0

Masche nie nadaje się do gry kombinacyjnej więc co za tym idzie?nie ma szans żeby był def.pomocnikiem w takim klubie jak Barca!!!

0

również dołączam się do kolegów,że 10 baniek to jakaś kpina,kluby z premiership czy też monaco albo psg mogą za niego wyłożyć znacznie więcej,a może by tak wymiana z monaco na Kondogbie ? :)

0

Montoya nie jest w 18 meczowej decyzją trenera

0

a może Adriano w miejsce Alvesa ?

0

tylko,że Pique ma 4 żółtka,a kolejny mecz to ciężkie derby na terenie rywala.

0

podpisuje się również pod tymi słowami :)

0

po co dajecie tego pajaca na te stronę ? niech komentuje swojego "atlete" który po każdym kontakcie z przeciwnikiem padał jak rażony na murawę :)

0

mecz ewidentnie pokazał gdzie mamy największe słabości na chwilę obecną i jakie pozycje powinny być w pierwszej kolejności wzmocnione,środkowy i prawy obrońca to oczywisty priorytet.

0

albo...Van Persie :)

0

jak sobie pomyśle o ekspertyzie Dudka ze wskazaną spuścizną w stronę mierd to aż mnie przyprawia o mdłości,a co dopiero jak go usłysze.

0

Klose(czyt. doświadczony napastnik niekoniecznie Miro) to ciekawa opcja na zmiane ustawienia w meczu kiedy nie idzie i trzeba zagrać coś innego.

0

tak tak jutro wiem

0

chciałbym dzisiaj mega ofensywny skład z Pedro na prawej Neymarem na lewej Messim na "10" i Alexisem przed nim.

0

1.Ter Stegen (choć moim marzeniem był De Gea)
2.Kompany
3.Danilo
4.za 50 baniek jakie mamy przeznaczyć na Vidala wolałbym chyba Luisa Suareza

0

mam podobne zdanie które wyraziłem już niżej i w pełni popieram kolego :) plusik dla Ciebie :)

0

jeśli o stopera chodzi to Kompany byłby tym czego nam brakuje.

0

Vidal może grać wszędzie i nic nie stoi na przeszkodzie żeby grał w pierwszym składzie wyżej,a w razie absencji Sergio wchodził na jego miejsce,a co do Xaviego to myśle,że ewentualnie może odgrywać role jak Gigss w United.

0

to jakaś teoria,że Hummels przypominający gre Pique nie może z nim grać razem ?a w latach świetności i Vidicia i Ferdinanda jak grali razem ?to również zawodnicy profilami bardzo zbliżonymi do siebie,a np. Subotic z Hummelsem w Borussi ?

0

skończcie z tą charyzmą,dość pajacowania i głupich uśmieszków po porażkach,to jest Barca tu trzeba zapieprzać!!!

0

mogła to by być dobra opcja no i dołożyłby nam wzrostu.

0

nie widziałem gry Danilo aż muszę zerknąć.

0

co sądzicie o Rafaelu z United ?

0

pomocnika potrzeba,bo agresja w środku pola jest nam potrzebna,widziałbym również klasyczną"9",prawego obrońce jeśli odejdzie Dani,dwóch stoperów(jeden z prawdziwego top,a drugi jakiś młodzian nie za wielkie pieniądze) no i rzecz jasna bramkarz,a nawet dwóch.razem 7 transferów,realne ?

0

Jeśli mógłbym Was prosić,przybliżcie mi jakichś kandydatów na prawą obronę którzy mogliby zastąpić Daniego.

0

Klopp to marzenie,Simeone to niesamowity motywator,De Boor może być niewiadomą ale na pewno głodny sukcesu jak Pep gdy nas obejmował,a Luis ? to nasz człowiek i pokazuje w Celcie z dużo słabszymi grajkami jak potrafi ustawić zespół mający operować piłką i grać ofensywny futbol.

0

Klopp,De Boor,Simeone,Luis Enrique...

0

jeśli odejdzie Tata to widzę trenera tylko z młodego pokolenia.

0

sęk w tym,że coraz bardziej mu sie nie chce...myśle,że już lata świetności ma za sobą i trzeba szukać alternatywy jednak.

0

moje marzenie na środek obrony to Kompany lub Hummels ze wskazaniem na tego pierwszego.liczę również na to,że trafi do nas klasyczna "9".

0

Jaki Fernando ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?