Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Co za dno Undiano!Za takie sędziowanie powinny być wyciągane konsekwencje!Sędziom wydaje się,że mogą wszystko i ze spektakli takich jak dzisiaj robią kabaret !
7
Zagraliśmy jak drużyna !!! :)
4
Te słowa oznaczają,że bierze te porażke w większej części na Siebie.
9
Kolejna spina z Ronaldo w roli głównej.To już się robi żałosne.Visca el Barca !!!
34
Mi wystarczyłby Ronaldinho w tym wieku :)
0
Przegląd Sportowy np. i wiele innych :)
3
I po co te spiny w kierunku innych klubów czy piłkarzy?Nie lepiej skupić się i kibicować własnemu klubowi?Myśle,że nasz klub jest na tyle atrakcyjny,że nie potrzeba nam dodatkowych atrakcji :)
0
To niby w której grupie gra ta Francja ? :)
0
Polska-Niemcy :) Gramy u siebie,polacy gramy u siebie :)
1
"Pojedynek Benzemy z CR7".Zabawne jest te tytułowanie Krysztianu jak jakiegoś prototypa robota.Nie mogą napisać pojedynek Benzemy z Cristiano czy też,że Cristiano Ronaldo zakończy karierę w stolicy Hiszpanii?No ale nic dobrze,że dzisiaj RL9 i spółka powiozą okupantów z kraju ;)
1
A kto wszedł w 58 minucie za Albiola ?
0
Czekamy !!! Wyrywam już kartki z kalendarza :)
1
A faktycznie jeden jeszcze w lidze mistrzów.
0
Jeszcze tylko jeden mecz i Luis Suarez na plac boju będzie wywołany :)
0
A jak mówiłem,że reformę należy zacząć od Xaviego i Pedro to naskoczyliście na mnie :)
2
Skład bardzo fajny tylko Cesc i Iniesta nie dają praktycznie nic w destrukcji.Więc z Febaregasem widziałbym w drugiej linii Rakitica.No i jeszcze Cuadrado za Alvesa :)
8
Anna Przybylska :( *
0
Na 90 minut wszyscy stajemy się baskami :)
4
No to już tylko my bez straconej bramki :)
0
Rodzinne rewolucje,Millerowie
5
wszyscy jesteśmy dziś Kanonierami !! :)
4
Ktoś ma wątpliwości co do obsady bramki Hiszpanii ?
0
Jak na razie mnóstwo dryblingów i sporo strat,dobiegnięcie do końcowej linii i wrzutka byle gdzie,a w polu karnym wygląda bardzo zagubiony.No i poza tym nie widze u Niego pracy dla drużyny na odpowiednim poziomie.
0
Tak chyba w pływaniu w polu karnym :)
0
De Gea cóż za interwencja !!!
6
Bardzo polubiłem tego chłopaka jak odszedł od mierd ;) Di Maria !!!
0
Pomimo dwóch asyst nie gra nic wielkiego.
0
Ależ ten Di Maria ma motorek !!! :)
0
Poziom strony nie ma tu nic wspólnego,bo jak dla mnie jest bardzo wysoki.Mówimy tutaj raczej o niestabilnych emocjonalnie dzieciakach :)
0
Licze,że to on będzie w niedalekiej przyszłości kreatorem naszej gry.Mam nadzieje,że udźwignie ten ciężar,bo talentu mu nie brakuje.