0

TVP Historia ;)

0

No Xavi który wchodzi i podaje piłke praktycznie już tylko w poprzek boiska.Ty może zmień okulary :)

2

A mówiłem,że rewolucje należy zacząć od pozbycia się Xaviego i Pedro,a nie Fabregasa i Alexisa.

0

Akurat do poziomu United na te chwile wpasowałby się idealnie :)

0

Nie muszą i wręcz nie mogą grać skoro nie pracują wystarczająco zawzięcie na treningach.

0

Ja żyje teraźniejszością i przyszłościa,a nie sezonem z trenerem który tylko chodził przy linii i poprawiał Sobie spadające gacie :)

1

Ter Stegen zabrał ;)

0

U Lucho nie ma świętych krów,kto zapieprza ten gra.

0

W końcu ktoś to zauważył :)Pique wygląda w trakcie meczy jakby ciągnął za sobą wagon z węglem,więc lepiej niech się ogarnie póki czas bo u Lucho nie ma ściemy!

1

A czemu Mathieu gra na ŚO?!Przecież to lewy obrońca,a raczej pomocnik! w dodatku pali i jest rudy! hahaha rany ludzie opanujcie się :) Vamos Masche !!!

1

Świetnie widzieć Masche na ŚO.Nowy odpowiednik Puyola :)

0

Właśnie po co wystawiać cienkiego Pique na siłe.

0

Brawo za skład Lucho.Krystalizuje nam się pierwsza jedenastka :)

3

Jeśli zasługuje to gra.

0

Jak odepnie wagon z węglem to też mi Go będzie brakować.

0

Tylko na pojedyncze.

0

Tylko NC+ :) Jeszcze zdążysz podpisać umowe,a jesli nie to pozostaje LM na onecie.

0

Ja oglądałem kilka razy poprzednie edycje i byłem bardzo zadowolony.Nie tnie,a jakość jest jak w TV.

0

14 maja 1997 Rotterdam De Kuip (52 000)

Hiszpania Barcelona - Francja PSG Paryż 1:0 (1:0)
Sędzia: Markus Merk (Niemcy)
Bramki: 1:0 Ronaldo 37k
Żółte kartki: Fernando Couto, Iván de la Peña / Laurent Fournier, Paul Le Guen, Benoît Cauet
Futbol Club Barcelona (trener Bobby Robson):
Vítor Baía - Albert Ferrer, Abelardo Fernández Antuña, Gheorghe Popescu (kapitan, 46 Guillermo Amor), Sergi Barjuán, Josep Guardiola, Iván de la Peña (85 Christo Stoiczkow), Fernando Couto, Luis Enrique (89 Juan Antonio Pizzi), Luís Figo, Ronaldo
Paris Saint-Germain Football Club (trener Ricardo Gomes):
Bernard Lama - Laurent Fournier (58 Jimmy Algerino), Bruno N'Gotty, Paul Le Guen, Didier Domi, Jérôme Leroy, Vincent Guerin (69 Julio César Dely Valdes), Raí (kapitan), Benoît Cauet, Patrice Loko (78 Cyrille Pouget), Leonardo

0

Możliwość takiego składu już podał jakiś dziennik wcześniej.

2

W tym meczu wszyscy jesteśmy Beatelsami !!! :)

0

Na tamtej stronie znalazłem jeszcze jedną "fajną" wypowiedź kibica PSG.
"Nie przesadzajcie z tą Barceloną. PSG jest średniakiem zależnym od jednego zawodnika czy potęgą walczącą o najwyższe cele? Pytanie retoryczne. Barcelona to zespół uzależniony od 1 zawodnika, słabo gra Messi to słabo gra Barcelona, oni też mają swoje problemy. Sprowadzili staruszką J. Mathieu, który wygrywa testy sprawnościowe w klubie, co super świadczy o reszcie zespołu, a najbardziej o obronie, która zawsze tam była kiepska. W ataku mają Munira, swoją drogą, z daleka wygląda jak bliźniak Kim Dzong Una, popisał się ostatnio strzałem do pustej bramki z około 1 metra w taki sposób, że piłka wpadła w ręce bramkarza, który stał za napastnikiem. Szanse są po 50%, obie drużyny mają podobny potencjał, pod warunkiem, że trener nie ustawi drużyny defensywnie, że nie popełni błędu z zeszłej edycji z meczu w Londynie."

2

A z kim mocnym PSG grało w tym sezonie ? :)

2

Bez komentarza jeśli można :)

0

W spotkaniu gramy na żółto tak ?

0

Do Barcy idealnie się wkomponował,Jego współpraca z zespołem była niesamowita.Zdobywał sporo bramek,zaliczał asysty i nie tracił piłek.Po pierwszej części sezonu był jakiś zgrzyt z Pepem.Nie wiem czy to było wywołane chęcią gry na środku ataku przez Leo,ale coś ich podzieliło.Osobiście troche tego żałuje.

0

Ma już zielone światło,więc Jego występ to raczej kwestia czasu.Licze na belga w meczu z Rayo :)

0

Taki mecz to zupełnie coś innego,tam nawet jak zagra ktoś z głębszych rezerw to motywacja i wola walki będzie tak wielka,że może zminimalizować w większości braki umiejętności i doświadczenia.Oczywiście licze na kapitalne spotkanie w naszym wykonaniu :) Visca el Barca!

1

Luiz może coś do swojej skieruje ;)

1

Co jeszcze cieszy to Alves chyba ogarnął swoje wrzutki ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?