0

Wyjdzie w pierwszej jedenastce :)

1

A te wykończenie Munira....mistrzostwo :) prawdziwa klasowa dziewiątka :)

10

Wczoraj już nie mogłem słuchać tego komentatora (mierdy),który cały czas najeżdżał na słaby występ Rakitica.Ivan miał asyste,kilka otwierających podań,bardzo wysoką skuteczność celnych podań i ta praca w defensywie kiedy asekurował Daniego to mistrzostwo.Takiego grajka właśnie nam było trzeba.

1

O ławką widze nieźle postraszymy ;)

0

Jeszcze 15 minutek i będzie składzik :)

5

Pique pauzuje za kartki kolego :)

4

Dudek nie grał ;)

0

Cuadrado: Rozdział ‘Barça’ nie jest jeszcze zamknięty
źródło: mundodeportivo.com

14

nową hiszpanią to powinien dowodzić Koke którego nawet nie masz w składzie :)

0

Specjalnie dla Ciebie przed meczem

nie mówie,że musisz lubić chłopa ale miej do Niego szacunek prosze :)

1

Nie będzie takiej do póki nie będziemy wpuszczać na stadion grup zorganizowanych.A może to się zmieniło jak odszedł Sandro?Nie wiecie może ?

0

Lucho poniesie kibiców niczym Cholo ;)

1

Zapamiętam Twoje szydzenie z Mathieu i z przyjemnością Ci wytkne po Jego fantastycznych meczach :)

0

Ale płacz i lament był,że najlepszy asystent odchodzi.

1

Nikt nie zmusza do czytania :)

0

Ozil też sprzedali i miała być tragedia.Perez wie co robi,ma taktyke ostatnio nie tylko kupowania ale i sprzedawania za ogromne pieniądze.

0

Mathieu to będzie naszym najlepszym środkowym obrońcą w tym sezonie.

0

Nie mieliśmy aż tak nieudanego sezonu jak United.A co u nich za rewolucje widzisz?Bo ja tylko Van Gaala na ławce,młodego Blacketta na obronie i nowe ustawienie w którym zawodnicy totalnie się gubią jak narazie.

2

Ależ te United jest słabe,aż żal patrzeć.

0

Nie musi być zgłoszony do kadry meczowej,chodzi o zgłoszenie zawodnika do rozgrywek.

0

Dzięki,nie widziałem chłopaka w akcji.Co można o Nim powiedzieć ?

0

Panowie nie linczujcie,ale....jaka jest pozycja Sandro ? :)

1

Tego nie widziałem.Dzięki na pewno obejrzę :)

0

To fantastyczne filmy,właśnie takie gatunki lubie.Szkoda,że już wszystkie oglądałem,ale dzięki za polecenie :)

0

Panowie jakieś dobre filmy polecicie?Zapowiada się cały dzień w domu więc musze jakoś wypełnić ten czas do spektaklu :)

0

Dzisiaj licze przede wszystkim na Bartre jako drugiego stopera i Munira kosztem Pedro.

2

Panowie 8 godzin i 26 minut !!! :) Barca!Barca!Baaarca!!!

0

Proponuje bana do czasu aż kolega się nie ogarnie i nabierze troche wiedzy o najlepszym klubie świata :)

2

A Ty masz linka do meczu ? ;)

0

Co do Masche to stwierdził,że może Go nawet posadzić na trybunach jak i każdego.Messi ma być mobilny,więc nie będzie mu przydzielona żadna pozycja,będzie wolnym elektronem jak za najlepszych czasów Ronnie.A Alves oczywiście,że ma potencjał pytanie tylko czy jest w stanie się wznieść na swoje wyżyny,a jeśli nie to będzie siedział na ławce co stwierdza Lucho w zdaniu o nadziei pozostania zawodnikiem pierwszej ekipy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?