Gamper
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław/Zabrze
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tyle że Barca będzie miała jeszcze nie jedną okazję żeby wygrać ten puchar a real takiego wyczynu juz nigdy nie dokona... HEHE.
z mojej strony to tyle na ten temat bo widać ze jestes uparty jak osioł i można by się tak z tobą licytowac w wieczność.
jeżeli nie rozymiesz podtekstu tej wypowiedzi zamieszczonej wyżej to przetłumaczę ci to.
jesteś głupi jak but a na głupote nie ma rady.
pewnie teraz twoja głupote weźmie góre i tak napiszesz kolejny głupi komentarz.
0
Don RAUL a ty sie nie baw w profesora miodka .
każdemu może sie trafić literówka
0
Don RAUL - za realem nigdy nie byłem bo mam rodzine w Barcelonie od lat więc w tym temacie wszystko. teraz moglibyśmy się licytować kto gdzie kiedy jak np. ze Barca to jedyny klub w europie który grał we wszystkich edycjach europejskich pucharów (Puchar miast targowych,Puchar Zdobywców Pucharów,Puchar UEFA, LM ) od początku ich powstania a real też miał lata do dupy ze nic im nie wychodziło nie wygrywali ligi i nie grali w pucharach... po prostu zapraszam na strone w dniu 31.05. i wtedy sie wypowiesz... :)
0
nie może być juz powrotu dla r80.
teraz jest nowy zespół w którym dla niego juz nie ma miejsca.
a na role alternatywy to on by sie raczej nie zgodził.
barca zamias rozglądac sie za graczami obecnie wypalonymi niech skupi sie na takich jak : ribery lub silva.
0
a reał madryt od pięciu lat odpada zaraz po wyjściu z grópy LM i jakoś z tego powodu was szlag nie trafił. HEHE:D
Visca el Barca
0
Gedziu ciężki przypadku napalonego 13-latka puknij sie w ten swój zanikający móżdżek i idź głosić te nędzne chasła w stylu "hała madryt" na strony reału
pozdrowienia dla wszystkicch kibiców realu madryt prezentujących podobny poziom co Gedziu:D
0
moim zdaniem valdes jest zbyt pewny siebie. zarzad stoi za nim murem(z jednej strony dobrze ale...), nie ma zadnej konkurencji jeżeli chodzi o dwóch pozostałych bramkarzy a na dodatek narazie nic się nie zapowiada na to żeby się cos zmieniło w jednej bądź drógiej kwestii a teraz ta sytuacja z agentem... troche to nie odpowiedzialne i lekceważące ze strony v.v.
0
ostrzeżenie
mod
0
dokładnie:D
0
Corriere dello Sport - szmatławiec nie gazeta.
nikt przy zdrowych zmysłach nie da tyle za dwóch prawie już emerytów a tym bardziej zarząd Barcy. poza tym pewnie nawet Guardioli na myśl nie przyszło żeby ich mieć z skałdzie. Skąd oni biorą takie info.beznadzieja.
0
v.valdes
w pierwszej kolejności liczą się bezpośrednie spotkania:)
0
Oooo prosze jaki pewniak... każdy piłkarz z madrytu mówi to samo a taka jest prawda że to real coraz bardziej sie boi bo z kolejki na kolejke ucieka im szansa na wygranie czego kolwiek w tym sezonie bo w Copa del rey nawet nie zaistnieli a w LM bodaj że po raz piąty z rzędu po wyjści z grupy odpadli. a Blaugrana robi swoje i wygrywa.
Visca el Barca!!! !!!
0
Tak jak już niektórzy rozsądni mówili...
LM to zupełnie co innego niż Bundesliga. Bayern bedzie zmotywowany i pewnie tanio skóry nie sprzedadzą ale i tak powinniśmy ich pokonać bo bawarczycy nie stanowia na tyle zgranego kolektywu i w tej formie co są nie stać ich na pełne 2 x 90min na najwyższym poziomie.
0
bez komentarza...
kolejna plota puszczona w obieg.
to tak samo jak całkiem niedawno mówiono że Eto może przejść do liverpoolu. dobre hehe.
0
Powinni go kupić. Już teraz pokazuje że jest na tym samym poziomie co valdes a niewątpliwie jego talent się jeszcze rozwinie. u valdesa juz tego takim pewnym być nie można.
0
Tak jak już niektórzy rozsądni mówili...
LM to zupełnie co innego niż Bundesliga. Bayern bedzie zmotywowany i pewnie tanio skóry nie sprzedadzą ale i tak powinniśmy ich pokonać bo bawarczycy nie stanowia na tyle zgranego kolektywu i w tej formie co są nie stać ich na pełne 2 x 90min na najwyższym poziomie.