Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Rafinha przede wszystkim :)
2
Magie to On ma już tylko w swoich kosmicznych wdziankach.
0
Matthias Ginter blisko Borussi Dortmund.Szkoda,że My nie wyciągamy takich perełek :) Ale może Hummelsa puszczą.
0
sezon 2003/2004
0
Arsenal był drużyną bez porażki,ale remisy miał.
0
bez porażki to były ale żeby same zwycięstwa to chyba trudno...
0
właśnie co ten Iwański pieprzy?! "wygrać nawet przy pomocy sędziego" hah
0
BArca czeka na decyzje TAS.Wszystko zostało przełożone.
0
Tego się nie da oglądać.
0
Jest news na stronie kolego :)
2
Si fallan Mathieu y Marquinhos RSS Barça
Hummels y Blind, el "Plan B" del Barça para los centrales
Jestem jak najbardziej za :)
1
Powinni się zainteresować Blindem.
0
Transfer do bayernu był zdementowany.
0
Kto będzie płacił pensje ?
0
Mają pre sezon do przekonania Lucho.
0
Jeszcze jest Dongou i Traore :) A propo Tello to idzie na wypożyczenie i skasują 2 mln.euro :)
0
Jakoś mam dziwne przeczucie,że mając do wyboru Luiza i Kompanego,większość wolałaby tego drugiego :)
0
Vlaar gra w Aston Villi,ponoć Roma złożyła już za Niego ofertę.Chyba biorą pod uwage odejście Benatii.
0
Lucho ma inną wizje ustawienia.Boczni obrońcy będą często spełniać role skrzydłowych,a DM będzie się przekwalifikowywał na trzeciego stopera w trakcie meczu.
2
David Luiz?!Marzeniem to może być Kompany :)
0
Wypożyczenie na dwa lata.Zarobimy na tym 2 mln euro.W razie chęci wykupu przez Porto muszą dopłacić 8 mln.
0
Jeszcze się sezon nie rozpoczął,a Adriano już z urazem ?Czy to tylko budowanie masy mięśniowej ? ;)
0
Obawiam się,że Vertonghen będzie tym drugim transferem po Mathieu,a nie Jego alternatywą.
0
Czyli spodziewamy się jeszcze jakiegoś pomocnika na Camp Nou :)
0
A ten kilka dni temu :)
0
Ten news był podany na tej stronie o 14:24 :)
2
A legenda nie miała najlepszych zawodników?Johan chyba zwariowal przeciez nunez kupowal mu najlepszych pilkarzy z ligi.... i co wtedy wolal druzyne niz indywidualnosci? goicoachea bakero beguiristain soler zubizareta ferrer salinas to byli niby kim?:D a stoiczkow laudrup kuman(najdrozszy transfer świata wówczas wśród obrońców) .
0
A gbur znowu narzeka.A kto nie był indywidualnością w Barcy? Henry,Eto'o i Ronaldinho to nie były indywidualności?Nunez mu ściągał najlepszych zawodników,a to,że nie poradził Sobie z Laudrupem,Stoichkovem i Romario w jednej drużynie to nie znaczy,że Lucho nie podoła.
0
Również lubie Liverpool i żałuje,że nie dołączył do nich Alexis.
0
Tello nie chciał sprzedaży definitywnej.