0

@Destructelli pod taktykę miliona wrzutek Zidana napewno.

0



Czy ja wiem czy to taka ogromna pensja nie do ogarnięcia?

5



Janek Antymadridista ;)

1

@Encore Bądźmy obiektywni - z Kounde to też tak średnio może być.

6

https://x.com/mr_amanfo/status/2046178148157448365

Takie to były zwycięstwa i wiele innych afer w tym również transferowych pod rządami gen. Franco...

7



Nie powinien być alternatywą, ale priorytetem!

20



Vini vs Fati bez karnych.

0

@626 9 klasy światowej to priorytet.

6



Mówi się, że Flick chce w tym okienku 26-28 latków, to może Dembele do nas? ;)

0

@meg23 gdyby babka miała wąsy. Już widzę tych wszystkich, którzy byli przeciwko tym transferom w trakcie ich realizacji.

0

@Kazragore proponują taki, którego nie przyjmie. A szwagry wyjdą z tego z ładną twarzą;)

0



Do Barcelony go! Tebasa nam ogarnie ;)

12



Piękne podsumowanie tych mocarnych z wydanymi grubymi milionami na wzmocnienia do zbankrutowanej Barcelony z krótką ławką i trenerem, który ponoć zawala system swoją taktyką:D

3

@Arden czytając te wypociny płaczków, przychodzi tylko jedna myśl. Albo to trolle albo niedojrzałe, rozpieszczone dzieci.

0

@Chimera Osimhen - TAK.

1

@mekston nieskuteczność + mafia.

2

@Kapitan hawk again and again, again, again... ;)

1

@norbi77 wakacje po szpalerze w Gran Derbi ;)

3

@VeB 1899 ale Atletico nie miało wysoko ustawionej obrony i przegrało? No jak to tak? :D

0

@Dari0G aha :D
Pucharu Tymbarka chyba ;)

2

@ToWinaSedziego żeby byli bardziej zmęczeni. Ale w sumie...w lidze wystawią sobie rezerwy.

4

Płacz symulancie juniorze Simeone ;)

0

@Cataloniec94 przecież odchodzi.

0

No i wywróżyli Norwegowi ;)

1

@Dari0G mistrzami czego?

0

@jacobFCB trudno, chciałbym jednak oglądać jeszcze Mameda i jego efektowny styl. Teraz już tego nie mamy wśród tych mistrzów... Wszystko tak wykalkulowane bez błysku, że ciężko to się ogląda.

0

W KSW najgorsze jest to, że teraz tacy nudni stali się Ci mistrzowie...

0

Pawlak potrafi coś innego od tych kopnięć?

0

@jacobFCB patrząc na Mameda to jest fenomenalnie przygotowany i niesamowicie poważnie podszedł do sprawy. Chce widzieć ten pas jeszcze raz u Mameda! Czysto teoretycznie... Gdyby wygrał? Ktoś jeszcze czy koniec?
Może Parnasse... ;)

0

@jacobFCB nie wiem kogo, gdybym pracował dla KSW, napewno znalazłbym kogoś, kto dałby widowisko i bardziej zmęczył De Friesa od tych wszystkich ostatnich rywali razem wziętych ;)

Mamed...mam nadzieje, że widowiskowo to zgarnie, żeby nie było co zbierać! ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?