0

chciałbym jeszcze Gotze zobaczyć w tym meczu.

0

po tej zmianie obawiam się,że smerfy zostaną zmieceni z powierzchni murawy...

0

początek sezonu i drugi tytuł odjedzie Bawarczykom ? :)

0

przedłużaniem umów to można się zająć po sezonie ogórkowym,a teraz jest czas na załatwianie transferów !

0

powiem tak:milcz,wstydu oszczędź Panie Freixa!

0

kibice oddali mu za nieokrzesaną radość po zdobyciu bramki w pierwszym meczu.

0

Fabregas pokazał w meczu z Levante gdzie czuje się najlepiej na boisku,a kolejny trener chce na siłe z Niego zrobić fałszywą "9".tylko ja tu czegoś nie rozumiem?

0

nie życzy się nikomu kontuzji kolego.miałeś kiedyś jakąś poważniejszą?chyba nie...

0

mógł być jeszcze Tello zamiast Pedro:) ale widać rotacje to dobrze na pewno jeszcze pogra młody Hiszpan.

0

Kurt Zouma (Saint Etienne)

0

Mam pytanie odnośnie oferty nc+,dzwonią do mnie już od jakiegoś czasu o przedłużenie umowy na 12 miesięcy ze wszystkimi programami canal+ i wszystkimi sportowymi oprócz eurosport2.W tej chwili zeszli z ceną do 54,90.Co sądzicie o tej ofercie?

0

nie ma co ukrywać,Tito wraz ze sztabem Go przeforsował w tamtym sezonie.

0

była jakaś akcja w której udziału by nie brał Cesc? :)

0

jak mozna odkładać do zimy coś co już od tamtego roku jest priorytetem?

0

reasumując z tej listy jedynym prawdziwym,zdrowym i na poziomie stoperem jest Pique.Puyol-leczy kontuzje i nawet po wyleczeniu to nie wiadomo na jak długo,Batra-stoper tak,ale kompletnie nie ograny na odpowiednim poziomie,Mascherano-solidny,ale to wciąż zawodnik majacy nawyki z gry def.pomocnika,zbyt często popełniający szkolne błędy,Sergio-Jego miejsce jest na DM i kropka,Adriano-prosze nie żartować.

0

mam nadzieje,że to zasłona dymna przed transferem stopera

0

wypożyczenie,a za rok podpisanie z Nim kontraktu jako wolnym zawodnikiem...to dla nas idealny układ :)

0

Thiago i Jego wieczna mina marszczonych brwi...

0

wiadomo coś co z Fabregasem?no i Messim oczywiście.

0

jeśli chodzi o napastnika to licze na Dongou już teraz,ale co do stopera to opcja braku zakupu po prostu nie może wchodzić w gre!ten zarząd nie może być aż tak ślepy,Zubi do roboty!!!

0

Kompany byłby lekiem na bolączki w obronie.

0

Bartre na Bieniuka mamy wymienić ;)

0

w tym okienku powinno być zdecydowanie więcej transferów,powinien przyjść przynajmniej jeszcze napastnik który potrafi grac na szpicy,coś jak kilka lat wstecz Larsson.

0

z Aggerem nie ma szans?przecież Duńczyk już zimą wyrażał chęć dołączenia do Barcy tylko Tito odmówił transferu.

0

Eriksen?mamy Sergiego Roberto,a to zdecydowanie będzie lepsza wersja :)wolałbym jakiegoś konkretnego napastnika.

0

jakoś czuje,że Agger mógłby wypalić i zawsze byłem za tym transferem,ale w przypadku zakupu jeszcze jednego stopera jak np. Inigo Martinez czy Kurt Zouma.

0

0

jeśli trafi to miejmy nadzieje,że nie tylko fryzurą będzie przypominał Puyola :)

0

Bale jeśli przejdzie to nie wypali w realu...

0

za 20 baniek można by im puścić Cuence z Afellayem w zestawie:)a od Indiańca łapy precz!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?