Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
4-0 (2 Munir,Sergi R. i Pique)
0
http://to-dofutbol.blogspot.com.es/
0
czyli jest progres....z Lechią było wymęczone 2-2 :)
0
wkręcił kilku kolesi na metrze kwadratowym w murawe ;)
0
Po pierwsze to żadni amatorzy,a po drugie szacun za takie zaangażowanie w meczu bez stawki :)
1
Niech Thiago żałuje!My poradzimy sobie bez niego :)
0
Busquetsowi ta 5 doda jaj i agresji :) Pięknie się Rafinha zabawił,a Pedro dobrze,że zaliczył asyste bo już chciałem napisać o Jego niewidoczności na tle jak to mówicie nawet takich ogórków ;)
4
I kto szydził z Sergiego Roberto ?! :)
0
MU wykłada 55 milinów funtów za Di Marie.A może i nie wykładał ale w tym roku dostał Van Gaal jasny sygnał,że pieniądze nie grają roli.
0
łap link jakbyś chciał
3
Leo nie ma wśród powołanych :)
5
Barcelona line-up (official): Bravo - Montoya Bartra Pique Alba - Rakitic Busquets Iniesta - Pedro Rafinha Munir
0
Niech wyłożą 50 baniek petro dolców to pomyślimy :)A nie za darmo i jeszcze odszkodowanie najlepiej wypłacić...
1
Po to żeby się totalnie odłączyć od codzienności i mieć w głowie tylko piłke.
2
A kogo interesuje sezon przygotowawczy śmietankowych ?!
18
W końcu normalny sezon przygotowawczy,a nie robienie show.
0
Brak stopera w tamtym sezonie to nie zasługa Zubiego tylko Martino.Mógł przyjść Agger czy Mathieu za ubiegłoroczną klauzule 10 baniek.A,że nie przyszli należy dziękować Tacie :)
0
Pewnie piszą o tym odpowiednio niemieckie i włoskie gazety.
0
Ogląda ktoś United-Roma?Ale Rooney i spółka gwałcą defensywe rzymian pod dowództwem Benatii.
0
Myślisz,że będziemy wychodzić na spotkanie z trójką obrońców?To będą przemeblowania a trakcie spotkania jako element zaskoczenia.Wtedy DM cofa się na trzeciego stopera,a boczni obrońcy przesuwają się na skrzydłowych.
0
BArtomeu mówił,że jak będzie trzeba to i wyda powyżej 120 mln.Nie zapominaj również o sprzedanych zawodnikach i pensjach które się zwolniły w klubie.
1
Witamy w Barcelonie :)
2
Jeśli wierzyć angielskim mediom to poszedł za 4 mln + %.Jeśli faktycznie tak jest to zarząd spisał się na medal :)
0
Odnoszę się do Twojego wpisu wyżej,gdzie piszesz o Marquezie,a nie do tego pod którym akurat umieściłem wpis.Gdybyś właśnie czytał ze zrozumieniem,załapałbyś do czego się odniosłem...kolego :)
0
"Co prawda w meczu o Trofeo Colombino Niemiec nie miał zbyt wiele pracy, jednak zdarzało mu się krzyknąć na kolegów z linii obrony, aby utrzymywali porządek i dyscyplinę taktyczną."
0
Siedzisz cicho?Wyżej napisałeś,że wolisz powrót Marqueza :)
0
To jest szkarłatny :)
0
Po prostu twardo stąpa po ziemi.Pedro może i zagra kiedyś na prawej obronie,ale gdy cała flanka będzie dla niego do atakowania i w trakcie spotkania przejdziemy na system z trzema środkowymi obrońcami.Wtedy się zgodze,że boczni obrońcy mogą stać się skrzydłowymi.Ale nie wtedy gdy mamy jeszcze do tego szeroko ustawionych skrzydłowych.
1
Dobrze,że chociaż coś nie jest winą Tuska ;)
0
Na Sporcie o tym piszą.