2

po to jest takie forum żebyśmy sobie mogli o tym podyskutować właśnie :)

1

powiem inaczej Luiz to środkowy obrońca,a nie prawdziwy def. pomocnik :)

10

w tym sezonie Liverpool może sięgnąć po mistrza głównie zawodnikami niechcianymi w poprzednich klubach...więc co do Luiza nie jest to jakiś laik,a jak przyjdzie to na 100 % będzie chciał udowodnić mułowi,że popełnił wielki błąd,a grajków z takim podejściem teraz nam właśnie najbardziej potrzeba.

1

no tak pisze o Chicharito

0

głupoty?a jak było w tamtym sezonie z Puyolem ?

6

żeby nie było tak,że na koniec okienka transferowego ogłoszą,że nowym zakupem na środek obrony jest Bartra który może już grać na najwyższym poziomie i liczą to jako transfer.

1

a kolega w czerwonej koszulce dostanie zielone światło od United na transfer i myśle,że mogłaby to być niezła opcja dla nas przy rotacjach gdyby był za rozsądnie niewielkie pieniądze.

0

bramkarz,prawy obrońca,stoper,środkowy pomocnik i klasyczna "9".

0

a co to za trener który nie przeżywa całego meczu w pełnych emocjach ze swoimi zawodnikami?!na dodatek wystawiający od kilku spotkań jedną i tą samą jedenastke z silniejszymi rywalami.

0

a czego On się spodziewał?! od jakiegoś już czasu tylko wymachuje łapkami,traci piłki i symuluje faule!

0

czy my już nie mamy żadnego zawodnika na środek obrony w rezerwach ?!

0

zaraz to sprawdzę i pomogę w miarę możliwości :)

0

żenujące się zaczyna robić to wasze narzekanie...z drużyna trzeba być na dobre i na złe !!! strach pomyśleć jak będziecie się zachowywać jak już nie będzie szans na wygranie potrójnej korony w tym sezonie...

2

a ja Manchester ;)

0

jak już napisałem wcześniej wydaje mi sie,że zagramy jak kilka tygodniu temu w meczu ligowym gdzie Iniesta bardziej schodził do lewej strony,a Neymar często wchodził przed Cesca i to był element zaskoczenia.

0

Adriano lepiej współpracuje z Neymarem ? przecież Adriano angażuje się w ofensywne akcje tylko przy rzutach rożnych...

0

11-stke moze i zna ale nie ma pojecia o taktyce na ten mecz :)

0

ja myśle,że to ustawienie to będzie bomba...Iniesta będzie grał pewnie bardziej lewej strony,a Neymar często wchodził przed Cesca.

0

bo gra Alves

1

czeka na dogrywkę ...

0

cieszyć się z ich płaczu...bezcenne ;)

0

dobranocka się zaczyna to obejrzyj.

0

Bayern ma lige już wygraną jakby ktoś nie wiedział i wyszedł na mecz połową juniorów :)

0

Krysztianu został w Madrycie

0

nie powinien zagrać to Cesc który ostatnio gra na okrągło.

0

cr18465418941 dzisiaj nie gra,Diego Costa również,a znamy Leo i wiemy,że jest w stanie strzelić nawet 5 bramek w meczu.więc nie wiem co tu jest przesadą....

0

taki skład na pewno nie wyjdzie,Tata zapowiedział,że w tej części sezonu nie ma już czasu na eksperymenty i rotacje będą ale w dużo mniejszym stopniu.poza tym Puyol nie jest jeszcze gotowy na 100%,Cesc ostatnio gra zdecydowanie za dużo,a Tello może dostać kilka minut przy odpowiednim wyniku dla nas.Messi stracił już za dużo meczy w czasie kontuzji więc nie wypada mu już ich więcej odbierać :) no i przede wszystkim nie można zlekceważyć przeciwnika jak to zrobiliśmy z Valadollid.

0

z najlepszych sezonów Daniego to juz niestety tylko machanie łapkami mu zostało....

0

bramkarz powinien być sprowadzony natychmiast!nawet jeśli ma bronić Pinto to musi czuć solidny oddech za plecami dopingujący go do nie popełniania błędów.

0

Masche nie nadaje się do gry kombinacyjnej więc co za tym idzie?nie ma szans żeby był def.pomocnikiem w takim klubie jak Barca!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?