0

Pique i Bartra grali ostatnio razem w lidze,więc wątpie,że jest możliwy ich występ razem

0

Barta-Puyol-Mascherano przed nimi Sergio i Song

0

proponuje wyjść trójką obrońców.

0

Adama Traore zagra na lewej obronie.

0

słabiutki Pedro strasznie,od Adriano piłka się odbijała jak od stodoły no i Pique ponownie jakby z przyczepą węgla.

0

tego połączenia było bardzo blisko...

0

Valdes-Marquez,Puyol,G.van Bronckhorst,Oleguer-Edmilson,van Bommel,Deco-Giuly,Ronaldinho,Eto'o.W drugiej połowie 46min. Iniesta za Edmilsona,61min. Larsson za van Bommela,71 min. Beletti za Oleguera.

0

Sergio Roberto to nie typ Xaviego,a takiego grajka nam koniecznie potrzeba po odejściu Thiago.

0

Również widziałbym Go częściej w wyjściowym składzie w miejsce Xaviego,właśnie w dokładnie to miejsce,a nie kombinacje z Cesciem na fałszywej dziewiątce.Myślałem,że te pomysły za Taty się skończą,a jednak nie.Chciałbym też żeby zdecydowanie częściej w pierwszej jedenastce wychodził Song.

0

Widzieliście jak w tamtym sezonie wyglądał Cesc na wiosne grając większość meczy w pierwszym składzie w pierwszej części sezonu ?Tata wie co robi szafując Jego siłami chcąc mieć Fabregasa w najlepszym wydaniu na wiosne.

0

Messi to wrodzony talent mówiono,a Ronaldo talent wypracowany ciężką pracą.Mam nadzieje,że nie wychodzi na to,że Cristiano utrzymuje poziom bez kontuzji zwieńczony swoją ciężką pracą,a Leo zaprzestał przykładać się do swoich codziennych obowiązków.

0

niby dlaczego pominąłeś Puyola mateusz95 ?

0

no w końcu zagra Song :)

0

nie wiadomo kiedy Gundogan wraca do gry ?

0

a propo Gundogana to jeśli odzyska formę sprzed kontuzji,mógłby być mile widziany u nas.mysle,ze nasz styl idealnie by mu pasował.

0

Messi odrobi bez żadnych kontuzji smutnego...

0

na środku obrony jestem niemal pewien,że zagra Puyol.Tata odnośnie Puyola powiedział jasno "grał,odpoczywał,grał,odpoczywał,..........."to chyba jasny przekaz.

0

powtarza się sytuacja z Ronaldinho gdy Messi zaczął przejmować kontrole.

0

Co do meczu to denerwuje mnie najbardziej ostatnimi czasy brak skoncentrowania.Iniesta,Pique grają piłke pod nogi rywali,Xavi za późno zagrywa do Alvesa przy akcji bramkowej skutkiem czego odgwizdany spalony.Takich sytuacji znalazłoby sie dużo wiecej.

0

Alexis to dynamit :)Uwielbiam tego goscia odkąd do nas przyszedł i czekałem na eksplozje Jego talentu.W końcu się doczekałem i mam nadzieje,że będzie stanowił o naszej sile przez wiele lat :)

0

nazwiska odpoczywały w ostatnim meczu!czego Wy ludzie chcecie ?!

0

co do Cuenki to Tata jasno się wyraził,że jest zdrowy ale to On widzi go na treningach i będzie wiedział kiedy jest gotów dołączyć do kadry meczowej.

0

czuje,że Tata na lewej spróbuje z Mascherano.tak czy siak na środku obrony prosze pare Bartra-Pique .

0

chyba śni o grze od 2006 roku?

0

niby po co ustawiać Sergio wyżej?niech gra tam gdzie czuje się najlepiej.już wystarcza,że Cesc jest pchany na siłę nie na swoją pozycje.

0

skład wg MD tylko zamiast Iniesty S.Roberto lub Tello.

0

a już znalazłem:)wybaczcie

0

ma ktoś naszą wewnętrzną klasyfikacje strzelców i asystentów w tym sezonie ?

0

Valdes-Alves,Bartra,Puyol,Montoya-Song,Fabregas,Sergi Roberto-Alexis,Messi,Pedro(druga połowa Tello)

0

Ty uważaj,żeby bal za długich sznurówek nie wciągnął,bo znowu się zapląta o własne nogi :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?