Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
chciałbym jeszcze Gotze zobaczyć w tym meczu.
0
po tej zmianie obawiam się,że smerfy zostaną zmieceni z powierzchni murawy...
0
początek sezonu i drugi tytuł odjedzie Bawarczykom ? :)
0
przedłużaniem umów to można się zająć po sezonie ogórkowym,a teraz jest czas na załatwianie transferów !
0
powiem tak:milcz,wstydu oszczędź Panie Freixa!
0
kibice oddali mu za nieokrzesaną radość po zdobyciu bramki w pierwszym meczu.
0
Fabregas pokazał w meczu z Levante gdzie czuje się najlepiej na boisku,a kolejny trener chce na siłe z Niego zrobić fałszywą "9".tylko ja tu czegoś nie rozumiem?
0
nie życzy się nikomu kontuzji kolego.miałeś kiedyś jakąś poważniejszą?chyba nie...
0
mógł być jeszcze Tello zamiast Pedro:) ale widać rotacje to dobrze na pewno jeszcze pogra młody Hiszpan.
0
Kurt Zouma (Saint Etienne)
0
Mam pytanie odnośnie oferty nc+,dzwonią do mnie już od jakiegoś czasu o przedłużenie umowy na 12 miesięcy ze wszystkimi programami canal+ i wszystkimi sportowymi oprócz eurosport2.W tej chwili zeszli z ceną do 54,90.Co sądzicie o tej ofercie?
0
nie ma co ukrywać,Tito wraz ze sztabem Go przeforsował w tamtym sezonie.
0
była jakaś akcja w której udziału by nie brał Cesc? :)
0
jak mozna odkładać do zimy coś co już od tamtego roku jest priorytetem?
0
reasumując z tej listy jedynym prawdziwym,zdrowym i na poziomie stoperem jest Pique.Puyol-leczy kontuzje i nawet po wyleczeniu to nie wiadomo na jak długo,Batra-stoper tak,ale kompletnie nie ograny na odpowiednim poziomie,Mascherano-solidny,ale to wciąż zawodnik majacy nawyki z gry def.pomocnika,zbyt często popełniający szkolne błędy,Sergio-Jego miejsce jest na DM i kropka,Adriano-prosze nie żartować.
0
mam nadzieje,że to zasłona dymna przed transferem stopera
0
wypożyczenie,a za rok podpisanie z Nim kontraktu jako wolnym zawodnikiem...to dla nas idealny układ :)
0
Thiago i Jego wieczna mina marszczonych brwi...
0
wiadomo coś co z Fabregasem?no i Messim oczywiście.
0
jeśli chodzi o napastnika to licze na Dongou już teraz,ale co do stopera to opcja braku zakupu po prostu nie może wchodzić w gre!ten zarząd nie może być aż tak ślepy,Zubi do roboty!!!
0
Kompany byłby lekiem na bolączki w obronie.
0
Bartre na Bieniuka mamy wymienić ;)
0
w tym okienku powinno być zdecydowanie więcej transferów,powinien przyjść przynajmniej jeszcze napastnik który potrafi grac na szpicy,coś jak kilka lat wstecz Larsson.
0
z Aggerem nie ma szans?przecież Duńczyk już zimą wyrażał chęć dołączenia do Barcy tylko Tito odmówił transferu.
0
Eriksen?mamy Sergiego Roberto,a to zdecydowanie będzie lepsza wersja :)wolałbym jakiegoś konkretnego napastnika.
0
jakoś czuje,że Agger mógłby wypalić i zawsze byłem za tym transferem,ale w przypadku zakupu jeszcze jednego stopera jak np. Inigo Martinez czy Kurt Zouma.
0
0
jeśli trafi to miejmy nadzieje,że nie tylko fryzurą będzie przypominał Puyola :)
0
Bale jeśli przejdzie to nie wypali w realu...
0
za 20 baniek można by im puścić Cuence z Afellayem w zestawie:)a od Indiańca łapy precz!