Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Barca zamknięta no ja piernicze hah
0
brak słów na ten radosny futbol
0
2-0 starczy
0
prosze co zrobił Fabregas w pierwszej akcji :)
0
tak jest!!!!!!!!!
0
co za komentatorzy rany..........
0
kolejny mecz w którym nie widać stylu...
0
oprócz Neymara to tu nikt nie chce grać!piłka odbija się jak od desek!!!
0
co za żenada!!!
0
Dos Santos gra całkiem fajnie,ma świetny przegląd pola,nieźle klepie i jest niesamowity w odbiorze.
0
jak to nie ma stopera na ławce?jest nowy nabytek Adriano :)
0
również denerwuje mnie ponowny brak Songa,chociaż obecność Tello na plus.
0
no tak po 3 meczach zostaje tylko 35,nie mają szans na odrobienie faktycznie hahahaha
0
a pomyślcie jeszcze jak do składu wróci Suarez,doszedł jeszcze Sakho i Moses.
0
wczoraj pisałem o Liverpoolu,że ma ciekawa paczke i może namieszać w czwórce.zostałem nieźle zminusowany :)
0
real ma czas na sprowadzenie walijczyka do 2 września
0
drużyna miała byś odświeżona,a tu totalna klapa to okno transferowe!!!
0
szkoda mi tego okienka,liczyłem na więcej transferów...
0
to normalne,że grał lepiej bo grał,a tu jeszcze nie miał kiedy pokazać swoich nieprzeciętnych umiejętności.
0
Pep sra we własne gniazdo stąd takie zachowanie większości
0
Neuer wyciągnie
0
na początku meczu nie chciałem zwycięstwa chelsea tylko porażki bayernu:)ale musze przyznać,że momentami jestem pod wrażeniem ich ciśnięcia.
0
ciekawe jak muł będzie płakał na konferencji o te kartke..
0
Neuer nigdy nie miał zamiaru opuszczać bundesligi
0
co za debil z tego Ramiresa
0
Mata chyba naprawdę jest na sprzedaż ....
0
na chwile obecną najlepszym bramkarzem świata jest Valdes po wygraniu dla nas Superpucharu Hiszpanii :)
0
widać już prace muła:) El Nino po achillesach Martineza.
0
nie możemy mieć wszystkich przecież!nie marudźcie już
0
Liverpool już szybciej w tym sezonie namiesza w czołówce ;)