Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bo nie jest powołany :)
0
Na 0 z tyłu musi być :)
0
No jeszcze 41 minut i zaczyna się gorączka sobotniego popołudnia wypełniona w mecze które powinny zadowolić każdego nawet najwybredniejszego kibica :)
1
Czy Bartra ma potencjał i czy wystarczająco pracuje na dostanie szansy najbardziej wie Lucho.
2
A kto mówi o lekceważeniu?Po to mamy szeroką kadre żeby z niej korzystać.
0
Z APOELEM powinni zagrać Ci którzy jeszcze nie grali.Douglas,Bartra itp. :) Więc spokojnie każdy dostanie swoją szanse,żeby się wykazać.
0
Rafinha może przemęczony po dalekiej podróży ze sparingów.Tylko co z tym Bartrą?Chyba kiepsko się spisuje na treningach,że mając dwóch optymalnych środkowych w kadrze nie ma dla Niego miejsca wśród powołanych.
0
Bartra na trybunach.
0
Poza tym to Lucho chciał Bravo,a Ter Stegena już wcześniej Zubizaretta.Jednak żeby nie było też jestem za niemcem jako pierwszym wyborem między słupkami.
0
Dani Alves odczuwa lekki ból w kolanie.
2
Warto dodać,że Alexis w tym spotkaniu ustrzelił hattricka :)
2
tak z Elche :)
2
Zielone światło zapewne już jest dawno,tylko nie podane oficjalnie :)
2
Oj ciężke ale jaka później radość po takiej głodówce bez Barcy ! :)
0
Został bo w Bayernie dostał by połowe pensji którą pobiera u nas :)
3
Jak ktoś jeszcze nie głosował na Atletico to pomóżcie materacom! :)
1
Już wczoraj była podana informacja z fb Canal+ Sport: "Przy każdym z głosowań wyniki zawsze są weryfikowane. Tak samo będzie i tym razem." Odrzucone będą głosy wysłane wiele razy z tego samego IP.
0
Do 12 :) I stało się 20% przewagi :)
0
4 nad Atletico i 5 nad realem.
0
Ależ piękna meczowa sobota się szykuje :)
17
Marc to potwór ma dwie pary dłoni :)
3
Warto by połączyć siły z kibicami Atletico i pomóc im w transmisji wtorkowego meczu :)
0
Jak głosujesz po raz kolejny to procenty spadają :)
0
Będą trzy mecze na innych kanałach,a na Family 2 jest mecz do wyboru z pięciu.
2
Panowie głosujcie na mecz Barcy,bo Roma nas dogania! http://www.canalplus.pl/sport/oferta-sportowa
5
Głos wysłany,pozostało czekać na meczyk :)
2
Ja gdybym grał w Barcelonie uśmiech bym miał w około głowy :)
0
A ja mam nadzieje,że kontuzje nie będą wyznacznikiem Jego końca kariery :)
0
bo chicharito to po meksykańsku mały groszek
1
Od Xaviego i Pedro to należało te rewolucje rozpocząć Zubi.