Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A dlaczego nie ? Jeśli ma być drugim kupionym stoperem w tym okienku to jak najbardziej tak.
0
Może Zubi liczy na to,że Luis przekwalifikuje Go na stopera hah
0
Chyba go pogięło!!!Jakie 4 miliony?!Sam chce odejść na zasadzie wolnego transferu i jeszcze domaga się rekompensaty ?!
0
To taki czarny humor z rana mi się udzielił ;)
0
Na to zadupie idzie dorobić do emerytury,bo w Barcelonie za mało płacą;)
4
W tym problem,że Xavi nie zgodzi się na bycie drugoplanową postacią w drużynie,a jeśli nie potrafi tego zaakceptować to niestety czas się pożegnać.
0
Tello jako transfer definitywny plus wypożyczenie Suareza,Rakitić w naszą stronę bez żadnej już dopłaty.Na taką opcje można się zgodzić,a każda inna powinna być z miejsca odrzucana!
0
Dla nas w ogóle coś zostanie z tego transferu?
0
może w umowie sprzedaży Cesca był punkt mówiący o podbijaniu ceny na innych zawodników przez muła ;)
1
Jest lewonożny i może grać za równo na środku i boku defensywy,mógłby być lepszym wyborem od Mathieu.
0
Panowie jak się podobała Wam wczorajsza gra Bruno Martinsa Indii ?
1
Hiszpania się podniesie o ile będzie skład złożony z aktualnie zawodników w najlepszej formie,a nie Del Bosque i przyjaciele.
1
Marquinhos musi być priorytetem.
15
Mogą dać 33 mln i Azpilicuete :)
1
Klauzula aktywuje się 1 stycznia 2015 roku.
0
Może warto by się komuś przyjrzeć z tej "11".
0
Ale klauzula to 42 bańki plus gruby podatek.
0
Ty chyba nie wiesz,że Baskowie nie negocjują.Więc w pysk to mogą Sobie wsadzić te 40 baniek.
0
Gdyby nie kulał zainteresowałby się Serge Aurierem.
0
Jakbyś nie był zorientowany to Laporte przedłużył kontrakt i zwiększyła się klauzula odejścia.
0
Afellay negocjuje z Sevillą...słyszeliście ?
2
Miał być już w tamtym sezonie to Martino ubzdurał Sobie transfer Puyola!
0
nie odnajdują się po prostu w innych ligach.
2
Jak odejdzie Pedro albo Alexis(czemu jestem przeciwny) to do nas musi trafić Reus.
0
to oznacza,że będzie na mistrzostwach chciał grać w Chile ;)
0
o to mój też :) do teraz mam koszulkę zresztą ;)
0
pewnie jak wyłączał z gry Krystyne ;)
1
Sege Aurier :) napisze po raz już nie wiem który.Może Zubi w końcu przeczyta ;)
1
bo to anglik :)
0
tak jak Ozil,Modric i wielu innych którzy paradowali w naszej koszulce ?