Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
zrobie swoją liste:Diego Forlan,Diego Milito,Alexandre Pato,Luis Fabiano,Didier Drogba,Lisandro Lopez,Roque Santa Cruz no i jeśli Jose chciałby się pozbyć Fernando Torresa to również dopisałbym Go do tej listy.
0
jestem ciekawy ile najlepszego jeszcze można by wyciągnąć z Pato...
0
w końcu środkowy obrońca który atakuje z większą agresją przeciwnika.
0
a czy kartka była za faul czy za zachowanie nie mające nic wspólnego ze sportem po gwizdku sędziego?!kończ,wstydu oszczędź !!!
0
ależ piękna trójkowa akcja :)
0
a ten nasz trener kogoś zmieni czy czeka na pozwolenie Rosella ?!
0
Song na ławce,Fabregas w ataku...zaczynam się zastanawiać czy aby na pewno za taktyke w tym zespole jest odpowiedzialny trener w stu procentach...
0
myślałem,że jak Tata przyjdzie to będzie koniec z wystawianiem Cesca na szpicy,a On również usrał się na takie rozwiązania pod nieobecność Leo.
0
Fabregas chyba myśli,że dyskusją mecz wygra...
0
to tylko jeden margines,malutki pusty człowieczek:) olejcie go :)
0
pięknie w tamtym sezonie sztab zajeździł Messiego !
0
a kto tu mówi,że ma dać rade wygryźć Sergio ze składu?chodzi o to,że w takich meczach Song po prostu musi grać !
0
gdzie jest Song się pytam ?!
0
z takimi rywalami trzeba rotować składem!chyba,że chce się skończyć ten sezon z taką dychawką jak poprzedni...
0
wszystko mi jedno co do składu byle tylko był w pierwszej jedenastce Song.
0
świetnie oglądać Puyola pracującego z resztą zespołu :)
0
To oczywiste,że będzie grał Bartra,Tata to powiedział jasno,ze jest pierwsza opcją w razie kontuzji któregoś ze stoperów.Gdy nie będzie trzeba to nie będzie kombinował jak poprzedni zarząd.
0
mam już terminarz,gramy z Valladolid
0
czyli z Almeria zagra Barta,później mamy Celtic gdzie również powinien dostać szanse występu.A z kim gramy za tydzień w weekend w lidze?
0
licze na tego chłopaka z Almeria
0
jaki skład na dzisiaj proponujecie ?
0
licze na zdecydowanie więcej występów Songa od pierwszych minut,dzisiaj powinien zagrać Sergio,a już w sobote z Almerią właśnie Alex.
0
David De Gea
0
zarząd podjął sporo niekorzystnych decyzji...chyba nawet zbyt dużo.
0
nie?najmocniej przepraszam;)zdjęcie sugerowało płeć żeńską ;)
0
nasz rywal ma 3 punkty Koleżanko ;)
0
byłem pewien,że wystąpi w środe z Ajaxem i nie rozumiem dlaczego jest tak mało wykorzystywany jako zmiennik Sergio któremu do najwyższej formy sporo brakuje.
0
Pique to gra jakby tir z węglem jechał
0
a Kloop prawie zlinczował sędziego technicznego
0
od kilku minut Ajax dominuje,normalnie śmiech !