Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Od Xaviego i Pedro to należało te rewolucje rozpocząć Zubi.
0
Po to ,że dopiero wróciłem i nie dowierzam.A oficjalnie to będzie jak podpisze kontrakt,a z tego co wiem to o 18 ląduje w Manchesterze :)
1
Podoba mi się podejście Lucho,a skoro Ty wolałeś Tate poprawiającego przez całe spotkanie portki to już nie moja sprawa :)
0
Falcao w United?!To chyba oznacza,że Rooney będzie przesunięty na przecinaka środka pola ;)
1
Ale wprowadził,a Tata grałby do końca spotkania z kopiącym się po czole Pedro.
2
Jak to dobrze,że mamy trenera z jajami który nie boi się postawić na młodzież nawet w tak trudnym momencie spotkania aby ten właśnie Sandro był w odpowiednim miejscu i czasie aby dostawić noge i dać nam 3 punkty !!! :)
1
Rakitić wywiązuje się fenomenalnie ze swoich zadań!Dał nam agresje i siłe fizyczną w środku pola,świetnie odbiera i asekuruje.Za kreowanie grą powinien się zabrać Rafinha.
0
Rakitic jest świetny w odbiorze i asekuracji,kreować grą ma natomiast pod nieobecność Iniesty Rafinha.
0
Chicharito z United jako zmiennik by się przydał.
0
Alves to akurat jest jednym z bardziej wyróżniających się zawodników,a Jego wrzutki są na dobrym poziomie,nie ma tylko kto tego zebrać.
3
Międzynarodowy sędzia!No śmiech na sali normalnie!
0
Wyluzujcie mamy Munira :)
3
Jeśli 9 kolejek to dla Ciebie pół sezonu to gratuluje :)
1
Barcelona line-up (official): Bravo - Alves Pique Mathieu Alba - Rakitic Busquets Rafinha - Pedro Messi Munir #fcblive
0
Życzeniem Lucho zostaje.
0
Skład Mundo Deportivo zdecydowanie lepszy :)
1
bez bo pauzuje :)
2
Licze,że Rafinha zagra na pozycji Iniesty.Tam będziemy mogli obejrzeć Jego pełne umiejętności :)
1
Alves już w spotkaniu z Elche miał spora wolność ofensywną.Jego flanke asekurował świetnie Rakitic :)
1
Bardzo dobrze,że wszyscy spalają Go już na starcie :) Może popracować bez presji i pozytywnie nas zaskoczyć :)
0
Munir El Haddadi !!! :)
0
Mascherano pauzuje kolego :)
2
Neymar za Rafinhe,a Rafinha w drugiej połowie w miejsce Iniesty :)
0
Song poinformował przy obiedzie o odejściu z klubu :)
0
jednym z nowych założeń było asekurowanie bocznych obrońców przez środkowych pomocników....mógłbym wymieniać jeszcze sporo więcej nowinek taktycznych w meczu z Elche :)
3
Mascherano ma pauze.
1
Jeszcze jakieś dwa tygodnie i powinien być do dyspozycji Lucho :)
0
Mascherano dostał czerwoną kartke więc pauzuje w najbliższym meczu,tym bardziej dziwne,że nie ma Sampera.
13
Może grać Neymar i Munir :)
0
Chyba,że tak...coś słabo opisało ten transfer moje źródło ;)