Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
plus 4 mln zmiennych
0
Panowie tak z innej beczki.Co sądzicie o Chicharito z United?Myślicie,że mógłby się nam przydać do uzupełnienia ataku?
0
to licz na to i kibicuj przez nowy sezon :)podsumujesz go po zakończeniu :)
0
to dlaczego w sezonie 2010 kary takiej nie poniósł klub z Węgier ?
0
Po to żeby nie był u nas ;)
0
To samo mówiono o Celticu :)
1
To kibicuj tym klubom :)
0
Lepiej siedzieć cicho fakt ,gdy pukają polaczków z każdej strony...frajerstwo klubu to jedno,a kara nieadekwatna do czynu to drugie !
0
Przypomnij Sobie poprzedni sezon.....wcale nie było tak łatwo o strzelanie bramek :)
0
Będzie głodne jeszcze wiele lat :)
0
...i pomocy i reszty w ataku :)
0
To się w końcu zdecyduj ;)
1
Pewne jest,że Legia w grupie z Celticiem :)
1
Kadra jest kompletna,jedyny ruchy transferowe to out :)
0
Ze Sportingiem i Schalke mogliby spokojnie powalczyć :)
0
Milan był pierwszym dzieckiem więc stres był większy,teraz będzie już bardziej wyluzowany :)
0
Każda pomoc na wage złota :) Witamy w klubie !!!
0
Ja chodziłem do szkoły za czasów gdy nie było gimnazjum,po podstawówce od razu szło się do szkoły średniej :)Nie wiem jak teraz ale kiedyś uczono szacunku do drugiego człowieka :) Jeśli już tak się przechwalasz i masz większy iloraz inteligencji to dlaczego nie ustąpisz tylko obrażasz innych?Zatrzymaj się czasami i pomyśl czy warto :)
5
nie spinam się,to nie w moim stylu...ale nie rozumiem po co wchodzić i zakładać konto na stronie nie swojej drużyny...dla Ciebie to zabawa?dla mnie to jakiś kompleks kolego.
4
Na środku pomocy to trzeba dać grać Rafinhi...
7
dorównamy* kolego :)
7
Podobno nie miałeś już wchodzić...
0
I tak by został bo wygrał 4-0.
0
Tottenham strzelił 4 gole.
15
Miejmy nadzieje,że się doczeka :)
9
A nikt nie wspomina o czarnym kocie :) A to zwiastun...zwiastun nowej ery Barcy ;)
0
Ma być dostępny w połowie września.
2
To On za to bierze pieniądze,a nie ja więc niech wykonuje robote jak należy.Bo nie może przeżyć chyba,że Rakitić wybrał Barce,a nie Jego śnieżno-śmietankowy klub :)
1
Wczorajsze wypowiedzi na temat Rakitica utwierdzały,że nie ma pojęcia o robocie jaką wykonywał chorwat.Jednak z drugiej strony mówił to pewnie tylko dlatego,że jest mierdą.
0
Aż strach pomyśleć jak wszyscy będą dostępni ;)