Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
To raczej zmartwienie Lucho,a ja obdarzam Go pełnym zaufaniem :)
0
Dlaczego za Albe Vertonghen?Musimy mieć dwóch ofensywnie grających obrońców.We współczesnej piłce to bardzo ważny element zaskoczenia rywala,żeby nie wiedział którą stroną atakujesz :)
0
Suareza kupiliśmy ze sprzedaży zawodników,więc budżet nie wyglada tak źle.Odeszły również spore pensje Valdesa i Puyola,a kto wie co z Xavim.Nie wiadomo również co z kara dokonywania transferów,bo może być tylko zawieszona na to okno,więc zarząd może zdecydowac się na przesunięcie środków z przyszłego już okienka.No i Bartomeu powiedział,że jeśli będzie taka potrzeba sztabu to może wydać nawet 120 mln ojro na wzmocnienia :)
0
Myśle,że boczni obrońcy będą ustawieni bardzo ofensywnie,a bardzo defensywnie przed obrońcami będzie ustawiany Sergio bądź Masche.Z przodu Neymar blisko z Suarezem,a tuż za nimi Leo.
1
Marzenie się ziściło :) Czekam teraz na Hummelsa,Cuadrado,jakiegoś tańszego stopera i pozbycie się reszty niepotrzebnych zawodników.
4
Jak na tą chwilę to Luis nie może być zaprezentowany na Camp Nou więc może być problem z rekordem.
2
tak podaje goal.com,a ile w tym prawdy to chyba już nikt nie wie po tylu podawanych cenach
0
Mam nadzieje,że Mathieu czy Vertonghen to jeden z dwóch transferów ŚO.
0
goal.com podało też,że transfer wyniesie 88 mln.euro
0
Nie prowadziłem takich statystyk więc zaufam Ci :) Nie mówie,że Benatia jest słaby.Po prostu wolałbym niemca który gra w drużynie o podobnym stylu do naszego,w lidze niemieckiej,a nie włoskiej.No i dla mnie Hummels to obrońca nie tylko grający fantastycznie głowa ale i z głową potrafiący kierować całym blokiem defensywy.
0
Fabregas w Arsenalu również był szklany,a po przyjściu do nas rzadko miewał kontuzje.Jedną z najważniejszych cech jakich nam brakuje teraz to dobra gra głową przy stałych fragmentach gry.Nie widze lepszego od Hummelsa w tym elemencie :)
0
Bardzo dobrze!Czas powysyłać na emerytury co niektórych i odmłodzić ten sztab :)
0
JA czekam na dwóch ŚO obrońców :) Jakiegoś cracka i kogoś tańszego typu Mathieu :)
2
Teściowa to nie rodzina ;)
0
Nasłuchałeś się chyba Jagody w NC+ :)
0
Nie no jesli jako pierwszy stoper to jak najbardziej,ja jednak mówie o alternatywach dla Mathieu który(mam taką nadzieje)miałby przyjść do nas jako ten drugi.A dla mnie ŚO który miałby do nas trafić jako crack jest Hummels.
0
Bo Vertonghen nie będzie pełnił roli czwartego stopera w klubie.
0
Tak sobie przeglądałem właśnie obrońców mogących grać zarówno na środku i lewym boku bloku defensywy.Jest kilku ciekawych zawodników na tę pozycje i zdecydowanie młodszych od Mathieu.
0
muł mówił,że w tym roku ;)
0
jakie 30 ? Suareza kupiliśmy za sprzedaże,a Bartomeu mówił,że jak będzie potrzeba to przeznaczy 120 baniek.musimy się konkretnie wzmocnić w tym sezonie,bo pamiętaj,że zawsze nam moga kare odwiesić na transfery.
0
no to teraz Cuadrado,Hummels i jeszcze jeden z tańszych stoperów i możemy zaczynać sezon:)Krossa jeszcze bym chciał ale Zubi chyba nie da się przekonać ;)
2
Będzie stoper na bank.Zubi wie co robi,nie chce podbijać cen na rynku :)
2
Jeśli Lucho to przyklepał to niech się stanie...osądzać będziemy mogli po sezonie :)
0
a gdzie typowy DM ?
0
a co miał mówić,że jest na sprzedaż?wtedy znowu byście lamentowali jaki to zarząd nieudolny,bo sprzedał Alexisa do juve za 18 baniek
0
tutaj jest miejsce dla najlepszych,a nie dla tych którzy akceptują swoje role rezerwowych !
1
Ławka nie powala.Powinien do nas trafić jakiś niedrogi doświadczony napastnik.Chyba,że Lucho chce postawić zdecydowanie na młodych Dongou i Traore.
0
Oglądałeś Suareza w Liverpoolu?Ten koleś gra na każdej pozycji w ataku,Jego wymienność pozycji wygląda fantastycznie.Jestem pewien,że to będzie zabójcze trio :)
6
jak na dwu czy trzy latka (nie wiem dokładnie ile ma syn Leo) to nawet nieźle mu idzie ;)
24
...bo klub się usrał z pozostawieniem "świętej krowy" Pedro...