Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
z podatkiem muszą zapłacić 36 baniek,więc te drugie 18 przeznaczone na podatek niech podzielą na pół,wpłacą nam 27 baniek i sprawa załatwiona .
0
moim zdaniem to Pep namieszał mu w bani
0
to się pakuj!!!
0
w tym sezonie będzie eksplozja Jego talentu!
0
postawmy teraz na Rafinhe i niech pokaże bratu,że warto zostać i rozwijać się w Barcy.
0
przekonujący Tito już ich porozumie ;)
0
chodzi o obawy przed złymi relacjami w przyszłości między zawodnikami.
0
jeśli nie Silva to Kompany!
0
będzie Sanchez!to będzie prawdziwa explozja talentu chilijczyka w tym sezonie :)
0
nie ma jak to przekonujący Tito :)
0
a jak Banega się prezentował w ostatnim sezonie?
0
wszystko zależy od tego ile kasy mamy na środkowego obrońce,jeśli nie będzie trzeba dobierać ze sprzedaży Thiago to mozemy kogoś sensownego sprowadzić,jeśli jednak będzie inaczej to trzeba postawić na S.Roberto.
0
jeśli nie chce zostać to niech śmiga!rozkapryszona gwiazdka z wiecznie przymrużonymi oczyma!
0
ja sprowadzillbym Julio Cesara
0
po jednym występie stwierdziłeś,że jest słaby?
0
za Aggerem jest jak najbardziej na tak,ale jako uzupełnienie środka defensywy już po zakupie cracka z prawdziwego zdarzenia na te pozycje.
0
Thiago na zgrupowaniu reprezentacji,a na treningu miał swojego klona chyba
0
Adriano jak nie paluszek to sraczka...
0
znowu to Sport i MD nie trafią zupełnie ze składem :)
0
dajcie już spokój z tym marudzeniem,gdyby nie kontuzja na początku sezonu uważam,że Thiago rozegrałby te 60% meczy przez cały sezon.
0
mam wrażenie,że Tito nie ma żadnego wsparcia w sztabie szkoleniowym.jak widziałem głupie uśmieszki Roury i tego drugiego pajaca w meczu rewanżowym z Bayernem to mnie szlak trafiał.
0
elFresco
po pierwsze to nie szalik ,a po drugie to w ogóle wiesz dlaczego to nosi?!
0
rademens
Tiago miał kontuzje zaraz na początku sezonu i nic się Tito nie pomieszało !
0
dajcie spokój z Abim!w trakcie choroby klub Go nie opuścił!teraz dał mu stanowisko,Abi chce grać i postanowił odejść,klub jednak chce na Niego czekać i zamraża dla Abiego możliwość podjęcia pracy po zakończeniu kariery!czego chcieć więcej?!kto o zdrowych zmysłach byłby w stanie trzymać w drużynie Erica i Puyola na nowy sezon?z obojgiem to wielka niewiadoma.
0
w pierwszej części sezonu bardzo podobała mi się u Tito reakcja na wydarzenia na boisku,potrafił odwracać losy meczu co u Guardioli było rzadkim zjawiskiem.nie powiem,bo mam pesymistyczne podejście również do Jego pracy w kolejnym sezonie ale....poczekajmy,dajmy mu kolejną szanse,szanse pracy zdrowym w pełnym skupieniu oddanemu klubowi.bądźmy jednością!
0
słyszeliście,że David Luiz nie jest priorytetem?mam przeczucie,że będzie mistrzostwo świata i sprowadzenie Inigo Martineza i Marquinhosa.
0
nie ma jak to znawcy co tylko minusować potrafią :)
0
potrzebujemy kompletnego obrońcy,szybkiego,zwrotnego,silnego i dobrze grającego w powietrzu.to musi być crack!nie możemy tu oszczędzać przy obecnym stanie zdrowia Puyola.chciałbym dwóch stoperów, klasowego i młodego rokującego na przyszłość bądź bardziej doświadczonego za nie dużą kase.
0
są np. Kurt Zouma :)
0
tak sobie mysle,że powinno być zrobione troszke wietrzenie składu i tak oprócz tych którzy raczej na pewno odejdą powinien jeszcze odejść Pedro i Mascherano,a w ich miejsca dodatkowo sprowadzić po jednym zawodniku.