dobry start i dobra końcówka a tak to sezon stracony, do tego naznaczony brakiem ochoty do gry.
2
@jamesbond6 No Fati też dużo zarabia to kolejny powód by go wypychać.
0
@Rastafarnianin A wszystko dzięki temu że dostał lekcję futbolu w Krakowie :)
0
@Krzysztof1987 No pamiętam doskonale gościa z Afryki jak złotą gałe dawał Xabiemu Alonso a jak go zapytali dlaczego no to tłumaczył że co oni chcą przecież to lider Barcelony.
0
@VegetaPolska No JA nie mam zdania ale kiedyś natknąłem się na artykuł o tym i wedle profesorów ekonomii i speców od marketingu zapytanych o to, to finansowanie nie było opłacalne bo orlen to w sumie malutka firma i to raczej przykład megalomanii niż ruch nastawiony na biznesowy aspekt.
1
@maroon Nie prawie nikt, tylko nikt.A przynajmniej w tym tysiącleciu nie pamiętam.
0
@Encore Lepiej nie dobijać Realu, dajmy im troszeczkę miejsca na zachowanie połowy twarzy w kałuży.
0
@Solmyr No ci starsi jak ja widzieli Jordana, jak ktoś się interesował to schumachera no i Małysza :) Phelps Bolt myślę ze sporo więcej w ostatnich dwudziestu latach było herosów swoich dyscyplin ciekawe czy utrzymają się na swoich pozycjach za 20 lat.
0
@Rust_Cohle Wygrywamy wszyscy jeśli pan Sznuk to przeżyje.
0
@mateusz1989VeB No ale jak zespół pojedzie do dortmundu/warszawy/lyonu to Messi nie jedzie ?
0
@Danny Gaucho Danny a jak czytam że Messi w przerwie MLS będzie wypożyczony do Barcy to to się liczy jako liczenie :)
1
@PaCo FdJ koło 50 się kręci :)
0
@michal26 No ale obecnie to jkm mało kto się interesuje, protokół też coraz słabszy bo ludzie się do tego przyzwyczaili.
Swoją drogą to bardzo źle o nim świadczy bardzo łatwo jest go wyprowadzić z równowagi i przerzucić tematy na te w których się odpala i kompromituje.
0
@kamiVeB Jakbym miał 100% wiedzę że Niemiec odpali od razu to jak najbardziej.
0
@Emhyr Garcia pewnie jest trzymany jakby było fiasko z DP :) bo innego powodu nie widzę chyba że im kategorycznie powiedział że go nie wypchną.
0
@mateusz1989VeB Ale to co piszesz było by zaprzeczeniem jego słów dla których tu nie przyszedł. Szuka stabilizacji spokoju czasu z rodziną a ty chcesz by na przerwę w mls znów tułał się po hiszpańskich i europejskich stadionach..
9
@Barca1922 Wierzy ale nie do końca.
1
@4Fabregas4 Tak i ten najlepszy w każdym meczu na DP zawodził.
0
@Deviler To Brazol w taki razie daje raz na 7 bo kapitana wcale nie masakruje liczbowo.
@Emhyr Biorę od razu Niemiec z miejsca podnosi poziom całej drużyny na najważniejszej pozycji, na skrzydle coś się sklei tym bardziej że bieda z tymi odejściami może być.