0



Nie za mało będziemy mieli zawodników przedniej formacji na nowy sezon?Mam nadzieje,że wypali Deulofeu bo jeśli nie to kim będziemy straszyć z ławki...

2

Alexis mógłby być przecinakiem środka pola,ze swoim pressingiem,odbiorem i precyzyjnym dograniem ma predyspozycje na bycie takim Vidalem.

0

Jasne niech go puszczą do Juventusu bo tak chce za 18 baniek zamiast sprzedać do Anglii za 40.Jestem za tym żeby został ale jak ma odejść do niech nie odpierniczą jak z Villa !!!

1

Już sam o tym kiedyś myślałem nawet :)

0

tak może jeszcze jakiegoś 40-latka jeszcze ;)

0

Jeśli by to zależało od Niego to Cesc by został.O to mu zapewne chodziło.A swoją drogą dobrze się stało,bo ogladanie Cesca oddychającego rękawami w drugiej części sezonu powoli już się nudziło.

0

jak znajde to podrzuce Ci ten w którym pisze o zielonym świetle dla Adriano,a w zamian o przybyciu Mathieu.

0

nie wiem czy ja chce się pozbywac,ale LE dał zielone światło do negocjacji

0

20 baniek plus Adriano i jest nasz :)

2

w grze z Messim silną osobowością wykazywał się Ibra i wkomponowanie w zespół było fenomenalne.Pep szybko postanowił pokazać szwedowi,że Jego miejsce jest za Leo i wszyscy wiemy jak to się skończyło.

0

Tylko tej zmiany zawodnika brakowało mi w tym transferze :)

2

Co za pajace z tego Juve.Mam tylko nadzieje,że nasz zarząd nie okaże się większymi pajacami :)

0

Ale wygrywa :)

0

Tu już musi odegrać role sam zawodnik,wyrażając chęć gry w naszych barwach.

0

Paradoksalnie ten transfer może być najłatwiejszą opcją do zrealizowania z napastników.Po pierwsze mamy zawodników którymi zainteresowany jest Liverpool,a po drugie anglicy nie dysponują petrodolarami.

1

Skoro tak walczą o Mathieu to znaczy,że chce tego Luis E.To On jest trenerem i niech kompletuje kadre na nowy sezon,a nie MY!!!

0

Uff na chwilkę pozbierałem się z nieopanowanego napadu śmiechu :) I postanowiłem napisać,że niech się pukną w czoło i to najlepiej pięciokilowym młotkiem :)

2

38 mln i Tello za Mangale...to ja już wole tego Zubiego na swoim stanowisku :)

0

Piszczek też nie był obrońcą,a teraz jest w TOP najlepszych prawych obrońców.

0

Trener pewnie też mu kazał wrzucać w trybuny :)

12

Jakoś mnie nie dziwi Jego bierna postawa na treningu.W końcu skądś musiało się brać to oddychanie rękawami w drugiej części sezonu :)

0

Jeśli nie na sprzedaż to może na wymiane :)

3

O tym zawodniku byłą mowa praktycznie przez cały sezon gdzie zawita od nowego sezonu,a nie po tych dwóch bramkach.

1

Bartomeu może ma jakiś plan żeby przypodobać się kibicom już przed następnymi wyborami :)

0

Łatwiej już zapewne wyciągnąć Suareza niż Cavaniego,więc trzeba się postarać tym bardziej,że mamy kilku zawodników którymi interesuję się Liverpool.A Cavaniego przytoczyłem bo również bardzo mi się podoba Jego gra.

0

Francja?Gdyby nie karny i czerwona kartka to mogliby ten mecz z Hondurasem zremisować.

2

Suarez może się wymieniać z Leo bez problemu pozycjami.Zarówno wczoraj jak i w sezonie w Liveproolu pokazywał jak świetnie odnajduje się na skrzydle.Nie jest to typ napastnika przyklejony do pozycji 9.

0

I kto będzie znosił Jego kaprysy ?

0

Liverpool interesuje się wieloma naszymi zawodnikami więc może być szansa.

0

Szerokiej drogi.Alexis musi zostać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?