0

W śmietankowych może walić do bólu ;)

0

pytanie było o filmy :)

1

zalukaj.tv

2

A w meczu z śmietankowymi Balo wystrzeli i będzie naszym małym królem ;)

1

Czy Ty potrafisz napisać w ogóle coś od siebie ?

1

Może wymienią się z nami i będą mieć magiczny duet Pedro-Balotelli ;)

2

Sporą zasługe również ma napastnik gości :)

5

5 dni 10 godzin i 15 minut !!!! Luis Suarez !!!! :)

1

Zdecydowanie pierwsza była piłka trafiona !

2

już nie strzela nawet z karnych ;)

0

Diego Simeone :)

8

W finale wszyscy byliśmy Albicelestes :)

0

Vertonghena objechał Kun przy tej czwartej bramce ?

0

Vertonghen to myślał,że wchodzi za Fazio który już opuścił boisko ? ;)

4

Przy takim ustawieniu z dwoma napastnikami przed Leo,ogarnia wielki żal,że nie trafił do nas Cuadrado.

0

A ja myśle,że właśnie z takimi przeciwnikami jak Eibar Pedro będzie mógł odciążać nasze gwiazdy :)

3

Brak Di Marii to skandal!

2

Zastępcą Sergio będzie Samper.

0

A ja bym chciał zwycięstwa w GD :)

0

A przypomnij mi co ta Portugalia z Figo ugrała ? ŁAdnie grali to fakt dla oka,ale chyba sukcesów to nie mieli.No i z tą genialną ekipą Argentyny to chyba Cię poniosło.Przednią formację może i mieli bardzo mocną ale reszta ?

2

JAk dla mnie nawet gdyby Messi grał przeciwko drużynie z 8 ligi Wysp Owczych to i tak bramki Leo są ważniejsze :)

0

proponuje piąchopiryne i butonadol ;)

2

Nad czym pracować to jest nawet w drużynie Mistrzów Świata jak widać.
P.S. ...a ładnie to tak kopiować komentarze ?

1

Zapewniam Cię,że wielu ma i nie robi to się już śmieszne tylko żenujące,obniżając poziom strony która jak dla mnie stoi na prawdę bardzo wysoko.

5

Nie jesteście od nich lepsi skoro macie jakiś kompleks Krysztianu.A tak apropo to dla mnie tam był samobój :)

0

Faul na Lewym i brak reakcji to nie błąd tylko wielbłąd!A czerwona kartka powinna być,a nie mogła.To wejście groziło kalectwem!

0

Trzeba szybko do kadry powołać Cezarego Wilka ;)

0

Mila poderwał naszych do gry,odmienił zupełnie naszą gre w ataku pozycyjnym.Brawo Sebastian!

0

zobacz lepiej na naszego Hajte i jego "korfortową" sytuacje ;)

0

Takie ciastko od Mili do Grosickiego....Dlaczego to nie weszło....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?