0

4-0 (2 Munir,Sergi R. i Pique)

0

0

czyli jest progres....z Lechią było wymęczone 2-2 :)

0

wkręcił kilku kolesi na metrze kwadratowym w murawe ;)

0

Po pierwsze to żadni amatorzy,a po drugie szacun za takie zaangażowanie w meczu bez stawki :)

1

Niech Thiago żałuje!My poradzimy sobie bez niego :)

0

Busquetsowi ta 5 doda jaj i agresji :) Pięknie się Rafinha zabawił,a Pedro dobrze,że zaliczył asyste bo już chciałem napisać o Jego niewidoczności na tle jak to mówicie nawet takich ogórków ;)

4

I kto szydził z Sergiego Roberto ?! :)

0

MU wykłada 55 milinów funtów za Di Marie.A może i nie wykładał ale w tym roku dostał Van Gaal jasny sygnał,że pieniądze nie grają roli.

0

łap link jakbyś chciał

3

Leo nie ma wśród powołanych :)

5

Barcelona line-up (official): Bravo - Montoya Bartra Pique Alba - Rakitic Busquets Iniesta - Pedro Rafinha Munir

0

Niech wyłożą 50 baniek petro dolców to pomyślimy :)A nie za darmo i jeszcze odszkodowanie najlepiej wypłacić...

1

Po to żeby się totalnie odłączyć od codzienności i mieć w głowie tylko piłke.

2

A kogo interesuje sezon przygotowawczy śmietankowych ?!

18

W końcu normalny sezon przygotowawczy,a nie robienie show.

0

Brak stopera w tamtym sezonie to nie zasługa Zubiego tylko Martino.Mógł przyjść Agger czy Mathieu za ubiegłoroczną klauzule 10 baniek.A,że nie przyszli należy dziękować Tacie :)

0

Pewnie piszą o tym odpowiednio niemieckie i włoskie gazety.

0

Ogląda ktoś United-Roma?Ale Rooney i spółka gwałcą defensywe rzymian pod dowództwem Benatii.

0

Myślisz,że będziemy wychodzić na spotkanie z trójką obrońców?To będą przemeblowania a trakcie spotkania jako element zaskoczenia.Wtedy DM cofa się na trzeciego stopera,a boczni obrońcy przesuwają się na skrzydłowych.

0

BArtomeu mówił,że jak będzie trzeba to i wyda powyżej 120 mln.Nie zapominaj również o sprzedanych zawodnikach i pensjach które się zwolniły w klubie.

1

Witamy w Barcelonie :)

2

Jeśli wierzyć angielskim mediom to poszedł za 4 mln + %.Jeśli faktycznie tak jest to zarząd spisał się na medal :)

0

Odnoszę się do Twojego wpisu wyżej,gdzie piszesz o Marquezie,a nie do tego pod którym akurat umieściłem wpis.Gdybyś właśnie czytał ze zrozumieniem,załapałbyś do czego się odniosłem...kolego :)

0

"Co prawda w meczu o Trofeo Colombino Niemiec nie miał zbyt wiele pracy, jednak zdarzało mu się krzyknąć na kolegów z linii obrony, aby utrzymywali porządek i dyscyplinę taktyczną."

0

Siedzisz cicho?Wyżej napisałeś,że wolisz powrót Marqueza :)

0

To jest szkarłatny :)

0

Po prostu twardo stąpa po ziemi.Pedro może i zagra kiedyś na prawej obronie,ale gdy cała flanka będzie dla niego do atakowania i w trakcie spotkania przejdziemy na system z trzema środkowymi obrońcami.Wtedy się zgodze,że boczni obrońcy mogą stać się skrzydłowymi.Ale nie wtedy gdy mamy jeszcze do tego szeroko ustawionych skrzydłowych.

1

Dobrze,że chociaż coś nie jest winą Tuska ;)

0

Na Sporcie o tym piszą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?