Gamper
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław/Zabrze
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie wiem czy ktoś się ze mną zgodzi ale jak patrze na Bojana to widzę znaczne postepy jakie zrobi w porównaniu do poprzxedniego sezonu :D
Oby tak dalej:D
0
Lucescu... żali mi ciebie.
Nam też karny się należał!!!
Szachtar grał jak topór i nic nie pokazał.
Bla... bla... bla... gadka sfrustrowanego porażką trenera...
0
Kaktus3....
Pep Guardiola na pewno wyśle tobie specjalny list z przeprosinami że Barca nie każdy mecz wygrywa widowiskowo i po 5:0!!!
Albo tak mówisz bo nie jesteś kibicem Blaugrany a chodiło tobie tylko o tą 100pln.
Racja mecz nie stał na nawet dobrym poziomie ale wszystko przyćmiewa fakt że Barcelona wygrała puchar i jest dopiero początek sezonu i brak im jeszcze rytmu.
Co do rytmu którego Barca jeszcze nie ma tak jak w poprzednim sezonie to spokojna głowa to są profesjonaliści zarządzani przez Pepa...
jeszcze trochę czasu i wszyscy będziemy bić brawo
pzdr
0
Walka wieczoru!!!
słowo Pepa vs. słowo Lemosa
THE WINNER IS........
Czy ktoś ma jakiekolwiek wątpliwośći ?? :D hehe
0
Lemos ...
Nie Ty jesteś trenerem Barcy tylko Pep ...
a jeżeli on cały czas powtarza że go chce to najwidoczniej jest
jest mu potrzebny i widzi go w zespole!!!
0
Pyrzo_Barca...
i co z tego że E2 strzela jak Inter partoli od początku sezonu niemiłosiernie.
na tym właśnie polega siła zespołu , bo jak nie dziś Ibra to jest Messi , Titi , Bojan itd :D
Zlatan też zacznie strzelać.
Poza tym nie wiem czy widzałeś mecz wczorajszy...
Szwed strzelił wczoraj bramkę tylko sędzia nie zastosował przywileju korzyści a spokojnie w takiej sytuacji mógł... ale mniejsza o to nie ma co gdybać gdyby.
Aha i powiedz kto powiedział że Ibra ma strzelać na zawołanie??
tylko podaj sprawdzone i potwierdzone źrudło odnośnie takiego info.
Pzdr
0
Kondzio992 ...
Sugerujesz że jesteś lepszym strategiem od Pepa i lepiej znasz potrzeby klubu?? hmmmmm...??
0
Sorry... Kataloni :P
0
Mamy niewiarygodnie cholerne szczęście że tak wspaniały trener prowadzi Dume Katalonbi!
0
m9anio...
i co dalej jak zostanie??
jak to widzisz i inni którzy chcż żeby został??
tak naprawde między E2 a zarządem nie jest dobrze i już rzczej ich stosunki sie nie poprawią, skłuciła ich KASAAAAA zrozumcie to!!!
dla atmosfery w szatni bedzie najlepiej jak odejdzie
natomiast jego zasługi i wkład w sukcesy to inna sprawa... bo odwalił kawał dobrej roboty
trzeba o tym pamiętać jednak również trzeba realnie spojrzeć na panującą obecnie sytuację... A TA WIDAĆ JAKA JEST! ... nie za ciekawa między obiema stronami.
0
Ostatecznie jak nie wyjdzie transfer z Davidem to można śmiało powiedzieć że taka opcja z Interem bedzie bardzo dobra.
0
Krystek...
dokładnie... koło Poznania:D
0
i_love_barca...
z tego vo pisze na FCBP to nie patrzą na datę stępla tylko kiedy dojdzie...
nawet uprzedzają na stronie żeby się spieszyć bo poczta podobno nawala teraz.
Dlatego ja wysłałem w środe priorytetem:D
0
Jeżeli to prawdato z Davida jest prawdziwy gość...
Kasa nie jest dla niego najważniejsza... tak jak dla innych piłkarzy
Po prostu chce dla nas grac i potwierdza to nie tylko słowami ale również czynem (o ile jeszcze raz podkreślam... to prawda)
David czekamy;)
pzdr
0
No wiesz Hleb to teraz pan białorusin dowalił...
Nic do niego nie mam ... ale...
wzioł by sie pan do roboty i zaczoł tyrać tak żeby pokazać że decyzja Pepa o pozostawieniu pana na kolejny sezon nie była błędem a nie krytykować jego metody
pzdr
0
No proszę jaka niespodzianka.
A prezes Depor nieźle sie pewnie zdziwił jak to usłyszał hehe:D
I od razu kontroferta poszła... ale jaja:D
0
Bardzo dobry wywiad.
Marc po jego wypowiedziach widać że jest inteligentny i jest pewny siebie.
