0

a może tak faktycznie :)

0

W tamtym sezonie to napastnik (czyt. Diego Costa) był już pierwszym obrońcą,niestety Mandzukic tego nie zaoferuje drużynie.

0

nie no jaja sobie robisz :)

0

no dziwisz jaki bystrzacha z Ciebie ;)

1

po 100 euro była latem w promocji

0

jasne chyba krytykować :)

0

Jagoda jest lepszy bo lubi Barce :)

2

Ołłowski ;)miełda jedna :)

0

Zagra na pewno pytanie tylko czy jako lewy atakujący obrońca czy jako lewy stoper.Zobaczymy w meczu :)

1

Z tego wszystkiego przeoczyłem Mathieu na lewej :) Czyli gramy trójką w obronie ?

4

Wystarczało na niego spojrzeć i już wiedziałem,że tego nie strzeli.

0

do 30 listopada spuchną ;)

0

Zrobi się mecz (zaciera ręce) ;)

1

To się dzieje na poważnie ?! ;)

0

Co za wejście w mecz Valencii!Atletico już spuchło ? ;)

0

Licze dzisiaj na porażke bayernu sześciu obrońców Pepa.Rany ale ten Pep kombinuje.

0

Montoye również bym chętnie zobaczył to fakt.

1

Leo wygląda fantastycznie i nie musi odpoczywać,odpocznie jak będzie Suarez,a Montoya nie jest powołany.

0

Nie powołał Sergiego Roberto to teraz będziecie czepiać się o inne powołania.

0

Liczyłem na Vermaelena dzisiaj no ale cóż czekam cierpliwie i poproszę dzisiaj Pique w zestawieniu z Mathieu.Masche na środku,a resztą pozwole się zająć Lucho ;)

3

Ospina załatwił sobie pierwszy skład tą interwencją :)

0

Wygrali już ? :)

0

mierda :) spać! rano do szkoły :)

0

nurkowanie to czynność więc już woli ścisłości to nurek jak coś bystrzacho :)

0

Panowie tu mam pewien przekaz do kolegi z fioletowej przez którego komentarz mało nie spadłem z krzesła i jepłem na podłoge ze śmiechu :)
http://memytutaj.pl/media/created/ita05x.jpg

0

Kolejny specjalista karnych...Wojtek :)

0

A później się dziwić,że Irina mizia się przy fotkach z innymi facetami ;)

1

Boże widzisz i nie grzmisz ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?