0

skoro jest młodym to trzeba mu to wytłumaczyć :) nie może być,bo nie mogą grać rezerwy z pierwszą drużyną w jednej lidze :)

2

dokładnie,a co do Cesca to za Nim płakać nie będę,potrzeba nam zawodników walczących do ostatniej kropli potu o każdą piłkę,a z duchem walki u Cesca niestety nie jest za dobrze.

0

Mathieu to lepiej jakby przyszedł w przypadku odejścia Adriano jako defensywny zmiennik Alby,który również może grać jako ŚO,a na stopera jeszcze jeden zawodnik z wyższej półki typu Hummels.

1

również jestem za tym,że w przypadku zostania Xaviego musiałby się zgodzić na role jaką pełnił Giggs w ostatnich latach w United.

0

na Xavim to możemy zarobić pensje

2

a co miał powiedzieć do kibiców,że jest mu źle ?

0

bo na Cescu możemy zarobić? :)

0

I byłbym zapomniał,jeszcze ten Llorente mi się nie podoba:)mam lepszych kandydatów-Vincent Aboubakar(Lorient),Javier Hernandez(Man.Utd.),Edin Dzeko(Man.City).

1

Mówić to może wiele,może nauczyli się żeby nie chłapać o wszystkim publicznie:)

2

Ten zarząd zaskoczy Was wszystkich w tym sezonie! :)

0

Cesc ma stanowczo za słabego ducha walki.Bronią Go statystyki ale na taki klub to za mało,tu trzeba zapierniczać do ostatniej kropli potu o każdą piłkę!

0

Cesc nie ma w Sobie ducha walki,fakt bronią Go statystyki ale to za mało.

2

Mathieu to wcale nie jest taki zły wybór jako czwarty stoper,może również grać na lewej obronie.

1

Ten skład mi się bardzo podoba tylko w miejsce Pedro widziałbym Alexisa.Nie wyobrażam sobie braku Jego walki o każdą piłkę w nowym sezonie.

1

Skończcie z tymi wynalazkami z włoskiej ligi.

1

Jeśli nie zgodzi się na role jaką w ostatnich latał pełnił Gigss w United to niech lepiej odejdzie.

2

i dobrze jakoś nie widziałem dla niego miejsca u nas.

1

Jak podaje serwis WhoScored.com, Claudio Bravo jest liderem w ilości błędów, które w ostatnich 4 sezonach La Liga doprowadziły do największej ilości straconych goli (10).

0

kiedy kończy się ten turniej U-21 ?

0

Costa był bezradny ale ile miejsca zrobił pomocnikom.

2

rozmawiał i to jest ten właściwy wywiad,a poprzedni był bramkarza reprezentacji U-21

0

Jeśli takiego bramkarza poszukujemy to dla mnie opcją numer jeden jest Diego Alves.W przyszłym roku kończy mu się kontrakt z Valencią jak się nie myle.

1

podbija cene pewnie

0

Co to za porypane prawo w tej lidze włoskiej z tymi prawami do zawodników po połowie?!Dobrze,że od przyszłego bodajże sezonu będzie zlikwidowane.

0

Oczywiście,że się pozbyła.O odejściu Yaya nie zadecydował kontrakt tylko minuty których nie gwarantował Mu Pep bo nie widział dla Niego miejsca w pierwszej "11".

0

Z całym szacunkiem dla Toure ale jest już po 30-stce i zaczyna mnie drażnić ta gra Jego agenta.Jak dla mnie to chęć wyciągnięcia więcej petro dolarów.

15

od Alexisa powinniśmy zacząć budowe drużyny na nowy sezon,a nie myśleć o Jego sprzedaży .

2

na prawą obrone Aurier :)

0

rozmowy są to więcej niż pewne ale najpierw domykają transfer brazylijczyka.

2

ten agent jest w Barcelonie ze względu na Marquinhosa,a nie Benatie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?