0

A dlaczego nie ? Jeśli ma być drugim kupionym stoperem w tym okienku to jak najbardziej tak.

0

Może Zubi liczy na to,że Luis przekwalifikuje Go na stopera hah

0

Chyba go pogięło!!!Jakie 4 miliony?!Sam chce odejść na zasadzie wolnego transferu i jeszcze domaga się rekompensaty ?!

0

To taki czarny humor z rana mi się udzielił ;)

0

Na to zadupie idzie dorobić do emerytury,bo w Barcelonie za mało płacą;)

4

W tym problem,że Xavi nie zgodzi się na bycie drugoplanową postacią w drużynie,a jeśli nie potrafi tego zaakceptować to niestety czas się pożegnać.

0

Tello jako transfer definitywny plus wypożyczenie Suareza,Rakitić w naszą stronę bez żadnej już dopłaty.Na taką opcje można się zgodzić,a każda inna powinna być z miejsca odrzucana!

0

Dla nas w ogóle coś zostanie z tego transferu?

0

może w umowie sprzedaży Cesca był punkt mówiący o podbijaniu ceny na innych zawodników przez muła ;)

1

Jest lewonożny i może grać za równo na środku i boku defensywy,mógłby być lepszym wyborem od Mathieu.

0

Panowie jak się podobała Wam wczorajsza gra Bruno Martinsa Indii ?

1

Hiszpania się podniesie o ile będzie skład złożony z aktualnie zawodników w najlepszej formie,a nie Del Bosque i przyjaciele.

1

Marquinhos musi być priorytetem.

15

Mogą dać 33 mln i Azpilicuete :)

1

Klauzula aktywuje się 1 stycznia 2015 roku.

0

Może warto by się komuś przyjrzeć z tej "11".

0

Ale klauzula to 42 bańki plus gruby podatek.

0

Ty chyba nie wiesz,że Baskowie nie negocjują.Więc w pysk to mogą Sobie wsadzić te 40 baniek.

0

Gdyby nie kulał zainteresowałby się Serge Aurierem.

0

Jakbyś nie był zorientowany to Laporte przedłużył kontrakt i zwiększyła się klauzula odejścia.

0

Afellay negocjuje z Sevillą...słyszeliście ?

2

Miał być już w tamtym sezonie to Martino ubzdurał Sobie transfer Puyola!

0

nie odnajdują się po prostu w innych ligach.

2

Jak odejdzie Pedro albo Alexis(czemu jestem przeciwny) to do nas musi trafić Reus.

0

to oznacza,że będzie na mistrzostwach chciał grać w Chile ;)

0

o to mój też :) do teraz mam koszulkę zresztą ;)

0

pewnie jak wyłączał z gry Krystyne ;)

1

Sege Aurier :) napisze po raz już nie wiem który.Może Zubi w końcu przeczyta ;)

1

bo to anglik :)

0

tak jak Ozil,Modric i wielu innych którzy paradowali w naszej koszulce ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?