0

Straciliśmy Neymara, ale może w La Masi jest na to remedium. Co sądzicie o Koreańskim Messim? Mam dobre przeczucie co do tego chłopaka, zwłaszcza, że mocno zainteresowana jest nim Borussia. Żeby potem nie okazało się, że odkupimy go za fortunę od nich.

2

Gitara. Odechce mu się zabawy w Tarzana.

1

"Wyróżnia się natomiast innymi walorami. Potrafi podawać ..". Świetnie, nada się

2

Najlepszy krok jaki mogą zrobić, to podać się do dymisji.

1

Dla mnie największa porażka w tym meczu to Deulofeu. W pierwszej połowie ładnie cisneliśmy, ale lewa strona kompletnie nie istniała. Deulofeu kompletnie nie wiedział co z piłką ma robić i z reguły ją tylko wycofywał. A szkoda, bo gdybyśmy w pierwszej połowie zdobyli przewagę bramkową, to możliwe, że mecz by się inaczej ułożył. Do Pique jako tako nie mam pretensji, mecz mu nie wyszedł, ale to jeden z nielicznych zawodników, który oddaje serce. Zresztą Suarez to samo, zachowanie kary godne, ale nie można mu odmówić, że robi wszystko, aby drużyna wygrała. Niestety zaangażowanie paru zawodników nie wypełni luk w zespole, a te po odejściu Neymara, jeszcze bardziej się uwidaczniają. Zarząd przespał ostatnie 2 lata, taka jest prawda.

1

My próbujemy wbiec z pilka do bramki a oni sobie ładują brameczki. Z taka gra, czarno to widze.

18

Czerwona a co mi tam, ważne że rzeźbę pokazałem! :)

0

Tym razem długie macki Bartomeu zadziałały. Trzeba sie utrzymać przy stolku.

3

Jeden Messi to za mało, żeby załatać tak dziurawy skład.

2

Zarząd się pogrążył. Mam nadzieję, że to ostatnie chwile tego nieudacznika za sterami Blaugrany.

0

A co było złego w ataku Neymar - Messi- Alexis? (Wtedy jeszcze nie było Suareza) Nie jestem przekonany czy Barca potrzebuje rasowego napastnika czy po prostu kreatywnych zawodników z przodu i dużej zmienności pozycji w trakcie meczu. Tak graliśmy za Guardioli i wygrywaliśmy wszystko.

0

Na skrzydle? U nas zawsze była duża zmienność pozycji z przodu. Alexis jest praktycznie zawodnikiem kompletnym, bramki, asysty, drybling, wolne. A to, że nie byłby gwiazdą w zespole no cóż, Suarez, też nie jest, a czy to w czymś przeszkadza? Oni nie są jak Neymar pod tym względem :)

0

Teraz po tym wszystkim, na prawdę możemy żałować, że pozbyliśmy się Alexisa Sancheza, który przez wielu uważany jest za aktualnie najlepszego zawodnika Premiership. Arsenal jest tak zdeterminowany, żeby go zatrzymać, że po przyjęciu nowego kontraktu, będzie najlepiej zarabiającym zawodnikiem ligi. U nas nie został doceniony, szkoda. Teraz niestety coraz marniej rysuje się widmo nowych wzmocnień. To okienko transferowe, to jakaś porażka ..

1

Bardzo dobry felieton. Cóż zgadzam się z tym, że Brazylijczycy mają troszkę inną mentalność. Neymar osiągnął wszystko w Hiszpanii, jest jeszcze młody, czemu ma nie spróbować udowodnić swojej wartości gdzie indziej? Myślę, że kasa tutaj miała mniejszy czynnik niż projekt sportowy, który mu obiecano oraz możliwość grania z przyjaciółmi (zwłaszcza z Danim). Dla mnie dużym failem zarządu było takie a nie inne potraktowanie Alvesa, który był całym sercem za Barcą, a w Juve pokazał, że ciągle jest topowym prawym obrońcą. Trudno. Tych błędów było niestety więcej na przestrzeni ostatnich lat. Teraz osobiście tęsknie za Alexisem, który również udowadnia, że jest świetnym zawodnikiem, a bardzo by się teraz przydał. Brak środka pola, nowy trener, który jest jeszcze niewiadomą, ospałość na rynku transferowym mogły dodatkowo utwierdzić Neymara, że za prędko się tu nie poprawi, a Messi też jest coraz starszy i w kluczowych meczach LM niestety nie istniał w przeciwieństwie do Brazylijczyka. Niestety w głównej mierze winę za taką a nie inną sytuację teraz przypisuję obecnemu zarządowi. Chciałbym wiedzieć, jakby to teraz wszystko wyglądało jakby jednak Laporta wygrał ostatnie wybory. Na aktualną chwilę, możemy wszystkie nadzieje pokładać w Messim a i on sam meczu nie wygra. Myślę, że potrzeba na prawdę bardzo gruntownych zmian na wielu płaszczyznach.

