Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Masche nie nadaje się do gry kombinacyjnej więc co za tym idzie?nie ma szans żeby był def.pomocnikiem w takim klubie jak Barca!!!
0
również dołączam się do kolegów,że 10 baniek to jakaś kpina,kluby z premiership czy też monaco albo psg mogą za niego wyłożyć znacznie więcej,a może by tak wymiana z monaco na Kondogbie ? :)
0
Montoya nie jest w 18 meczowej decyzją trenera
0
a może Adriano w miejsce Alvesa ?
0
tylko,że Pique ma 4 żółtka,a kolejny mecz to ciężkie derby na terenie rywala.
0
podpisuje się również pod tymi słowami :)
0
po co dajecie tego pajaca na te stronę ? niech komentuje swojego "atlete" który po każdym kontakcie z przeciwnikiem padał jak rażony na murawę :)
0
mecz ewidentnie pokazał gdzie mamy największe słabości na chwilę obecną i jakie pozycje powinny być w pierwszej kolejności wzmocnione,środkowy i prawy obrońca to oczywisty priorytet.
0
albo...Van Persie :)
0
jak sobie pomyśle o ekspertyzie Dudka ze wskazaną spuścizną w stronę mierd to aż mnie przyprawia o mdłości,a co dopiero jak go usłysze.
0
Klose(czyt. doświadczony napastnik niekoniecznie Miro) to ciekawa opcja na zmiane ustawienia w meczu kiedy nie idzie i trzeba zagrać coś innego.
0
tak tak jutro wiem
0
chciałbym dzisiaj mega ofensywny skład z Pedro na prawej Neymarem na lewej Messim na "10" i Alexisem przed nim.
0
1.Ter Stegen (choć moim marzeniem był De Gea)
2.Kompany
3.Danilo
4.za 50 baniek jakie mamy przeznaczyć na Vidala wolałbym chyba Luisa Suareza
0
mam podobne zdanie które wyraziłem już niżej i w pełni popieram kolego :) plusik dla Ciebie :)
0
jeśli o stopera chodzi to Kompany byłby tym czego nam brakuje.
0
Vidal może grać wszędzie i nic nie stoi na przeszkodzie żeby grał w pierwszym składzie wyżej,a w razie absencji Sergio wchodził na jego miejsce,a co do Xaviego to myśle,że ewentualnie może odgrywać role jak Gigss w United.
0
to jakaś teoria,że Hummels przypominający gre Pique nie może z nim grać razem ?a w latach świetności i Vidicia i Ferdinanda jak grali razem ?to również zawodnicy profilami bardzo zbliżonymi do siebie,a np. Subotic z Hummelsem w Borussi ?
0
skończcie z tą charyzmą,dość pajacowania i głupich uśmieszków po porażkach,to jest Barca tu trzeba zapieprzać!!!
0
mogła to by być dobra opcja no i dołożyłby nam wzrostu.
0
nie widziałem gry Danilo aż muszę zerknąć.
0
co sądzicie o Rafaelu z United ?
0
pomocnika potrzeba,bo agresja w środku pola jest nam potrzebna,widziałbym również klasyczną"9",prawego obrońce jeśli odejdzie Dani,dwóch stoperów(jeden z prawdziwego top,a drugi jakiś młodzian nie za wielkie pieniądze) no i rzecz jasna bramkarz,a nawet dwóch.razem 7 transferów,realne ?
0
Jeśli mógłbym Was prosić,przybliżcie mi jakichś kandydatów na prawą obronę którzy mogliby zastąpić Daniego.
0
Klopp to marzenie,Simeone to niesamowity motywator,De Boor może być niewiadomą ale na pewno głodny sukcesu jak Pep gdy nas obejmował,a Luis ? to nasz człowiek i pokazuje w Celcie z dużo słabszymi grajkami jak potrafi ustawić zespół mający operować piłką i grać ofensywny futbol.
0
Klopp,De Boor,Simeone,Luis Enrique...
0
jeśli odejdzie Tata to widzę trenera tylko z młodego pokolenia.
0
sęk w tym,że coraz bardziej mu sie nie chce...myśle,że już lata świetności ma za sobą i trzeba szukać alternatywy jednak.
0
moje marzenie na środek obrony to Kompany lub Hummels ze wskazaniem na tego pierwszego.liczę również na to,że trafi do nas klasyczna "9".
0
Jaki Fernando ?