Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wyjdzie w pierwszej jedenastce :)
1
A te wykończenie Munira....mistrzostwo :) prawdziwa klasowa dziewiątka :)
10
Wczoraj już nie mogłem słuchać tego komentatora (mierdy),który cały czas najeżdżał na słaby występ Rakitica.Ivan miał asyste,kilka otwierających podań,bardzo wysoką skuteczność celnych podań i ta praca w defensywie kiedy asekurował Daniego to mistrzostwo.Takiego grajka właśnie nam było trzeba.
1
O ławką widze nieźle postraszymy ;)
0
Jeszcze 15 minutek i będzie składzik :)
5
Pique pauzuje za kartki kolego :)
4
Dudek nie grał ;)
0
Cuadrado: Rozdział ‘Barça’ nie jest jeszcze zamknięty
źródło: mundodeportivo.com
14
nową hiszpanią to powinien dowodzić Koke którego nawet nie masz w składzie :)
0
Specjalnie dla Ciebie przed meczem
1
Nie będzie takiej do póki nie będziemy wpuszczać na stadion grup zorganizowanych.A może to się zmieniło jak odszedł Sandro?Nie wiecie może ?
0
Lucho poniesie kibiców niczym Cholo ;)
1
Zapamiętam Twoje szydzenie z Mathieu i z przyjemnością Ci wytkne po Jego fantastycznych meczach :)
0
Ale płacz i lament był,że najlepszy asystent odchodzi.
1
Nikt nie zmusza do czytania :)
0
Ozil też sprzedali i miała być tragedia.Perez wie co robi,ma taktyke ostatnio nie tylko kupowania ale i sprzedawania za ogromne pieniądze.
0
Mathieu to będzie naszym najlepszym środkowym obrońcą w tym sezonie.
0
Nie mieliśmy aż tak nieudanego sezonu jak United.A co u nich za rewolucje widzisz?Bo ja tylko Van Gaala na ławce,młodego Blacketta na obronie i nowe ustawienie w którym zawodnicy totalnie się gubią jak narazie.
2
Ależ te United jest słabe,aż żal patrzeć.
0
Nie musi być zgłoszony do kadry meczowej,chodzi o zgłoszenie zawodnika do rozgrywek.
0
Dzięki,nie widziałem chłopaka w akcji.Co można o Nim powiedzieć ?
0
Panowie nie linczujcie,ale....jaka jest pozycja Sandro ? :)
1
Tego nie widziałem.Dzięki na pewno obejrzę :)
0
To fantastyczne filmy,właśnie takie gatunki lubie.Szkoda,że już wszystkie oglądałem,ale dzięki za polecenie :)
0
Panowie jakieś dobre filmy polecicie?Zapowiada się cały dzień w domu więc musze jakoś wypełnić ten czas do spektaklu :)
0
Dzisiaj licze przede wszystkim na Bartre jako drugiego stopera i Munira kosztem Pedro.
2
Panowie 8 godzin i 26 minut !!! :) Barca!Barca!Baaarca!!!
0
Proponuje bana do czasu aż kolega się nie ogarnie i nabierze troche wiedzy o najlepszym klubie świata :)
2
A Ty masz linka do meczu ? ;)
0
Co do Masche to stwierdził,że może Go nawet posadzić na trybunach jak i każdego.Messi ma być mobilny,więc nie będzie mu przydzielona żadna pozycja,będzie wolnym elektronem jak za najlepszych czasów Ronnie.A Alves oczywiście,że ma potencjał pytanie tylko czy jest w stanie się wznieść na swoje wyżyny,a jeśli nie to będzie siedział na ławce co stwierdza Lucho w zdaniu o nadziei pozostania zawodnikiem pierwszej ekipy.