Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie będzie takiej do póki nie będziemy wpuszczać na stadion grup zorganizowanych.A może to się zmieniło jak odszedł Sandro?Nie wiecie może ?
0
Lucho poniesie kibiców niczym Cholo ;)
1
Zapamiętam Twoje szydzenie z Mathieu i z przyjemnością Ci wytkne po Jego fantastycznych meczach :)
0
Ale płacz i lament był,że najlepszy asystent odchodzi.
1
Nikt nie zmusza do czytania :)
0
Ozil też sprzedali i miała być tragedia.Perez wie co robi,ma taktyke ostatnio nie tylko kupowania ale i sprzedawania za ogromne pieniądze.
0
Mathieu to będzie naszym najlepszym środkowym obrońcą w tym sezonie.
0
Nie mieliśmy aż tak nieudanego sezonu jak United.A co u nich za rewolucje widzisz?Bo ja tylko Van Gaala na ławce,młodego Blacketta na obronie i nowe ustawienie w którym zawodnicy totalnie się gubią jak narazie.
2
Ależ te United jest słabe,aż żal patrzeć.
0
Nie musi być zgłoszony do kadry meczowej,chodzi o zgłoszenie zawodnika do rozgrywek.
0
Dzięki,nie widziałem chłopaka w akcji.Co można o Nim powiedzieć ?
0
Panowie nie linczujcie,ale....jaka jest pozycja Sandro ? :)
1
Tego nie widziałem.Dzięki na pewno obejrzę :)
0
To fantastyczne filmy,właśnie takie gatunki lubie.Szkoda,że już wszystkie oglądałem,ale dzięki za polecenie :)
0
Panowie jakieś dobre filmy polecicie?Zapowiada się cały dzień w domu więc musze jakoś wypełnić ten czas do spektaklu :)
0
Dzisiaj licze przede wszystkim na Bartre jako drugiego stopera i Munira kosztem Pedro.
2
Panowie 8 godzin i 26 minut !!! :) Barca!Barca!Baaarca!!!
0
Proponuje bana do czasu aż kolega się nie ogarnie i nabierze troche wiedzy o najlepszym klubie świata :)
2
A Ty masz linka do meczu ? ;)
0
Co do Masche to stwierdził,że może Go nawet posadzić na trybunach jak i każdego.Messi ma być mobilny,więc nie będzie mu przydzielona żadna pozycja,będzie wolnym elektronem jak za najlepszych czasów Ronnie.A Alves oczywiście,że ma potencjał pytanie tylko czy jest w stanie się wznieść na swoje wyżyny,a jeśli nie to będzie siedział na ławce co stwierdza Lucho w zdaniu o nadziei pozostania zawodnikiem pierwszej ekipy.
4
Wolałbym już Rafaela z MU którego ponoć nie widzi w zespole LvG.
0
A Ty skąd masz takie informacje?Rozmawiałeś z Wengerem widze.A jeśli nie widzisz potencjału i możliwości gry w pierwszej 11 Bartry kosztem Masche to chyba Ty ustalasz skład z fify.I nie ironizuj tym geniuszem bo nie przystaje to na Twój rocznik ( o ile to rocznik w nicku).
0
Wenger nie stawiał na Vermaelena z konieczności ponieważ dręczyły Go kontuzje.Gdy był w pełni sił był pierwszym wyborem.
0
Oczywiście,że Masche jest lepszy od tej dwójki ale nie na stoperze tylko jako DM,a poza tym to jest jeszcze Bartra :)
0
Vermaelen odszedł bo nie chciał przedłużyć kontraktu,a Mathieu zna lige doskonale i z marszu może wkroczyć do pierwszej 11 co zresztą udowodni niedługo :)
0
tytuł "asa" to Ty powinieneś dostać...
0
nie po to zostało sprowadzonych dwóch stoperów,żeby Masche dalej był ustawiany na tej pozycji.
0
Ten mechanizm mógłby mieć niesamowitą wymienność pozycji więc przypisana byłaby tylko na papierze :)
0
Reus zagra na prawym skrzydle,a Inieste wygryzie Leo,grając tuż za Suarezem ;)
0
Mówisz o tym meczu z chelsea co bramke na wage awansu strzelił Iniesta ?