0

plus 4 mln zmiennych

0

Panowie tak z innej beczki.Co sądzicie o Chicharito z United?Myślicie,że mógłby się nam przydać do uzupełnienia ataku?

0

to licz na to i kibicuj przez nowy sezon :)podsumujesz go po zakończeniu :)

0

to dlaczego w sezonie 2010 kary takiej nie poniósł klub z Węgier ?

0

Po to żeby nie był u nas ;)

0

To samo mówiono o Celticu :)

1

To kibicuj tym klubom :)

0

Lepiej siedzieć cicho fakt ,gdy pukają polaczków z każdej strony...frajerstwo klubu to jedno,a kara nieadekwatna do czynu to drugie !

0

Przypomnij Sobie poprzedni sezon.....wcale nie było tak łatwo o strzelanie bramek :)

0

Będzie głodne jeszcze wiele lat :)

0

...i pomocy i reszty w ataku :)

0

To się w końcu zdecyduj ;)

1

Pewne jest,że Legia w grupie z Celticiem :)

1

Kadra jest kompletna,jedyny ruchy transferowe to out :)

0

Ze Sportingiem i Schalke mogliby spokojnie powalczyć :)

0

Milan był pierwszym dzieckiem więc stres był większy,teraz będzie już bardziej wyluzowany :)

0

Każda pomoc na wage złota :) Witamy w klubie !!!

0

Ja chodziłem do szkoły za czasów gdy nie było gimnazjum,po podstawówce od razu szło się do szkoły średniej :)Nie wiem jak teraz ale kiedyś uczono szacunku do drugiego człowieka :) Jeśli już tak się przechwalasz i masz większy iloraz inteligencji to dlaczego nie ustąpisz tylko obrażasz innych?Zatrzymaj się czasami i pomyśl czy warto :)

5

nie spinam się,to nie w moim stylu...ale nie rozumiem po co wchodzić i zakładać konto na stronie nie swojej drużyny...dla Ciebie to zabawa?dla mnie to jakiś kompleks kolego.

4

Na środku pomocy to trzeba dać grać Rafinhi...

7

dorównamy* kolego :)

7

Podobno nie miałeś już wchodzić...

0

I tak by został bo wygrał 4-0.

0

Tottenham strzelił 4 gole.

15

Miejmy nadzieje,że się doczeka :)

9

A nikt nie wspomina o czarnym kocie :) A to zwiastun...zwiastun nowej ery Barcy ;)

0

Ma być dostępny w połowie września.

2

To On za to bierze pieniądze,a nie ja więc niech wykonuje robote jak należy.Bo nie może przeżyć chyba,że Rakitić wybrał Barce,a nie Jego śnieżno-śmietankowy klub :)

1

Wczorajsze wypowiedzi na temat Rakitica utwierdzały,że nie ma pojęcia o robocie jaką wykonywał chorwat.Jednak z drugiej strony mówił to pewnie tylko dlatego,że jest mierdą.

0

Aż strach pomyśleć jak wszyscy będą dostępni ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?