Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Klopp,De Boor,Simeone,Luis Enrique...
0
jeśli odejdzie Tata to widzę trenera tylko z młodego pokolenia.
0
sęk w tym,że coraz bardziej mu sie nie chce...myśle,że już lata świetności ma za sobą i trzeba szukać alternatywy jednak.
0
moje marzenie na środek obrony to Kompany lub Hummels ze wskazaniem na tego pierwszego.liczę również na to,że trafi do nas klasyczna "9".
0
Jaki Fernando ?
0
co to się porobiło,że Barca walczy o obrone rezultatu...
0
dobrze by było postawić na Alexisa lub Pedro,a nawet ich dwóch razem którzy dają niesamowicie wiele w pressingu.
0
z City będzie zupełnie inne nastawienie,a poza tym piłkarze mam nadzieje będą chcieli po części zmazać plamę za ostatnie mecze.
0
faktycznie może źle się wyraziłem,jestem jeszcze troszke wczorajszy i dopiero teraz poznałem wynik,więc przemawia przeze mnie jeszcze niezły wkurw....
0
nie chodzi o to,że nie będe wierzył i wspierał,licze po prostu na znaczne odświeżenie kadry.
0
to,że ludzie wyrażają swoją opinię na słabą grę i brak zaangażowania drużyny oznacza bycie sezonowcem?
0
oni mają takie giga kontrakty,ze powinni pogryźć tę trawę,zrobić wszystko aby wygrać ten mecz,a już na pewno nie płakać po meczu...
0
jeśli Pep dostanie,a sądze,że dostanie władze odnośnie zarządzania kadrą to na pewno Bayern tak szybko nie spadnie z wysokiego poziomu.Już Pep zadba o systematyczne odświeżanie kadry i niekończący się głód sukcesów w zawodnikach.
0
ile czasu można wierzyć,wspierać i patrzeć jak ta drużyna sie rozpieprza i zionie ducha ?!
0
ten emerytowany sztab szkoleniowy jest pierwszy do odstrzału zaraz po zarządzie.
0
w Monaco stworzy pare środkowych obrońców z Abidalem.
0
przychodziła za Guardioli ;)
0
racja jest taka,że Barca rozegrała słaby mecz ale Almeria nie zrobiła nic żeby go nawet zremisować więc niech nie przesadza ten pan.
0
mecz był jakąś katastrofa,szczególnie druga połowa.totalne klepanie biedy.trener widząc to co dzieje się na boisku powinien reagować,a nie wpuszczać świeżego zawodnika dopiero po 28 minutach gry drugiej połowy!nasz sztab szkoleniowy to pół emeryci którzy nie są w stanie wstrzyknąć więcej agresji i determinacji w naszych zawodników.czas najwyższy na wietrzenie,które już powinno być w sezonie kiedy Guardiola o tym wspominał.uszatek się nie zgodził no i mamy efekty.
0
a kogo obchodzą te rekordy przy słabej postawie drużyny ? !
0
Song ma potencjał i będę stał za Jego umiejętnościami murem,gdyby nie przychodził do nas tylko jako zmiennik najlepszego defensywnego pomocnika świata napewno by rozwinął skrzydła i pokazał na co Go stać.
0
nie muszą nam płacić...wystarcza,że dadzą De Gee i Rafaela :)
0
ja chciałbym Aguero lub Suareza :)
0
Neymar musi zagrać od początku!czas zacząć łapać mega forme na najważniejsze mecze,nie zrobi tego siedząc na ławce.
0
jasne,że trzeba uszanować decyzje,dał nam bardzo wiele i chce spróbować czegoś nowego,zresztą w ostatnim wywiadzie wszystko wyjaśnił.chce wyprowadzić się z Barcelony,brat zrobił mu jakiś przekręt,a rodzina nie akceptuje jego wybranki.dziękujemy za wszystko Victor i powodzenia w nowym otoczeniu :) p.s. mi najbardziej pasowałby chyba w psg.
0
to oczywiste,ze w pierwszym składzie wyjdzie Alba,bo Adriano jest za wolny na Navasa.
0
dokładnie sezonowcy nie pamiętają tych chudziutkich lat i teraz marudzą jak rozkapryszone bachory.
0
atletico o 16:00,a wcześniej mamy wspaniały mecz USA-Rosja na igrzyskach.no i rzecz jasna Kamil po 18 :)
0
skład sportu,tylko za Sergio-Song
0
ta porażka Arsenalu paradoksalnie może ale oczywiście nie musi dobrze podziałać na zawodników.myślę,że zimny prysznic przyszedł w odpowiednim momencie i sądzę,że w meczu z Bayernem zobaczymy zupełnie inny Arsenal.