0

z podatkiem muszą zapłacić 36 baniek,więc te drugie 18 przeznaczone na podatek niech podzielą na pół,wpłacą nam 27 baniek i sprawa załatwiona .

0

moim zdaniem to Pep namieszał mu w bani

0

to się pakuj!!!

0

w tym sezonie będzie eksplozja Jego talentu!

0

postawmy teraz na Rafinhe i niech pokaże bratu,że warto zostać i rozwijać się w Barcy.

0

przekonujący Tito już ich porozumie ;)

0

chodzi o obawy przed złymi relacjami w przyszłości między zawodnikami.

0

jeśli nie Silva to Kompany!

0

będzie Sanchez!to będzie prawdziwa explozja talentu chilijczyka w tym sezonie :)

0

nie ma jak to przekonujący Tito :)

0

a jak Banega się prezentował w ostatnim sezonie?

0

wszystko zależy od tego ile kasy mamy na środkowego obrońce,jeśli nie będzie trzeba dobierać ze sprzedaży Thiago to mozemy kogoś sensownego sprowadzić,jeśli jednak będzie inaczej to trzeba postawić na S.Roberto.

0

jeśli nie chce zostać to niech śmiga!rozkapryszona gwiazdka z wiecznie przymrużonymi oczyma!

0

ja sprowadzillbym Julio Cesara

0

po jednym występie stwierdziłeś,że jest słaby?

0

za Aggerem jest jak najbardziej na tak,ale jako uzupełnienie środka defensywy już po zakupie cracka z prawdziwego zdarzenia na te pozycje.

0

Thiago na zgrupowaniu reprezentacji,a na treningu miał swojego klona chyba

0

Adriano jak nie paluszek to sraczka...

0

znowu to Sport i MD nie trafią zupełnie ze składem :)

0

dajcie już spokój z tym marudzeniem,gdyby nie kontuzja na początku sezonu uważam,że Thiago rozegrałby te 60% meczy przez cały sezon.

0

mam wrażenie,że Tito nie ma żadnego wsparcia w sztabie szkoleniowym.jak widziałem głupie uśmieszki Roury i tego drugiego pajaca w meczu rewanżowym z Bayernem to mnie szlak trafiał.

0

elFresco
po pierwsze to nie szalik ,a po drugie to w ogóle wiesz dlaczego to nosi?!

0

rademens
Tiago miał kontuzje zaraz na początku sezonu i nic się Tito nie pomieszało !

0

dajcie spokój z Abim!w trakcie choroby klub Go nie opuścił!teraz dał mu stanowisko,Abi chce grać i postanowił odejść,klub jednak chce na Niego czekać i zamraża dla Abiego możliwość podjęcia pracy po zakończeniu kariery!czego chcieć więcej?!kto o zdrowych zmysłach byłby w stanie trzymać w drużynie Erica i Puyola na nowy sezon?z obojgiem to wielka niewiadoma.

0

w pierwszej części sezonu bardzo podobała mi się u Tito reakcja na wydarzenia na boisku,potrafił odwracać losy meczu co u Guardioli było rzadkim zjawiskiem.nie powiem,bo mam pesymistyczne podejście również do Jego pracy w kolejnym sezonie ale....poczekajmy,dajmy mu kolejną szanse,szanse pracy zdrowym w pełnym skupieniu oddanemu klubowi.bądźmy jednością!

0

słyszeliście,że David Luiz nie jest priorytetem?mam przeczucie,że będzie mistrzostwo świata i sprowadzenie Inigo Martineza i Marquinhosa.

0

nie ma jak to znawcy co tylko minusować potrafią :)

0

potrzebujemy kompletnego obrońcy,szybkiego,zwrotnego,silnego i dobrze grającego w powietrzu.to musi być crack!nie możemy tu oszczędzać przy obecnym stanie zdrowia Puyola.chciałbym dwóch stoperów, klasowego i młodego rokującego na przyszłość bądź bardziej doświadczonego za nie dużą kase.

0

są np. Kurt Zouma :)

0

tak sobie mysle,że powinno być zrobione troszke wietrzenie składu i tak oprócz tych którzy raczej na pewno odejdą powinien jeszcze odejść Pedro i Mascherano,a w ich miejsca dodatkowo sprowadzić po jednym zawodniku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?