Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
oj mój błąd to na astrze jest 537
0
nie sprawdzałem jeszcze u siebie ale tak jest na liście kanałów nc+,może byłą jakaś aktualizacja kanałów i zmienił pozycje ale skoro widnieje to na jakimś musi być na bank
0
Jest dostępny na kanale 537.
1
mówisz i masz ;)
2
Niemcami :) Będziemy mieli pierwsze miejsce
0
są w półfinale :)
0
Ja im nie kibicowałem.Wolałem,żeby chłopcy to załatwili oko w oko :)
0
Tak sobie na legie spoglądam od czasu do czasu i co dotknięcie piłki Żyry to próba gwiazdorstwa i strata.
1
No nie gadaj...Poważnie ?
1
W górę serca bo Polska wygra mecz !!! :)
0
Jeśli o obrone chodzi to bardo słabo zagrał Adriano(wraca po kontuzji więc możemy wybaczyć),co do pomocy to Samper zagrał świetne zawody,a Roberto i Xavi zupełnie zawiedli przemieszczając piłke tylko w poprzek boiska.Atletico i autobus z nami w tamtym sezonie w LM?!Oni nas po prostu zgwałcili!Zagrali koncertowe spotkanie.A propo grania autobusu to chyba tak ostatnio próbowało z nami zagrać Bilbao,gdzie przy podstawowym składzie chyba widziałeś(albo i nie skoro tak piszesz)rozszarpywaliśmy ich niczym wygłodniały lew swoją ofiare :) albo wilk ;)
1
Martino nigdy by się nie odważył wystawić takiego składu.
0
Po wolnym z główki :)
0
Za Barceloną :)
0
Xavi na boisku i Messi musi wracać po piłke do środka pola :)
1
Przypomnij sobie ile bramek jak do tej pory straciliśmy w obecnym sezonie.Od prowadzenia gry jest Iniesta to on przejął dowództwo w środku pola po generale,a Rakitic daje agresje w środku pola której nie mieliśmy za grosz w ostatnich sezonach.
0
Rafinha za Rakitica i jedziemy :)
5
A kto kupował Rakitica po to żeby grał tak jak w Sevilli?!Człowieku Ivan wykonuje tytaniczną prace w środku pola,a jeśli Ty tego nie widzisz to nie znasz się na piłce.Masche zagrał na środku defensywy bo takiego stopera właśnie potrzebował Lucho na to spotkanie bardziej od mniej zwrotnego i wolniejszego Pique.
0
Ibra piłkarsko był hitem do momentu różnicy zdań z Pepem.
0
Panowie,a tak z innej beczki to wiadomo już czy Winiarski dzisiaj zagra ?
0
Będzie demolka na obronie rywali ! :)
0
Jak dla mnie Leo może tylko asystować :)
0
A ja przypomnę,że ten APOEL wyeliminował Wisłe w eliminacjach Ligi Mistrzów która swego czasu pokonała Barcelone ;)
3
Najważniejsze,że sprzedaż koszulek się zgadza ;)
2
Pokaż mi te wszystkie akcje,bo ja widziałem Go tylko przy jednej.
0
Tu prosze skrót :)
http://hoofoot.com/?match=FC_Barcelona_2_-_0_Athletic_Bilbao_2014_09_13
0
Na APOEL może być taki skład:Ter Stegen-Douglas,Bartra,Pique,Adriano-Mascherano,Xavi,Rafinha-Munir,Messi,Neymar.
0
Powiem krótko.Jaram się !!! :) Naszą grą,pressingiem,agresją,stwarzaniem sytuacji,a jeszcze tym bardziej jak pomyśle,że Suarez nadchodzi coraz większymi krokami :) Ta Jego złość po niewykorzystanej sytuacji Munira...ależ chłopak jest głodny gry :)
0
Bravo, Montoya, Masche Mathieu, Alba, Busquets, , Rakitic ,Iniesta, Messi, Pedro y Munir
0
Barta nie jest powołany więc to Ty nie troluj :)