0

Nadzieja umiera ostatnia,a ja mam nadzieje,że te wrzutki zaskoczą jak na boisku już od teraz będzie El Pistoleto :)

0

no ja się nie dorzuce :)

1

do tego Koke i stoper :)

0

Czyli jak u nas ustawiany jest Alves.

0

Zrozumiałbym Cie gdybyśmy nie sprowadzili Douglasa,ale w tym wypadku ? ;)

55

tymczasem Fiorentina prowadzi 3-0 i dwie asysty Cuadrado ustawionego jako wysunięty boczny prawy obrońca :)

0

Grałeś kiedyś w piłkę?Miałeś jakąś poważniejszą kontuzje?Więc zastanów się co piszesz!

0

jest mobilny,gra wszędzie :)

0

Shakira

0

Rafinha to akurat dzisiaj w ogóle niewidoczny

0

Masip trafiony !!!!!!!!!!!! ;)

3

A w tłumie słychać :Waka,waka ;) hah

0

Biega,krzyczy Pan Hilary!Gdzie są moje okulary ?! :)

0

Brazylijski prawy obrońca :) Tak mówił hodor ;)

0

Luis oklaskiwany :)

0

1

za chwile znajdą się i tacy co powiedzą,że to nie typowa dziewiątka bo oddał piłke w takiej sytuacji ;)

0

Rany ale asysta Suareza :) Mam nadzieje,że zamierzana :)

0

No i prosze Shakira !!! :)

0

Ja widze Suareza bardziej jako prawego napastnika niż jako skrzydłowego.

0

Co robi ten ruch do przodu prawdziwej "9" :) Nawet niewykonalne piłki dla Roberto robią się dziecinnie proste ;)

0

aj Sergi Roberto ;)

4

Znowu tak debilne ustawienie nawet gdy nie ma Messiego ! Kto tam ustala ten skład od kilku lat w końcu ?!

0

Dla mnie to nie problem...jestem za Ter Stegenem w bramce :)

0

bo mecz Barcy to Puchar Katalonii kolego :)

1

pierdłem,żygłem i wyszłem bo chamstwa nie zniese :)

2

Na lige poproszę Ter Stegen-Alves,Bartra,Mathieu,Alba-Mascherano,Rakitić,Rafinha-Messi-Suarez,Neymar.Tak tak Ter Stegen dobrze widzicie :) plus Rafinha,Barta i czas na odmładzanie składu :)

0

Z tym Albą to przesadziłeś...nie po to odpoczywał w sobote,żeby teraz nie zagrać o tak ważny Puchar w tym sezonie ! ;)

15

Panowie nie ma spiny,bardziej składu niż na GD nie można spieprzyć :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?