2

Co za dno Undiano!Za takie sędziowanie powinny być wyciągane konsekwencje!Sędziom wydaje się,że mogą wszystko i ze spektakli takich jak dzisiaj robią kabaret !

7

Zagraliśmy jak drużyna !!! :)

4

Te słowa oznaczają,że bierze te porażke w większej części na Siebie.

9

Kolejna spina z Ronaldo w roli głównej.To już się robi żałosne.Visca el Barca !!!

34

Mi wystarczyłby Ronaldinho w tym wieku :)

0

Przegląd Sportowy np. i wiele innych :)

3

I po co te spiny w kierunku innych klubów czy piłkarzy?Nie lepiej skupić się i kibicować własnemu klubowi?Myśle,że nasz klub jest na tyle atrakcyjny,że nie potrzeba nam dodatkowych atrakcji :)

0

To niby w której grupie gra ta Francja ? :)

0

Polska-Niemcy :) Gramy u siebie,polacy gramy u siebie :)

1

"Pojedynek Benzemy z CR7".Zabawne jest te tytułowanie Krysztianu jak jakiegoś prototypa robota.Nie mogą napisać pojedynek Benzemy z Cristiano czy też,że Cristiano Ronaldo zakończy karierę w stolicy Hiszpanii?No ale nic dobrze,że dzisiaj RL9 i spółka powiozą okupantów z kraju ;)

1

A kto wszedł w 58 minucie za Albiola ?

0

Czekamy !!! Wyrywam już kartki z kalendarza :)


1

A faktycznie jeden jeszcze w lidze mistrzów.

0

Jeszcze tylko jeden mecz i Luis Suarez na plac boju będzie wywołany :)

0

A jak mówiłem,że reformę należy zacząć od Xaviego i Pedro to naskoczyliście na mnie :)

2

Skład bardzo fajny tylko Cesc i Iniesta nie dają praktycznie nic w destrukcji.Więc z Febaregasem widziałbym w drugiej linii Rakitica.No i jeszcze Cuadrado za Alvesa :)

8

Anna Przybylska :( *

0

Na 90 minut wszyscy stajemy się baskami :)

4

No to już tylko my bez straconej bramki :)

0

Rodzinne rewolucje,Millerowie

5

wszyscy jesteśmy dziś Kanonierami !! :)

4

Ktoś ma wątpliwości co do obsady bramki Hiszpanii ?

0

Jak na razie mnóstwo dryblingów i sporo strat,dobiegnięcie do końcowej linii i wrzutka byle gdzie,a w polu karnym wygląda bardzo zagubiony.No i poza tym nie widze u Niego pracy dla drużyny na odpowiednim poziomie.

0

Tak chyba w pływaniu w polu karnym :)

0

De Gea cóż za interwencja !!!

6

Bardzo polubiłem tego chłopaka jak odszedł od mierd ;) Di Maria !!!

0

Pomimo dwóch asyst nie gra nic wielkiego.

0

Ależ ten Di Maria ma motorek !!! :)

0

Poziom strony nie ma tu nic wspólnego,bo jak dla mnie jest bardzo wysoki.Mówimy tutaj raczej o niestabilnych emocjonalnie dzieciakach :)

0

Licze,że to on będzie w niedalekiej przyszłości kreatorem naszej gry.Mam nadzieje,że udźwignie ten ciężar,bo talentu mu nie brakuje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?