1

Nie będzie takiej do póki nie będziemy wpuszczać na stadion grup zorganizowanych.A może to się zmieniło jak odszedł Sandro?Nie wiecie może ?

0

Lucho poniesie kibiców niczym Cholo ;)

1

Zapamiętam Twoje szydzenie z Mathieu i z przyjemnością Ci wytkne po Jego fantastycznych meczach :)

0

Ale płacz i lament był,że najlepszy asystent odchodzi.

1

Nikt nie zmusza do czytania :)

0

Ozil też sprzedali i miała być tragedia.Perez wie co robi,ma taktyke ostatnio nie tylko kupowania ale i sprzedawania za ogromne pieniądze.

0

Mathieu to będzie naszym najlepszym środkowym obrońcą w tym sezonie.

0

Nie mieliśmy aż tak nieudanego sezonu jak United.A co u nich za rewolucje widzisz?Bo ja tylko Van Gaala na ławce,młodego Blacketta na obronie i nowe ustawienie w którym zawodnicy totalnie się gubią jak narazie.

2

Ależ te United jest słabe,aż żal patrzeć.

0

Nie musi być zgłoszony do kadry meczowej,chodzi o zgłoszenie zawodnika do rozgrywek.

0

Dzięki,nie widziałem chłopaka w akcji.Co można o Nim powiedzieć ?

0

Panowie nie linczujcie,ale....jaka jest pozycja Sandro ? :)

1

Tego nie widziałem.Dzięki na pewno obejrzę :)

0

To fantastyczne filmy,właśnie takie gatunki lubie.Szkoda,że już wszystkie oglądałem,ale dzięki za polecenie :)

0

Panowie jakieś dobre filmy polecicie?Zapowiada się cały dzień w domu więc musze jakoś wypełnić ten czas do spektaklu :)

0

Dzisiaj licze przede wszystkim na Bartre jako drugiego stopera i Munira kosztem Pedro.

2

Panowie 8 godzin i 26 minut !!! :) Barca!Barca!Baaarca!!!

0

Proponuje bana do czasu aż kolega się nie ogarnie i nabierze troche wiedzy o najlepszym klubie świata :)

2

A Ty masz linka do meczu ? ;)

0

Co do Masche to stwierdził,że może Go nawet posadzić na trybunach jak i każdego.Messi ma być mobilny,więc nie będzie mu przydzielona żadna pozycja,będzie wolnym elektronem jak za najlepszych czasów Ronnie.A Alves oczywiście,że ma potencjał pytanie tylko czy jest w stanie się wznieść na swoje wyżyny,a jeśli nie to będzie siedział na ławce co stwierdza Lucho w zdaniu o nadziei pozostania zawodnikiem pierwszej ekipy.

4

Wolałbym już Rafaela z MU którego ponoć nie widzi w zespole LvG.

0

A Ty skąd masz takie informacje?Rozmawiałeś z Wengerem widze.A jeśli nie widzisz potencjału i możliwości gry w pierwszej 11 Bartry kosztem Masche to chyba Ty ustalasz skład z fify.I nie ironizuj tym geniuszem bo nie przystaje to na Twój rocznik ( o ile to rocznik w nicku).

0

Wenger nie stawiał na Vermaelena z konieczności ponieważ dręczyły Go kontuzje.Gdy był w pełni sił był pierwszym wyborem.

0

Oczywiście,że Masche jest lepszy od tej dwójki ale nie na stoperze tylko jako DM,a poza tym to jest jeszcze Bartra :)

0

Vermaelen odszedł bo nie chciał przedłużyć kontraktu,a Mathieu zna lige doskonale i z marszu może wkroczyć do pierwszej 11 co zresztą udowodni niedługo :)

0

tytuł "asa" to Ty powinieneś dostać...

0

nie po to zostało sprowadzonych dwóch stoperów,żeby Masche dalej był ustawiany na tej pozycji.

0

Ten mechanizm mógłby mieć niesamowitą wymienność pozycji więc przypisana byłaby tylko na papierze :)

0

Reus zagra na prawym skrzydle,a Inieste wygryzie Leo,grając tuż za Suarezem ;)

0

Mówisz o tym meczu z chelsea co bramke na wage awansu strzelił Iniesta ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?