0

dajcie wszystkim podwyżki bo mają za małą motywacje do biegania,tylko człapią po boisku!!!

0

hah...wypłakali Cristiano złotą piłkę to teraz może ligę mistrzów wypłaczą :)

0

bardziej od Mangali interesuje mnie brak zainteresowania Kurtem Zoumą o którym wiele razy pisałem.Od lata będzie grał w Chelsea,przeszedł za 12 mln.

0

w tej chwili co Daniemu najlepiej wychodzi to pajacowanie i leżenie na murawie nie mal po każdym kontakcie z przeciwnikiem.

0


Tata zrobił to co tamten sztab zawalił.Dał poczuć się każdemu zawodnikowi ważnym w zespole,są rotacje i grają przede wszystkim Ci którzy są w najlepszej formie fizycznej i mentalnej.A najważniejsze to nauczył wygrywać tą drużynę bez swoich największych cracków.Tak więc jestem pełen zaufania co do dzisiejszego i nie tylko wyjściowego składu desygnowanego przez Tate.Visca el Barca !!!

0


Tata zrobił to co tamten sztab zawalił.Dał poczuć się każdemu zawodnikowi ważnym w zespole,są rotacje i grają przede wszystkim Ci którzy są w najlepszej formie fizycznej i mentalnej.A najważniejsze to nauczył wygrywać tą drużynę bez swoich największych cracków.Tak więc jestem pełen zaufania co do dzisiejszego i nie tylko wyjściowego składu desygnowanego przez Tate.

0

żeby kibic swojego klubu nie wiedział jakie trofea w tamtym sezonie zdobyła Barca ?

0

Widać,że Tata stawia na zawodników w najlepszej kondycji fizycznej i formie.Właśnie to są decyzje mające na myśli cały sezon,brawo Tata!W tamtym sezonie sztab zajechał totalnie podstawową jedenastkę.

0

R1O szybkiego powrotu do zdrowia Ci życzę.A co do składu to na ławce zostawiłbym Alvesa,Neymara i Messiego.Zespół jest w świetnej formie i osiąga bardzo dobre wyniki bez nich.A takie bogactwo na ławce które zawsze może wejść i odmienić losy spotkania to skarb.w przypadku niekorzystnego wyniku może wejść bardziej ofensywnie usposobiony Alves za Montoye,Neymar przykładowo za Pedro i Messi za Xaviego.Przy czym w miejsce generała ustawiamy Inieste,a Cesca w miejsce Iniesty.

0

atak Pedro-Neymar-Alexis w pomocy Song-Fabregas-Iniesta na obronie Montoya-Pique-Bartra-Alba i Valdes w bramce.

0

a do pierwszej drużyny kogoś obserwujemy?kilka ciekawych nazwisk na rynku by się znalazło.

0

Kameni na drugiego bramkarza jak najbardziej.

0

może Tata planuje ściągnąć faktycznie jakiegoś doświadczonego napastnika.

0

słaba dyspozycja Tello to żadne zaskoczenie,prędzej czy później drużyny musiały się połapać w prostym stylu gry hiszpana.

0

nikt nie przeanalizuje tam w klubie pracy sztabu ? przecież na okrągło problemy mięśniowe są !!!

0

rany jak oni żenująco już się domagają o tą złota piłkę...nawet jeśli wygra to i tak będą chodziły pogłoski,że wybłagali tego balona :)

0

Tello również nie wypali...na jego zwody w jedną strone już nie nabierają sie nawet ligowe ogórki.

0

jakim składem moglibyśmy zagrać w Pucharze?chciałbym z przodu Traore-Dongou-Tello

0

po to miesza,że nie wszystkie drużyny grają jak Celtic :) proste,że jasne :)

0

Montoya w polu karnym przeciwnika to jakaś tragedia ...

0

własnie Sergio-Iniesta i Cesc to powinna być optymalna linia na dzień dzisiejszy.nie chce ogladać Czesia na "9" .

0

Cesc... no pięknie gratuluje zorientowanym ;)

0

co za żenujące piłkarzyki z marnym trenerzyną!!!

0

Cesc na "9" i dwóch def. pomocników na trzecioligowca ...no nieźle

0

ależ jest agresja wymagana przez Tate hah

0

to jest jakaś parodia,a nie mecz !!!

0

gadanie o tych rekordach tylko źle się kończy ....

0

powolny Pique i Mascherano podajcy piłki pod nogi przeciwnika to idealne zestawienie środka obrony :)

0

a kto w meczu a Ajaxem nie zagrał skandalicznie ?!

0

za Xaviego cofamy Fabsa,w miejsce Masche Barta,Neymar na środku ataku i Adama na lewym skrzydle.tak to powinno wyglądać na ten moment.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?