Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
a może tak faktycznie :)
0
W tamtym sezonie to napastnik (czyt. Diego Costa) był już pierwszym obrońcą,niestety Mandzukic tego nie zaoferuje drużynie.
0
nie no jaja sobie robisz :)
0
no dziwisz jaki bystrzacha z Ciebie ;)
1
po 100 euro była latem w promocji
0
jasne chyba krytykować :)
0
http://www.livesports.pl/mecz/dKDFznnF/#szczegoly-meczu
0
Jagoda jest lepszy bo lubi Barce :)
2
Ołłowski ;)miełda jedna :)
0
Zagra na pewno pytanie tylko czy jako lewy atakujący obrońca czy jako lewy stoper.Zobaczymy w meczu :)
1
Z tego wszystkiego przeoczyłem Mathieu na lewej :) Czyli gramy trójką w obronie ?
4
Wystarczało na niego spojrzeć i już wiedziałem,że tego nie strzeli.
0
do 30 listopada spuchną ;)
0
http://zonasports.se/canal-1.shtml#www.rojadirecta.me
0
Zrobi się mecz (zaciera ręce) ;)
1
To się dzieje na poważnie ?! ;)
0
Co za wejście w mecz Valencii!Atletico już spuchło ? ;)
0
Licze dzisiaj na porażke bayernu sześciu obrońców Pepa.Rany ale ten Pep kombinuje.
0
Montoye również bym chętnie zobaczył to fakt.
1
Leo wygląda fantastycznie i nie musi odpoczywać,odpocznie jak będzie Suarez,a Montoya nie jest powołany.
0
Nie powołał Sergiego Roberto to teraz będziecie czepiać się o inne powołania.
0
Liczyłem na Vermaelena dzisiaj no ale cóż czekam cierpliwie i poproszę dzisiaj Pique w zestawieniu z Mathieu.Masche na środku,a resztą pozwole się zająć Lucho ;)
3
Ospina załatwił sobie pierwszy skład tą interwencją :)
0
Wygrali już ? :)
0
mierda :) spać! rano do szkoły :)
0
nurkowanie to czynność więc już woli ścisłości to nurek jak coś bystrzacho :)
0
Panowie tu mam pewien przekaz do kolegi z fioletowej przez którego komentarz mało nie spadłem z krzesła i jepłem na podłoge ze śmiechu :)
http://memytutaj.pl/media/created/ita05x.jpg
0
Kolejny specjalista karnych...Wojtek :)
0
A później się dziwić,że Irina mizia się przy fotkach z innymi facetami ;)
1
Boże widzisz i nie grzmisz ;)