Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ciekawe co się stało później z tym spikerem :)
2
Kto ogląda Serie A? Jak kryje, jak się ustawia, szybki, dobrze broni, stwarza zagrożenie przy stałych fragmentach gry, piłka przy nodze nie przeszkadza?
2
@VeB 1899 a zaś może Xavi Espart wystrzeli i złapie jakiś mega poziom ;) Myślę, że faktycznie może być coś na rzeczy z tym Kounde, sporo się ostatnio tego przewija.
0
@Gall przecież Silva miałby grać wyżej jak Olmo, a u boku czy ciut niżej de Jong czy inny Bernal.
2
Tak sobie myślę, że taki Marc Andre Ter Stegen, pięknie by pasował do takiego Manchesteru United.
1
@ShawnC nie przyzwyczajeni jesteśmy do tego, że bramkarz ma bronić, co? :)
3
@ShawnC ta amatorska obrona ma najmniej straconych bramek w obecnie trwającym sezonie La Liga.
1
@xvcWinterSoldier jeśli jakimś cudem nie bezpośrednia czerwona kartka to później sfaulował na drugą żółtą kartkę, której i tak nie dostał.
1
Kolejny transfer rzędu - wpłata klauzuli 25 mln? ;)
0
@ShawnC ale kto mówi, żeby zestawić Pedriego z Silvą bez defensywnego pomocnika? City to wyeliminował sam Pep przez swój "fantastyczny" pomysł ustawienia ultraofensywnego w pierwszym spotkaniu.
Jeśli chodzi o Casado i Tommy'ego, wnioskuje z tego co jest pisane i co mówi sam Flick.
4
Tak jak za nic nie widziałem potrzeby zmian w naszym środku pola na przyszły sezon, tak teraz coraz więcej pozytywów dostrzegam w możliwym sprowadzeniu Bernardo Silvy. Gość o końskim zdrowiu, bajeczna technika, taktycznie oszlifowany przez Pepa, zagra w parze z Pedrim jako ten ofensywnie ustawiony, zastąpi też świetnie Pedriego jako niżej ustawiony i pozwoli łapać oddech w trakcie sezonu, w razie konieczności obstawi też boczną flankę ataku. No i może pozwolić zarobić np. na takiego skrzydłowego w przypadku wytransferowania jednego z zawodników środka pola, Olmo przychodzi mi do głowy jako pierwszy w tym układzie. Do tego odchodzi Casado w którego buty, mam tylko nadzieję, że ze znacznie lepszym efektem wchodzi Tommy i nasz środek pola może zacnie wyglądać z budżetem jakichś 60 baniek na plus.
1
Jego konferencje to jest istna poezja :D
Miliony wydane, sprowadzony prawie najlepszy piłkarz świata, zdobywca prawie złotej piłki, nieskazitelna kadra, najwspanialsza atmosfera, sędziowie w jednej karawanie, wszyscy mieli być zmieceni z powierzchni ziemii teraz już napewno...
Ale co chłopa pompowali na tle Pucharów Mistrzów to jego ;)
1
Się zaśmiałem aż :)
2
@Aequlibre ja właśnie też myślę, że jeśli faktycznie miałby do nas trafić Silva, to trzeba by było poświęcić Olmo i na nim zarobić.
1
W przypadku dołączenia do nas Bruno Silvy, wolelibyście spieniężyć de Jonga czy Olmo?
4
Będzie na początek nowego sezonu zmiennik 9 w pierwszej drużynie? ;)
0
@Camel_46 Król Douglas.
8
Kibice Barcelony po meczu z Osasuną :)
0
@19xavi93 padłem...
13
Nam karnych się po prostu nie gwiżdże.
0
@Barceloniarz987 jako prawdziwy kibic największego rywala z miasta, życzysz chłopakom z Espanyolu straty punktów :)
0
@clyde Mbappe na wakacjach ponoć, ale żeby pieszo miał wracać? Może do El Classico dotrze ;)
1
@Seledynowy no chyba pisze, że wykupienie - NIE.
3
@RosjaninBut oczywiście, że tak jest. U nas przy szybkiej piłce, Lewy zwyczajnie przeszkadza. Jeśli miałby nam się jeszcze przydać to ewentualnie na niskiej pensji, wchodząc w końcówkach gdy właśnie gra kombinacyjna nie idzie, licząc na takie wykorzystanie jednego z dośrodkowań.
10
Ale Fermin to powinien dzisiaj po łbie dostać od Hansiego zaraz w szatni. Co on tworzył z tym gestykulowaniem to szok. Nawet Ronaldo przy tym się chowa co dziś widziałem.
0
@Derpowsky właśnie chodzi mi bardziej o te różnice jak byli na 1 czy 2 miejscu, jedni lub drudzy.
1
@Krystiansigma2734 choćby nie wiem co, nigdy bym nie życzył Realowi zwycięstwa.
1
@Kgorecki2500 taaa, napewno główna przyczyna ;)
0
@Lisek blisko to się prawie udało Realowi z Betisem wygrać.
0
@RosjaninBut troche ten Pedri był opatrywany, ale 8 minut to zdecydowana przesada.