Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Destructelli pod taktykę miliona wrzutek Zidana napewno.
0
Czy ja wiem czy to taka ogromna pensja nie do ogarnięcia?
5
Janek Antymadridista ;)
1
@Encore Bądźmy obiektywni - z Kounde to też tak średnio może być.
6
https://x.com/mr_amanfo/status/2046178148157448365
Takie to były zwycięstwa i wiele innych afer w tym również transferowych pod rządami gen. Franco...
7
Nie powinien być alternatywą, ale priorytetem!
20
Vini vs Fati bez karnych.
0
@626 9 klasy światowej to priorytet.
6
Mówi się, że Flick chce w tym okienku 26-28 latków, to może Dembele do nas? ;)
0
@meg23 gdyby babka miała wąsy. Już widzę tych wszystkich, którzy byli przeciwko tym transferom w trakcie ich realizacji.
0
@Kazragore proponują taki, którego nie przyjmie. A szwagry wyjdą z tego z ładną twarzą;)
0
Do Barcelony go! Tebasa nam ogarnie ;)
12
Piękne podsumowanie tych mocarnych z wydanymi grubymi milionami na wzmocnienia do zbankrutowanej Barcelony z krótką ławką i trenerem, który ponoć zawala system swoją taktyką:D
3
@Arden czytając te wypociny płaczków, przychodzi tylko jedna myśl. Albo to trolle albo niedojrzałe, rozpieszczone dzieci.
0
@Chimera Osimhen - TAK.
1
@mekston nieskuteczność + mafia.
2
@Kapitan hawk again and again, again, again... ;)
1
@norbi77 wakacje po szpalerze w Gran Derbi ;)
3
@VeB 1899 ale Atletico nie miało wysoko ustawionej obrony i przegrało? No jak to tak? :D
0
@Dari0G aha :D
Pucharu Tymbarka chyba ;)
2
@ToWinaSedziego żeby byli bardziej zmęczeni. Ale w sumie...w lidze wystawią sobie rezerwy.
4
Płacz symulancie juniorze Simeone ;)
0
@Cataloniec94 przecież odchodzi.
0
No i wywróżyli Norwegowi ;)
1
@Dari0G mistrzami czego?
0
@jacobFCB trudno, chciałbym jednak oglądać jeszcze Mameda i jego efektowny styl. Teraz już tego nie mamy wśród tych mistrzów... Wszystko tak wykalkulowane bez błysku, że ciężko to się ogląda.
0
W KSW najgorsze jest to, że teraz tacy nudni stali się Ci mistrzowie...
0
Pawlak potrafi coś innego od tych kopnięć?
0
@jacobFCB patrząc na Mameda to jest fenomenalnie przygotowany i niesamowicie poważnie podszedł do sprawy. Chce widzieć ten pas jeszcze raz u Mameda! Czysto teoretycznie... Gdyby wygrał? Ktoś jeszcze czy koniec?
Może Parnasse... ;)
0
@jacobFCB nie wiem kogo, gdybym pracował dla KSW, napewno znalazłbym kogoś, kto dałby widowisko i bardziej zmęczył De Friesa od tych wszystkich ostatnich rywali razem wziętych ;)
Mamed...mam nadzieje, że widowiskowo to zgarnie, żeby nie było co zbierać! ;)