Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
dajcie wszystkim podwyżki bo mają za małą motywacje do biegania,tylko człapią po boisku!!!
0
hah...wypłakali Cristiano złotą piłkę to teraz może ligę mistrzów wypłaczą :)
0
bardziej od Mangali interesuje mnie brak zainteresowania Kurtem Zoumą o którym wiele razy pisałem.Od lata będzie grał w Chelsea,przeszedł za 12 mln.
0
w tej chwili co Daniemu najlepiej wychodzi to pajacowanie i leżenie na murawie nie mal po każdym kontakcie z przeciwnikiem.
0
Tata zrobił to co tamten sztab zawalił.Dał poczuć się każdemu zawodnikowi ważnym w zespole,są rotacje i grają przede wszystkim Ci którzy są w najlepszej formie fizycznej i mentalnej.A najważniejsze to nauczył wygrywać tą drużynę bez swoich największych cracków.Tak więc jestem pełen zaufania co do dzisiejszego i nie tylko wyjściowego składu desygnowanego przez Tate.Visca el Barca !!!
0
Tata zrobił to co tamten sztab zawalił.Dał poczuć się każdemu zawodnikowi ważnym w zespole,są rotacje i grają przede wszystkim Ci którzy są w najlepszej formie fizycznej i mentalnej.A najważniejsze to nauczył wygrywać tą drużynę bez swoich największych cracków.Tak więc jestem pełen zaufania co do dzisiejszego i nie tylko wyjściowego składu desygnowanego przez Tate.
0
żeby kibic swojego klubu nie wiedział jakie trofea w tamtym sezonie zdobyła Barca ?
0
Widać,że Tata stawia na zawodników w najlepszej kondycji fizycznej i formie.Właśnie to są decyzje mające na myśli cały sezon,brawo Tata!W tamtym sezonie sztab zajechał totalnie podstawową jedenastkę.
0
R1O szybkiego powrotu do zdrowia Ci życzę.A co do składu to na ławce zostawiłbym Alvesa,Neymara i Messiego.Zespół jest w świetnej formie i osiąga bardzo dobre wyniki bez nich.A takie bogactwo na ławce które zawsze może wejść i odmienić losy spotkania to skarb.w przypadku niekorzystnego wyniku może wejść bardziej ofensywnie usposobiony Alves za Montoye,Neymar przykładowo za Pedro i Messi za Xaviego.Przy czym w miejsce generała ustawiamy Inieste,a Cesca w miejsce Iniesty.
0
atak Pedro-Neymar-Alexis w pomocy Song-Fabregas-Iniesta na obronie Montoya-Pique-Bartra-Alba i Valdes w bramce.
0
a do pierwszej drużyny kogoś obserwujemy?kilka ciekawych nazwisk na rynku by się znalazło.
0
Kameni na drugiego bramkarza jak najbardziej.
0
może Tata planuje ściągnąć faktycznie jakiegoś doświadczonego napastnika.
0
słaba dyspozycja Tello to żadne zaskoczenie,prędzej czy później drużyny musiały się połapać w prostym stylu gry hiszpana.
0
nikt nie przeanalizuje tam w klubie pracy sztabu ? przecież na okrągło problemy mięśniowe są !!!
0
rany jak oni żenująco już się domagają o tą złota piłkę...nawet jeśli wygra to i tak będą chodziły pogłoski,że wybłagali tego balona :)
0
Tello również nie wypali...na jego zwody w jedną strone już nie nabierają sie nawet ligowe ogórki.
0
jakim składem moglibyśmy zagrać w Pucharze?chciałbym z przodu Traore-Dongou-Tello
0
po to miesza,że nie wszystkie drużyny grają jak Celtic :) proste,że jasne :)
0
Montoya w polu karnym przeciwnika to jakaś tragedia ...
0
własnie Sergio-Iniesta i Cesc to powinna być optymalna linia na dzień dzisiejszy.nie chce ogladać Czesia na "9" .
0
Cesc... no pięknie gratuluje zorientowanym ;)
0
co za żenujące piłkarzyki z marnym trenerzyną!!!
0
Cesc na "9" i dwóch def. pomocników na trzecioligowca ...no nieźle
0
ależ jest agresja wymagana przez Tate hah
0
to jest jakaś parodia,a nie mecz !!!
0
gadanie o tych rekordach tylko źle się kończy ....
0
powolny Pique i Mascherano podajcy piłki pod nogi przeciwnika to idealne zestawienie środka obrony :)
0
a kto w meczu a Ajaxem nie zagrał skandalicznie ?!
0
za Xaviego cofamy Fabsa,w miejsce Masche Barta,Neymar na środku ataku i Adama na lewym skrzydle.tak to powinno wyglądać na ten moment.