Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
z Aggerem nie ma szans?przecież Duńczyk już zimą wyrażał chęć dołączenia do Barcy tylko Tito odmówił transferu.
0
Eriksen?mamy Sergiego Roberto,a to zdecydowanie będzie lepsza wersja :)wolałbym jakiegoś konkretnego napastnika.
0
jakoś czuje,że Agger mógłby wypalić i zawsze byłem za tym transferem,ale w przypadku zakupu jeszcze jednego stopera jak np. Inigo Martinez czy Kurt Zouma.
0
0
jeśli trafi to miejmy nadzieje,że nie tylko fryzurą będzie przypominał Puyola :)
0
Bale jeśli przejdzie to nie wypali w realu...
0
za 20 baniek można by im puścić Cuence z Afellayem w zestawie:)a od Indiańca łapy precz!
0
"oferta miałaby polegać na wypożyczeniu" no jestem w szoku normalnie ;)
0
mógł Mu Tito z liścia pociągnąć to może by się otrząsnął ;)
0
a Thiago tak świetnie podał szczególnie Dortmundowi przy jednej bramce ;)
0
jakieś dziwnie za duże te koszulki się wydają...
0
byłem za Bielsą już po rezygnacji Pepa.
0
Bielsa,Laudrup,Rijkaard-z tej trójki powinni wybrać.Znając Sandro obawiam się,że to może być Roura ...
0
Agger jak najbardziej,ale wraz z Nim musi przybyć jeszcze jeden młody stoper jak np. Kurt Zouma.
0
Zdrowia Tito !!!
0
żaden z tej czwórki...a tym bardziej nie stoperzy Arsenalu kopiący się w czoło.
0
Alexis w tym sezonie zniszczy system :)
0
niech usiądą do rozmów o Sakho :)
0
ja mam obsesje na zawodniku St.Etienne-Kurt Zouma :) wspomnicie moje słowa jak będzie za kilka sezonów ,a może już w przyszłym grał w jednej z najsilniejszych lig pierwsze skrzypce w bloku defensywnym.
0
niech się biorą do roboty,bo jeśli transfer spełźnie na niczym to wolałbym żeby to się stało jak najszybciej,żeby mieć czas na wyciągnięcie jakiegoś innego klasowego stopera.nie chce na końcu okienka dowiedzieć się,ze sprowadzamy jakiegoś Ramiego.
0
ja postawiłbym na Kompanego.
0
koszulki zabierają przerabiają tylko numer i już mamy nowiuteńką koszuleczke:) a niby dlaczego Ronaldo zmieniał numer w realu po sezonie?po pierwsze preferował ten numer,a po drugie każdy chciał mieć koszulke z aktualnym numerem i tak się kręci biznes :)
0
też myśle,że 7 może przejąć Alexis,który ten numer preferuje,a zostanie 9 dla nowego nabytku :)
0
mateusz114 numery się zawodnikom zmienia nie po to by tracić,a aby na tym zarobić...co za problem zmienić tylko numer na tych koszulkach?
0
a tak na poważnie to sądze,że atak Neymar-Messi-Alexis zniszczy w tym sezonie wszelkie systemy :)do ataku potrzeba zawodnika ale bardziej jakąś klasyczna "9" w razie potrzeby zmiany ustawienia w trakcie meczu.
0
7 przywdzieje Aguero :)
0
gra w najlepszej drużynie świata,drużyne która Cię ukształtowała,gra u boku najlepszych na świecie.....to nie jest nic extra?!
0
kamil płacąc klauzule muszą zapłacić 56% podatku więc zastanów się czy nie lepiej dać Barcelonie kilka baniek więcej i nie sporządzać umowy jako zapłacenie klauzuli???
0
a czy władze Barcelony się Go pozbywają?sam chce odejść...
0
jeśli chodzi o trnsfery to nie potrzeba nam sprowadzania środkowego pomocnika w miejsce Thiago,musimy sprowadzić oczywiście stopera(najlepiej Silve) wybić sobie z głowy Cesca na "9" i cofnąć Go na pozycje generała oraz spróbować kupić jakiegoś sensownego atakującego.