0

Rafinha przede wszystkim :)

2

Magie to On ma już tylko w swoich kosmicznych wdziankach.

0

Matthias Ginter blisko Borussi Dortmund.Szkoda,że My nie wyciągamy takich perełek :) Ale może Hummelsa puszczą.

0

sezon 2003/2004

0

Arsenal był drużyną bez porażki,ale remisy miał.

0

bez porażki to były ale żeby same zwycięstwa to chyba trudno...

0

właśnie co ten Iwański pieprzy?! "wygrać nawet przy pomocy sędziego" hah

0

BArca czeka na decyzje TAS.Wszystko zostało przełożone.

0

Tego się nie da oglądać.

0

Jest news na stronie kolego :)

2

Si fallan Mathieu y Marquinhos RSS Barça
Hummels y Blind, el "Plan B" del Barça para los centrales
Jestem jak najbardziej za :)

1

Powinni się zainteresować Blindem.

0

Transfer do bayernu był zdementowany.

0

Kto będzie płacił pensje ?

0

Mają pre sezon do przekonania Lucho.

0

Jeszcze jest Dongou i Traore :) A propo Tello to idzie na wypożyczenie i skasują 2 mln.euro :)

0

Jakoś mam dziwne przeczucie,że mając do wyboru Luiza i Kompanego,większość wolałaby tego drugiego :)

0

Vlaar gra w Aston Villi,ponoć Roma złożyła już za Niego ofertę.Chyba biorą pod uwage odejście Benatii.

0

Lucho ma inną wizje ustawienia.Boczni obrońcy będą często spełniać role skrzydłowych,a DM będzie się przekwalifikowywał na trzeciego stopera w trakcie meczu.

2

David Luiz?!Marzeniem to może być Kompany :)

0

Wypożyczenie na dwa lata.Zarobimy na tym 2 mln euro.W razie chęci wykupu przez Porto muszą dopłacić 8 mln.

0

Jeszcze się sezon nie rozpoczął,a Adriano już z urazem ?Czy to tylko budowanie masy mięśniowej ? ;)

0

Obawiam się,że Vertonghen będzie tym drugim transferem po Mathieu,a nie Jego alternatywą.

0

Czyli spodziewamy się jeszcze jakiegoś pomocnika na Camp Nou :)

0

A ten kilka dni temu :)

0

Ten news był podany na tej stronie o 14:24 :)

2

A legenda nie miała najlepszych zawodników?Johan chyba zwariowal przeciez nunez kupowal mu najlepszych pilkarzy z ligi.... i co wtedy wolal druzyne niz indywidualnosci? goicoachea bakero beguiristain soler zubizareta ferrer salinas to byli niby kim?:D a stoiczkow laudrup kuman(najdrozszy transfer świata wówczas wśród obrońców) .

0

A gbur znowu narzeka.A kto nie był indywidualnością w Barcy? Henry,Eto'o i Ronaldinho to nie były indywidualności?Nunez mu ściągał najlepszych zawodników,a to,że nie poradził Sobie z Laudrupem,Stoichkovem i Romario w jednej drużynie to nie znaczy,że Lucho nie podoła.

0

Również lubie Liverpool i żałuje,że nie dołączył do nich Alexis.

0

Tello nie chciał sprzedaży definitywnej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?