0

Bo nie jest powołany :)

0

Na 0 z tyłu musi być :)

0

No jeszcze 41 minut i zaczyna się gorączka sobotniego popołudnia wypełniona w mecze które powinny zadowolić każdego nawet najwybredniejszego kibica :)

1

Czy Bartra ma potencjał i czy wystarczająco pracuje na dostanie szansy najbardziej wie Lucho.

2

A kto mówi o lekceważeniu?Po to mamy szeroką kadre żeby z niej korzystać.

0

Z APOELEM powinni zagrać Ci którzy jeszcze nie grali.Douglas,Bartra itp. :) Więc spokojnie każdy dostanie swoją szanse,żeby się wykazać.

0

Rafinha może przemęczony po dalekiej podróży ze sparingów.Tylko co z tym Bartrą?Chyba kiepsko się spisuje na treningach,że mając dwóch optymalnych środkowych w kadrze nie ma dla Niego miejsca wśród powołanych.

0

Bartra na trybunach.

0

Poza tym to Lucho chciał Bravo,a Ter Stegena już wcześniej Zubizaretta.Jednak żeby nie było też jestem za niemcem jako pierwszym wyborem między słupkami.

0

Dani Alves odczuwa lekki ból w kolanie.

2

Warto dodać,że Alexis w tym spotkaniu ustrzelił hattricka :)

2


tak z Elche :)

2

Zielone światło zapewne już jest dawno,tylko nie podane oficjalnie :)

2

Oj ciężke ale jaka później radość po takiej głodówce bez Barcy ! :)

0

Został bo w Bayernie dostał by połowe pensji którą pobiera u nas :)

3

Jak ktoś jeszcze nie głosował na Atletico to pomóżcie materacom! :)

1



Już wczoraj była podana informacja z fb Canal+ Sport: "Przy każdym z głosowań wyniki zawsze są weryfikowane. Tak samo będzie i tym razem." Odrzucone będą głosy wysłane wiele razy z tego samego IP.

0

Do 12 :) I stało się 20% przewagi :)

0

4 nad Atletico i 5 nad realem.

0

Ależ piękna meczowa sobota się szykuje :)

17

Marc to potwór ma dwie pary dłoni :)

3

Warto by połączyć siły z kibicami Atletico i pomóc im w transmisji wtorkowego meczu :)

0

Jak głosujesz po raz kolejny to procenty spadają :)

0

Będą trzy mecze na innych kanałach,a na Family 2 jest mecz do wyboru z pięciu.

2

Panowie głosujcie na mecz Barcy,bo Roma nas dogania! http://www.canalplus.pl/sport/oferta-sportowa

5

Głos wysłany,pozostało czekać na meczyk :)

2

Ja gdybym grał w Barcelonie uśmiech bym miał w około głowy :)

0

A ja mam nadzieje,że kontuzje nie będą wyznacznikiem Jego końca kariery :)

0

bo chicharito to po meksykańsku mały groszek

1

Od Xaviego i Pedro to należało te rewolucje rozpocząć Zubi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?