0

zrobie swoją liste:Diego Forlan,Diego Milito,Alexandre Pato,Luis Fabiano,Didier Drogba,Lisandro Lopez,Roque Santa Cruz no i jeśli Jose chciałby się pozbyć Fernando Torresa to również dopisałbym Go do tej listy.

0

jestem ciekawy ile najlepszego jeszcze można by wyciągnąć z Pato...

0

w końcu środkowy obrońca który atakuje z większą agresją przeciwnika.

0

a czy kartka była za faul czy za zachowanie nie mające nic wspólnego ze sportem po gwizdku sędziego?!kończ,wstydu oszczędź !!!

0

ależ piękna trójkowa akcja :)

0

a ten nasz trener kogoś zmieni czy czeka na pozwolenie Rosella ?!

0

Song na ławce,Fabregas w ataku...zaczynam się zastanawiać czy aby na pewno za taktyke w tym zespole jest odpowiedzialny trener w stu procentach...

0

myślałem,że jak Tata przyjdzie to będzie koniec z wystawianiem Cesca na szpicy,a On również usrał się na takie rozwiązania pod nieobecność Leo.

0

Fabregas chyba myśli,że dyskusją mecz wygra...

0

to tylko jeden margines,malutki pusty człowieczek:) olejcie go :)

0

pięknie w tamtym sezonie sztab zajeździł Messiego !

0

a kto tu mówi,że ma dać rade wygryźć Sergio ze składu?chodzi o to,że w takich meczach Song po prostu musi grać !

0

gdzie jest Song się pytam ?!

0

z takimi rywalami trzeba rotować składem!chyba,że chce się skończyć ten sezon z taką dychawką jak poprzedni...

0

wszystko mi jedno co do składu byle tylko był w pierwszej jedenastce Song.

0

świetnie oglądać Puyola pracującego z resztą zespołu :)

0

To oczywiste,że będzie grał Bartra,Tata to powiedział jasno,ze jest pierwsza opcją w razie kontuzji któregoś ze stoperów.Gdy nie będzie trzeba to nie będzie kombinował jak poprzedni zarząd.

0

mam już terminarz,gramy z Valladolid

0

czyli z Almeria zagra Barta,później mamy Celtic gdzie również powinien dostać szanse występu.A z kim gramy za tydzień w weekend w lidze?

0

licze na tego chłopaka z Almeria

0

jaki skład na dzisiaj proponujecie ?

0

licze na zdecydowanie więcej występów Songa od pierwszych minut,dzisiaj powinien zagrać Sergio,a już w sobote z Almerią właśnie Alex.

0

David De Gea

0

zarząd podjął sporo niekorzystnych decyzji...chyba nawet zbyt dużo.

0

nie?najmocniej przepraszam;)zdjęcie sugerowało płeć żeńską ;)

0

nasz rywal ma 3 punkty Koleżanko ;)

0

byłem pewien,że wystąpi w środe z Ajaxem i nie rozumiem dlaczego jest tak mało wykorzystywany jako zmiennik Sergio któremu do najwyższej formy sporo brakuje.

0

Pique to gra jakby tir z węglem jechał

0

a Kloop prawie zlinczował sędziego technicznego

0

od kilku minut Ajax dominuje,normalnie śmiech !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?