Fajnie jak by znalazł jakąś konkretną rolę dla siebie w Barcolonie
pzdr
0
Daily Mail... dobre
Skąd oni biorą tych tropicieli. HEHE :D
0
"Doniesienia The Sun należy traktować oczywiście w kategorii ciekawostki zoologicznej, gdyż nie wydaje się możliwym, żeby arabscy właściciele mogli wpaść na absurdalny pomysł złożenia oferty kapitanowi Dumy Katalonii."
Dokładnie, nawet w Fifie i FM chyba nikt nie robi takich nierealnych transferów :P
0
Panowie i Panie...
Wychodzi na to że szykuje sie kolejna konkretna opera mydlana po Zlatanie i Riberym...
Ciekawe co z tego wyjdzie...
0
Niepotrzebne zamieszanie wprowadza ten człowiek...
W klubie jest dobrze jak nigdy a ten wyskakuje z jakimiś dziwnymi tekstami... i po co to??
Mam nadzieje że na tym jego bełkocie sie skończy i nie wyrządzi on żadnych szkód.
Pzdr dla Cules
0
Piękna sprawa... być kibicem BARCELONY :D
0
ale ja nic przeciwko temu żeby David do nas zawitał nie mam :P
pzdr
0
obecny tydzień : gazety trąbia że DV do Barcy
przyszły tydzień : florentino perez na obiedzie z DV
za dwa tyg : rodzina DV namawia go na transfer do mu (podobno lubią deszczową pogodę :P)
za trzy tyg : itd.
za cztery tyg : itp.
a na koniec okienka transferowego : DV kocha Loc Che i chce grać dla nich do końca kariery
Też bym się nadawał do Sportu oraz innych angielskich, hiszpańskich oraz włoskich gazet HEHE :D :P
0
ale w sumie to chyba E2 tak miesza i to on z agentem są winni temu smrodowi który roznosi sie nad tą sprawą
E2 twoja era w Blaugranie odbiega końca...
0
Niedobrze...
powoli zaczyna się z tego robić bagno i niepotrzebne odbijanie piłecxzki
teraz to juz sm nie wiem jak to jest i kto tu rzeczywiście mówi prawde i jak to z tym transferem i umową...
0
Looky... Brawo!!!
jeden z newielu komentarzy które na normalnym poziomie są...
zwłaszcza dwa ostatnie akapity.
Pamiętajcie Guardiola wie co robi, może nie udziela wywiadów nie komentuje tego co sie dzieje ale wiem jedno...
że Pep też bierze czynny udział w tym wszystkim i E2 by nie odszedł w zamian za Ville gdyby tego nie popierał (pisze tak bo mimo ze nie ma oficjalnego komunikatu to jednak za dużo elementów składa się już na to że ta opcja transferowa jest przawdziwa)
0
i jeszcze jedno.....
sytuacja wygląda tak teraz że sm E2 napedza na jego transfer do City czy do jakiego kolwiek innego klubu gdzie dadza mu tą wybjuałą kase jaką on chce.
0
pigulKO5
to ty się ośmieszasz bo jak mi się wydaje uważasz sie za Cules a nawet nie wiesz że Laporta powiedział że od Messiego nikyt więcej zarabiać nie będzie... TYLE
a wiesz jakie żądania miał E2 bo z tego co wiadomo to mażyło mu się 10-12 mln ... conajmniej
Laporta wtedy dodał również że Messi zarabia 8,5
więc nie zachowój się jak niedzielny kibic który czyta coś raz na tydzień Pzdr
0
cules_since95...
zagadzam się , Laporta nie sprzeda w ciemno E2 nie mając pewnej alternatywy i zastępstwa na jego miejsce...
tym nowym moim zdaniem będzie David Villa
Plusy:
- Barca zarobi na E2 i to całkiem nieźle patrząc na to że już kontrakt mu się kończy i 30 na karku
- nie będzie zamieszania w kwestiach wynagrodzeń dla piłkarzy. Z tego co widać to tylko Samu kręci nosem i myśli głównie o kasie a nie o klubie... potwierdza to jego zgoda na transfer do City. Reszta piłkarzy myśli wręcz przeciwnie, wszyscy chcą grać dalej w Blaugranie i to deklarują ale nie tytlko poprzes słowa ale również swoją postawę i czyny.
- Zwolni sie miejsce najprawdopodobniej dla Davida Villi. Uważam że gra z Xavim i Iniestą będzie się układać fenomenalnie. Jak jeszcze dołączyć do tego Messiego i Henrego wychodzi cud malina :)
- Świerzość w zespole i nowa krew za pośrednictwem przyjścia jego następcy.
Minusy:
- Istnieje ryzyko że minie troche czasu zamin nowy gracz przystosuje się i zgra z zespołem. (mówiąc nowy gracz mam na myśli za każdym razem DV)
No i jeszcze na koniec może jeden minus, mianowicie jeżeli zamiast E2 nie przyjdzie Villa to wtedy może być nie ciekawie ale tak jak mówiłem Laporta na pewno nie ryzykuje aż tak bardzo żeby sprzedawać E2 nie mając tak samo dobrej nowej opcji na atak jak Czarna Perła.
Oby tak było :)
Pzdr