0

49 baniek to kpina jakaś!psują cały rynek transferowy!

0

Serge Aurier

0

na rynku nie ma lepszej i tańszej opcji jak Łukasz Fabiański któremu właśnie kończy się kontrakt :)

0

Serge Aurier dla mnie to gościu któremu zdecydowanie trzeba się przyjrzeć.

2

wydaje mi się,że to tylko gierka ze strony agenta Yayi o uzyskanie jak najlepszego kontraktu przy zbliżającym się powoli schyłkowi kariery.

0

i dobrze,bo ja wole Laporte :)

0

Zarząd powinien solidnie przyjrzeć się zawodnikom z francuskiej ligi,transfery stamtąd prawie zawsze były strzałami w 10 i co jest wielkim plusem to raczej nie ma tam przesadnych sum.Od jakiegoś czasu pisałem juz o prawym obrońcy Serge Aurier,a dzisiaj obejrzałem kilka filmików z trzecim strzelcem ligi z Lorient,22 letni Vincent Aboubakar.

3

Dopiero sobie uświadomiłem,że Laporte jest lewonożny.Wyprowadzenie piłki,gra głową,gra na wyprzedzenie są u tego chłopaka na bardzo wysokim poziomie.Byłbym zadowolony z tego transferu :)

1

lubie takie transfery za stosunkowe nie duże pieniądze,mam nadzieje,że jego rozwój pójdzie w dobrym kierunku i będzie nam numerem 1 na wiele lat .

1

Alves ostatnim zachowaniem powinien zakończyć przygode z tym klubem,tym bardziej gdyby miał zostać jako rezerwowy o tak wysokim kontrakcie.

0

dziwne to,że Enrique nie umieścił w tej ósemce prawego obrońcy.

0

warto by powalczyć o Cavaniego,mamy kilku zawodników którymi interesuje się PSG,a urugwajczyk ma wszystko co potrzebuje klasowa 9 i nie spędza na murawie tyle czasu ile by chciał.

0

przynosiło co nie oznacza,że przynosić musi,zresztą Leo pokazał kilka razy gdy był ustawiony na skrzydle w tym sezonie,że był zupełnie bezproduktywny.

2

Leo czasy na skrzydle już minęły.On ma grać jako klasyczna 10.

7

Messi,Alexis,Neymar i klasyczna 9

0

poza tym nie zapominajmy,że Sergio od kilku ładnych miesięcy jedzie na zastrzykach.

0

w pewnym sensie masz racje,ale wydaje mi się,że koło Sergio powinien byc postawiony taki mega walczak jak Vidal który potrafi bronic i atakować

1

Ty chyba koleś nie widzisz jakie zadania ma Sergio na boisku

4

Od tego gościa rozpoczynamy w nowym sezonie ustalanie składu !!!

0

dla mnie idealnym kandydatem z tych do wyciągnięcia jest Mauricio Pochettino

1

jestem na tak jeśli przyjdzie jeszcze jakiś młody stoper,mułowi za Luiza marzy się już 35 baniek więc niech zabiera go ktoś inny.

6

oj hodor Ty weź się za doskonalenie swoich umiejętności sprzedaży i kupna zawodników :)

0

22 lata

0

Zlatan to świetny piłkarz i poradziłby sobie u nas bez problemu co pokazał początek sezonu,tam chodziło o coś zupełnie innego.

0

nie jest szybki ? przypomnij sobie mecz z realem jak prześcigał bale.

0

a ja chce żeby odszedł ale jak już coś to do nas ;) a Diego sprowadzi kogoś odpowiedniego na miejsce utraconych zawodników.więc jeśli do nas Koke to do atletico może niezadowolony Martinez :)

0

silny,bardzo szybki,dobrze grający głową,potrafiący nieźle rozegrać piłkę z nienaganną techniką,mogący grać na wszystkich pozycjach w środku pola i w razie potrzeba stanie również na stoperze nie zaniżając poziomu.

0

ja daleko nie muszę odbiegać w przeszłość,a wystarcza przypomnieć sobie kapitalne spotkanie z chelsea w jego wykonaniu.

1

wole któregoś z hiszpańskich graczy jak Koke czy Martinez niż Pogba lub Vidal do środka pola.

1

projekt sportowy i solidna kadra nie idzie w parze z pozostanie Pinto raczej...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?