0

oj mój błąd to na astrze jest 537

0

nie sprawdzałem jeszcze u siebie ale tak jest na liście kanałów nc+,może byłą jakaś aktualizacja kanałów i zmienił pozycje ale skoro widnieje to na jakimś musi być na bank

0

Jest dostępny na kanale 537.

1

mówisz i masz ;)

2

Niemcami :) Będziemy mieli pierwsze miejsce

0

są w półfinale :)

0

Ja im nie kibicowałem.Wolałem,żeby chłopcy to załatwili oko w oko :)

0

Tak sobie na legie spoglądam od czasu do czasu i co dotknięcie piłki Żyry to próba gwiazdorstwa i strata.

1

No nie gadaj...Poważnie ?

1

W górę serca bo Polska wygra mecz !!! :)

0

Jeśli o obrone chodzi to bardo słabo zagrał Adriano(wraca po kontuzji więc możemy wybaczyć),co do pomocy to Samper zagrał świetne zawody,a Roberto i Xavi zupełnie zawiedli przemieszczając piłke tylko w poprzek boiska.Atletico i autobus z nami w tamtym sezonie w LM?!Oni nas po prostu zgwałcili!Zagrali koncertowe spotkanie.A propo grania autobusu to chyba tak ostatnio próbowało z nami zagrać Bilbao,gdzie przy podstawowym składzie chyba widziałeś(albo i nie skoro tak piszesz)rozszarpywaliśmy ich niczym wygłodniały lew swoją ofiare :) albo wilk ;)

1

Martino nigdy by się nie odważył wystawić takiego składu.

0

Po wolnym z główki :)

0

Za Barceloną :)

0

Xavi na boisku i Messi musi wracać po piłke do środka pola :)

1

Przypomnij sobie ile bramek jak do tej pory straciliśmy w obecnym sezonie.Od prowadzenia gry jest Iniesta to on przejął dowództwo w środku pola po generale,a Rakitic daje agresje w środku pola której nie mieliśmy za grosz w ostatnich sezonach.

0

Rafinha za Rakitica i jedziemy :)

5

A kto kupował Rakitica po to żeby grał tak jak w Sevilli?!Człowieku Ivan wykonuje tytaniczną prace w środku pola,a jeśli Ty tego nie widzisz to nie znasz się na piłce.Masche zagrał na środku defensywy bo takiego stopera właśnie potrzebował Lucho na to spotkanie bardziej od mniej zwrotnego i wolniejszego Pique.

0

Ibra piłkarsko był hitem do momentu różnicy zdań z Pepem.

0

Panowie,a tak z innej beczki to wiadomo już czy Winiarski dzisiaj zagra ?

0

Będzie demolka na obronie rywali ! :)

0

Jak dla mnie Leo może tylko asystować :)

0

A ja przypomnę,że ten APOEL wyeliminował Wisłe w eliminacjach Ligi Mistrzów która swego czasu pokonała Barcelone ;)

3

Najważniejsze,że sprzedaż koszulek się zgadza ;)

2

Pokaż mi te wszystkie akcje,bo ja widziałem Go tylko przy jednej.

0

0

Na APOEL może być taki skład:Ter Stegen-Douglas,Bartra,Pique,Adriano-Mascherano,Xavi,Rafinha-Munir,Messi,Neymar.

0

Powiem krótko.Jaram się !!! :) Naszą grą,pressingiem,agresją,stwarzaniem sytuacji,a jeszcze tym bardziej jak pomyśle,że Suarez nadchodzi coraz większymi krokami :) Ta Jego złość po niewykorzystanej sytuacji Munira...ależ chłopak jest głodny gry :)

0

Bravo, Montoya, Masche Mathieu, Alba, Busquets, , Rakitic ,Iniesta, Messi, Pedro y Munir

0

Barta nie jest powołany więc to Ty nie troluj :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?