Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ciekawe ile Carlo przed meczem prosił portugalczyka o pozwolenie.
0
Coś mi mówi,że Lucho zagęści środek pola i wystawi Sergio-Xavi,Iniesta,Rakitić(jako podwojenie krycia dla Krysztianu).Z przodu duet Neymar-Messi.Obrona bez zaskoczenia Alves,Mascherano,Mathieu,Alba i Bravo na bramce.Chyba,że jakimś cudem,czego bardzo bym chciał Bartra zagra u boku franzuca,a Javier w miejsce Sergio.
1
Jest Arek Milik :)
1
nogami świetnie :)
0
Pique
0
Jednak Pique to wagon pełen węgla.
0
Skład na Ajax mógłby być taki:Ter Stegen-Montoya,Bartra,Mathieu,Alba-Mascherano(Samper)-Rakitić,Rafinha-Munir,Messi,Sandro.
1
Oj co oni tam wyprawiają w tej szatni :)
0
I 25 października może już grać w oficjalnym meczu Barcy.Ogarniasz to troche ?
0
Już widze jak nie grający z ogórkami Bartra wyjdzie na El Classico w podstawowej jedenastce.
2
Tego Pana ze zdjęcia poproszę między słupkami w tym meczu :)
1
Za 4 dni,12 godzin i 6 minut Suarez Fichado !!!! :)
2
SkySports podaje,że Bale nie zagra w GD.
0
Przecież to zmontowały madryckie pismaki!Wszystko po to żeby wpędzić jakieś zamieszanie w nasze szeregi przed GD.
0
i Grzesiu Krychowiak zawodnikiem meczu :)
2
Raki ma zupełnie inne zadania niż w Sevilli i wywiązuje się z nich kapitalnie.
0
tu nic nie wiadomo czy odmówił czy po prostu Lucho się Go pytał jak się czuje
1
Ja miałem wielkie obawy przed manitą :)
2
2!
0
Nie napisałem,że tylko w tym :) Licze po prostu,że nie będą mieli za łatwo z Liverpoolem.
0
Marco Reus :)
0
faktycznie mógł Ci drzewko rozrysować i dostać bana hah
1
widze to bardzo podobnie :) gdyby jeszcze tak Montoya dostał szanse
0
A jaki skład na wtorek Panowie ?
1
Oglądasz w ogóle mecze?Chyba raczej nie skoro nie widzisz ustawienia naszego ataku w tym sezonie,pozycji Messiego i pozostałych dwóch napastników.
0
ja chyba się skusze ze względu na gre Wilka :)
0
ale rejestracja jest zupełnie darmowa
0
napij się,poimprezuj i mniej go gdzieś :)
3
Najważniejsze żeby mecz z Liverpoolem śmietankowi odczuli w kościach :) Wynik jest sprawą drugorzędną :)
0
To będzie przełomowy mecz Wilka w Deportivo.W meczu z Gruzją będzie już partnerem w reprezentacji obok Krychowiaka :)