1

Od Xaviego i Pedro to należało te rewolucje rozpocząć Zubi.

0

Po to ,że dopiero wróciłem i nie dowierzam.A oficjalnie to będzie jak podpisze kontrakt,a z tego co wiem to o 18 ląduje w Manchesterze :)

1

Podoba mi się podejście Lucho,a skoro Ty wolałeś Tate poprawiającego przez całe spotkanie portki to już nie moja sprawa :)

0

Falcao w United?!To chyba oznacza,że Rooney będzie przesunięty na przecinaka środka pola ;)

1

Ale wprowadził,a Tata grałby do końca spotkania z kopiącym się po czole Pedro.

2

Jak to dobrze,że mamy trenera z jajami który nie boi się postawić na młodzież nawet w tak trudnym momencie spotkania aby ten właśnie Sandro był w odpowiednim miejscu i czasie aby dostawić noge i dać nam 3 punkty !!! :)

1

Rakitić wywiązuje się fenomenalnie ze swoich zadań!Dał nam agresje i siłe fizyczną w środku pola,świetnie odbiera i asekuruje.Za kreowanie grą powinien się zabrać Rafinha.

0

Rakitic jest świetny w odbiorze i asekuracji,kreować grą ma natomiast pod nieobecność Iniesty Rafinha.

0

Chicharito z United jako zmiennik by się przydał.

0

Alves to akurat jest jednym z bardziej wyróżniających się zawodników,a Jego wrzutki są na dobrym poziomie,nie ma tylko kto tego zebrać.

3

Międzynarodowy sędzia!No śmiech na sali normalnie!

0

Wyluzujcie mamy Munira :)

3

Jeśli 9 kolejek to dla Ciebie pół sezonu to gratuluje :)

1

Barcelona line-up (official): Bravo - Alves Pique Mathieu Alba - Rakitic Busquets Rafinha - Pedro Messi Munir #fcblive

0

Życzeniem Lucho zostaje.

0

Skład Mundo Deportivo zdecydowanie lepszy :)

1

bez bo pauzuje :)

2

Licze,że Rafinha zagra na pozycji Iniesty.Tam będziemy mogli obejrzeć Jego pełne umiejętności :)

1

Alves już w spotkaniu z Elche miał spora wolność ofensywną.Jego flanke asekurował świetnie Rakitic :)

1

Bardzo dobrze,że wszyscy spalają Go już na starcie :) Może popracować bez presji i pozytywnie nas zaskoczyć :)

0

Munir El Haddadi !!! :)

0

Mascherano pauzuje kolego :)

2

Neymar za Rafinhe,a Rafinha w drugiej połowie w miejsce Iniesty :)

0

Song poinformował przy obiedzie o odejściu z klubu :)

0

jednym z nowych założeń było asekurowanie bocznych obrońców przez środkowych pomocników....mógłbym wymieniać jeszcze sporo więcej nowinek taktycznych w meczu z Elche :)

3

Mascherano ma pauze.

1

Jeszcze jakieś dwa tygodnie i powinien być do dyspozycji Lucho :)

0

Mascherano dostał czerwoną kartke więc pauzuje w najbliższym meczu,tym bardziej dziwne,że nie ma Sampera.

13

Może grać Neymar i Munir :)

0

Chyba,że tak...coś słabo opisało ten transfer moje źródło ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?