Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nadzieja umiera ostatnia,a ja mam nadzieje,że te wrzutki zaskoczą jak na boisku już od teraz będzie El Pistoleto :)
0
no ja się nie dorzuce :)
1
do tego Koke i stoper :)
0
Czyli jak u nas ustawiany jest Alves.
0
Zrozumiałbym Cie gdybyśmy nie sprowadzili Douglasa,ale w tym wypadku ? ;)
55
tymczasem Fiorentina prowadzi 3-0 i dwie asysty Cuadrado ustawionego jako wysunięty boczny prawy obrońca :)
0
Grałeś kiedyś w piłkę?Miałeś jakąś poważniejszą kontuzje?Więc zastanów się co piszesz!
0
jest mobilny,gra wszędzie :)
0
Shakira
0
Rafinha to akurat dzisiaj w ogóle niewidoczny
0
Masip trafiony !!!!!!!!!!!! ;)
3
A w tłumie słychać :Waka,waka ;) hah
0
Biega,krzyczy Pan Hilary!Gdzie są moje okulary ?! :)
0
Brazylijski prawy obrońca :) Tak mówił hodor ;)
0
Luis oklaskiwany :)
0
1
za chwile znajdą się i tacy co powiedzą,że to nie typowa dziewiątka bo oddał piłke w takiej sytuacji ;)
0
Rany ale asysta Suareza :) Mam nadzieje,że zamierzana :)
0
No i prosze Shakira !!! :)
0
Ja widze Suareza bardziej jako prawego napastnika niż jako skrzydłowego.
0
Co robi ten ruch do przodu prawdziwej "9" :) Nawet niewykonalne piłki dla Roberto robią się dziecinnie proste ;)
0
aj Sergi Roberto ;)
4
Znowu tak debilne ustawienie nawet gdy nie ma Messiego ! Kto tam ustala ten skład od kilku lat w końcu ?!
0
https://www.sts.pl/pages/frontend/3rdpartytools/unas.tv/index.php?w=912&h=547&stream_id=249236
0
Dla mnie to nie problem...jestem za Ter Stegenem w bramce :)
0
bo mecz Barcy to Puchar Katalonii kolego :)
1
pierdłem,żygłem i wyszłem bo chamstwa nie zniese :)
2
Na lige poproszę Ter Stegen-Alves,Bartra,Mathieu,Alba-Mascherano,Rakitić,Rafinha-Messi-Suarez,Neymar.Tak tak Ter Stegen dobrze widzicie :) plus Rafinha,Barta i czas na odmładzanie składu :)
0
Z tym Albą to przesadziłeś...nie po to odpoczywał w sobote,żeby teraz nie zagrać o tak ważny Puchar w tym sezonie ! ;)
15
Panowie nie ma spiny,bardziej składu niż na GD nie można spieprzyć :)