Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W śmietankowych może walić do bólu ;)
0
pytanie było o filmy :)
1
zalukaj.tv
2
A w meczu z śmietankowymi Balo wystrzeli i będzie naszym małym królem ;)
1
Czy Ty potrafisz napisać w ogóle coś od siebie ?
1
Może wymienią się z nami i będą mieć magiczny duet Pedro-Balotelli ;)
2
Sporą zasługe również ma napastnik gości :)
5
5 dni 10 godzin i 15 minut !!!! Luis Suarez !!!! :)
1
Zdecydowanie pierwsza była piłka trafiona !
2
już nie strzela nawet z karnych ;)
0
Diego Simeone :)
8
W finale wszyscy byliśmy Albicelestes :)
0
Vertonghena objechał Kun przy tej czwartej bramce ?
0
Vertonghen to myślał,że wchodzi za Fazio który już opuścił boisko ? ;)
4
Przy takim ustawieniu z dwoma napastnikami przed Leo,ogarnia wielki żal,że nie trafił do nas Cuadrado.
0
A ja myśle,że właśnie z takimi przeciwnikami jak Eibar Pedro będzie mógł odciążać nasze gwiazdy :)
3
Brak Di Marii to skandal!
2
Zastępcą Sergio będzie Samper.
0
A ja bym chciał zwycięstwa w GD :)
0
A przypomnij mi co ta Portugalia z Figo ugrała ? ŁAdnie grali to fakt dla oka,ale chyba sukcesów to nie mieli.No i z tą genialną ekipą Argentyny to chyba Cię poniosło.Przednią formację może i mieli bardzo mocną ale reszta ?
2
JAk dla mnie nawet gdyby Messi grał przeciwko drużynie z 8 ligi Wysp Owczych to i tak bramki Leo są ważniejsze :)
0
proponuje piąchopiryne i butonadol ;)
2
Nad czym pracować to jest nawet w drużynie Mistrzów Świata jak widać.
P.S. ...a ładnie to tak kopiować komentarze ?
1
Zapewniam Cię,że wielu ma i nie robi to się już śmieszne tylko żenujące,obniżając poziom strony która jak dla mnie stoi na prawdę bardzo wysoko.
5
Nie jesteście od nich lepsi skoro macie jakiś kompleks Krysztianu.A tak apropo to dla mnie tam był samobój :)
0
Faul na Lewym i brak reakcji to nie błąd tylko wielbłąd!A czerwona kartka powinna być,a nie mogła.To wejście groziło kalectwem!
0
Trzeba szybko do kadry powołać Cezarego Wilka ;)
0
Mila poderwał naszych do gry,odmienił zupełnie naszą gre w ataku pozycyjnym.Brawo Sebastian!
0
zobacz lepiej na naszego Hajte i jego "korfortową" sytuacje ;)
0
Takie ciastko od Mili do Grosickiego....Dlaczego to nie weszło....