0

Barca zamknięta no ja piernicze hah

0

brak słów na ten radosny futbol

0

2-0 starczy

0

prosze co zrobił Fabregas w pierwszej akcji :)

0

tak jest!!!!!!!!!

0

co za komentatorzy rany..........

0

kolejny mecz w którym nie widać stylu...

0

oprócz Neymara to tu nikt nie chce grać!piłka odbija się jak od desek!!!

0

co za żenada!!!

0

Dos Santos gra całkiem fajnie,ma świetny przegląd pola,nieźle klepie i jest niesamowity w odbiorze.

0

jak to nie ma stopera na ławce?jest nowy nabytek Adriano :)

0

również denerwuje mnie ponowny brak Songa,chociaż obecność Tello na plus.

0

no tak po 3 meczach zostaje tylko 35,nie mają szans na odrobienie faktycznie hahahaha

0

a pomyślcie jeszcze jak do składu wróci Suarez,doszedł jeszcze Sakho i Moses.

0

wczoraj pisałem o Liverpoolu,że ma ciekawa paczke i może namieszać w czwórce.zostałem nieźle zminusowany :)

0

real ma czas na sprowadzenie walijczyka do 2 września

0

drużyna miała byś odświeżona,a tu totalna klapa to okno transferowe!!!

0

szkoda mi tego okienka,liczyłem na więcej transferów...

0

to normalne,że grał lepiej bo grał,a tu jeszcze nie miał kiedy pokazać swoich nieprzeciętnych umiejętności.

0

Pep sra we własne gniazdo stąd takie zachowanie większości

0

Neuer wyciągnie

0

na początku meczu nie chciałem zwycięstwa chelsea tylko porażki bayernu:)ale musze przyznać,że momentami jestem pod wrażeniem ich ciśnięcia.

0

ciekawe jak muł będzie płakał na konferencji o te kartke..

0

Neuer nigdy nie miał zamiaru opuszczać bundesligi

0

co za debil z tego Ramiresa

0

Mata chyba naprawdę jest na sprzedaż ....

0

na chwile obecną najlepszym bramkarzem świata jest Valdes po wygraniu dla nas Superpucharu Hiszpanii :)

0

widać już prace muła:) El Nino po achillesach Martineza.

0

nie możemy mieć wszystkich przecież!nie marudźcie już

0

Liverpool już szybciej w tym sezonie namiesza w czołówce ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?