Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Nie mogłem wczoraj obejrzeć meczu i właśnie to robie.Rany ile nasze przejścia do ataku są szybsza gdy gra Mathieu :)
1
Na wyjeździe.W moje urodziny ;)
1
Klauzula kolego :)
1
Chodzi o to,że w środku pola nie ma miejsca dla dwóch zawodników mało agresywnych :) Nie we współczesnej piłce :)
1
Robert zawodzi to Pep szuka rozwiązań ;)
0
Bo Papcio talenty podkrada za darmo ;)
0
Gdyby ktoś nie widział to mam dla Was kolejny z ogromnych talentów La Masii :)
0
Wiadomo co z Albą ?
0
Rany co wyprawia Di Maria w United to szok !!! :)
2
Syndrom tamtego sezonu mieliśmy w spotkaniu z APOEL gdy środkiem pola rządził Xavi z Roberto.
0
to nie pierwsza gra nogami Wlazłego jak widać
1
Panowie macie może link do obrony nogą Wlazłego ?
0
masz może link do tego kopniaka?
0
Aż gęsiej skórki dostaje:)Cóż za wyjście spod pressingu!
0
W górę serca bo Polska wygra mecz !!! :)
0
Ale to Brazylia jest zdecydowanym faworytem.
0
No w końcu widzi ktoś Ter Stegena w bramce podobnie jak ja :)
0
Mascherano zagrał kapitalne zawody z Bilbao.Nie widze przeciwskazań do Jego gry na stoperze.Świetnie się uzupełnia z Mathieu,jest niesamowitym walczakiem i ma cechy przywódcze.Potrzebujemy kogoś takiego na placu po odejściu Puyola.
0
Nie wyobrażam sobie raczej żeby Sergio nie zagrał dwóch meczy pod rząd.
2
My nie odpowiadajmy na wyniki realu,tylko róbmy swoje i wygrywajmy dla siebie.
0
A ja chciałbym Ter Stegena :)
2
Mascherano jak narazie to drugi najlepszy stoper po Mathieu więc nie wiem co Was dziwi :)
0
I w nagrode za świetny mecz z Bilbao.
2
Skład Sportu jak dla mnie.Jednak czuje,że zagra Masche na środku obrony.Nie przejmuje się tym bo świetnie się uzupełnia z Mathieu.
3
Niech gra chłopak ma czas do 25 października ;)
0
Jaki składzik na dzisiaj ? :)
0
zawodnik, na którym spoczywa główny ciężar rozgrywania piłek, rozpoczynania poszczególnych akcji, wykonywania ostatnich podań. Bierze on udział w większości akcji zespołu.
Zazwyczaj rolę tę przyjmuje na siebie jeden ze środkowych pomocników. Rozgrywający decyduje o obliczu gry zespołu, na nim spoczywa szczególna odpowiedzialność za jego grę. Umiejętności taktyczne, zwłaszcza ocena sytuacji na boisku, kreatywność, umiejętność zwolnienia bądź przyśpieszenia tempa gry świadczą o jego wartości.
1
a kim jest Xavi jak nie playmakerem Twoim zdaniem ?
0
To był sezon Tito* jak się nie myle.
0
oj mój błąd to na astrze jest 537