4

Teraz wszyscy wiedzą, że Barca kasiasta i będą próbować wydoić ile tylko się da.

0

Gdyby został, to by ciągnął kasę dalej, a i ojciec by już dostał te 26 mln, które są aktualnie zamrożone, to jedna sprawa. Druga sprawa, myślę, że marketingowo sporo za niego już zwróciło się wcześniej.

1

Nie można zakładać, że każdy zawodnik zakupiony, będzie kończył u nas karierę. Neymar dał nam 4 lata świetnej gry oraz potężny zastrzyk pieniężny. Fakt, że sportowo i marketingowo to ogromna strata dla Barcy. Zastąpić go bez straty jakości na skrzydle, na ten moment jest niemożliwym raczej. Być może Neymar uznał, że chciałby odnosić sukcesy również poza Hiszpanią, projekt sportowy PSG mu odpowiada i daje na to nadzieję, może po prostu poszedł za kasą i obiecankami szejków (Fakt, że obecność Alvesa w PSG też nie jest obojętna, szkoda, że się go pozbyliśmy). Ciężko stwierdzić, jego wybór. Jest młody może robić co chce. Ciekawe tylko czy Neymar wziął pod uwagę, że Szejkowie go tak łatwo nie wypuszczą, a granie przez najlepszy okres kariery w lidze francuskiej, imho nie jest zbyt dobrym pomysłem. Nie zmienia to faktu, że jak dla mnie, ta cała sytuacja to ogromna porażka naszego zarządu. Barto nie zbyt dobrze ogarnia to co się dzieje w okół niego, pomijając już fakt, że prawdopodobnie czeka go podobny los do Rossela, to myślę, że trochę czasu jeszcze minie zanim Barcelona się odbuduje. Aktualnie kiepsko to wygląda.

5

Juve zagrało dużo lepiej w obronie niż my w ataku. Nie wiem ile celnych strzałów w ogóle oddaliśmy, ale prawda jest taka, że skoro u siebie nie byliśmy w stanie wygrać, to wniosek nasuwa się sam. Boje się tego GD, choć wiem, że potencjał mamy spory. Zwłaszcza w ataku. Real niestety ma całkiem udany kwiecień i mentalnie będzie silniejszy. Mam wrażenie, że nasze MSN, a zwłaszcza Messi doskonale sobie zdaje sprawę, że bez przebudowy sporej części składu, będzie ciężko o trofea.

1

Już Cię znienawidziłem.

2

Ewidentnie przydałby się nam dzisiaj Kassai po naszej stronie. Przynajmniej dzisiaj awansują ta drużyna, która faktycznie była lepsza w tym dwumeczu.

0

Nie wiem jak my mamy mecze wygrywać, skoro cały świat wie, że cała nasza gra opiera się na 3 zawodnikach ... Pomoc do przebudowy i to gruntownej.

1

Mashe na obronę, Pique do ataku. Prędzej on coś strzeli niż to nasze MSN dzisiaj.

3

Zaraz Neymar odpali 5 bieg i jedziemy. 20 min sporo czasu.

0

Ja już to widziałem w bramce ...

1

ale facepalm Messiego

0

Czy nasi zawodnicy w ogóle ćwiczą strzały z dystansu? Chyba każdy z nich musi przestrzelić, żebyśmy w końcu doczekali się strzału w światło bramki.

0

Na przód po kolejną remontadę!

5

Ja bym był ostrożny z oceną potencjału Bayernu na podstawie tego meczu. Prawda jest taka, że absencja Lewego na pewno dała sporo wiatru w żagle zawodnikom Realu, a osłabiła znacząco Bayern. Aktualnie Lewy to jeden z najlepszych napastników na świecie i bez niego tracą sporo na wartości, zarówno pod względem czysto sportowym jak i mentalnym. Zobaczymy co będzie w rewanżu.

0

Neymar po raz kolejny udowodnił, że powoli przejmuje pałeczkę po Messim. Dzisiaj wykazał się dojrzałością oraz udowodnił, że można odwrócić losy nawet w najbardziej beznadziejnej sytuacji. Cóż mam nadzieję, że pozostałych meczach całe MSN będzie grać na takim poziomie. Ciągle jesteśmy w grze, a ja liczę na zwycięstwo w LM.

1

Taki dzisiaj był najazd na Domenecha odnośnie wolnych. Ja się też z nim zgadzam. Messi bije wolne bardzo dobrze, ale z bliskiej odległości. Jego strzały są bardzo techniczne (można rzec balony) i jeśli nie są idealnie wymierzone, to bramkarz spokojnie je łapie. Powyżej 25m, już tylko Neymar. Choć trzeba przyznać, że w ciągu ostatnich kilku miesięcy Messi ma świetną passę, co i tak nie zmienia faktu, że Neymar jest lepszy w tym aspekcie i gdyby miał tyle szans w ciągu meczu co Messi, to nie uważam, że wychodzilibyśmy gorzej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?