Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bartra na prawej obronie grał w Barcelonie B więc przynajmniej jeden już to grał :)
0
Panowie,a tak z innej beczki.Kto jutro Adamek czy Szpilka ? :)
0
Ondrej Duda czyni cuda ?! ;)
0
Dokładnie się zgodze z przedmówcą.Gra Legii momentami tak raziła,że aż chciało się zerknąć na inne stadiony.Najważniejsze zwycięstwo oczywiście.Ale..dając łapać drugi oddech lepszej drużynie nie skończy się to tak kolorowo.
0
Idiotycznym rozumowaniem jest nie zauważenie tego jak Messi praktycznie z marszu wszedł do wielki piłki,a jak powoli do tego dochodził portugalczyk.Idiotycznym jest również zarzucenie,że napisałem o braku trenowania Leo i nie doskonaleniu umiejętności :)
5
Nie ma co tu porównywać,mamy ten przywilej,że możemy oglądać dwóch świetnych zawodników i nie wiemy kiedy się to powtórzy.Jeden talent od Boga,drugi wypracowany morderczym treningiem,dwa zupełne różne style.Nie ważne kibicem jakiej drużyny się jest tej dwójce szacunek się po prostu należy !
0
Widze,że wyciąganie konsekwencji przez Lucho jak zapowiadał jest natychmiastowe...
0
Wina Tuska ! :) Czy Pereza ? ;)
1
Ilu już takich było którzy ofiarowali swą miłość do Barcelony?
0
Ależ fantastyczny jest Alexis gdy nie musi szukać na boisku za wszelką cene Messiego.Nie kalkuluje tylko strzela,drybluje,podaje :)
0
Gdzieś za czasów Rijkaarda,Ronaldinho i za sterami zarządów Laporty,następna również pod wodzą Laporty,sprowadzeniem Pepa i znowu w roli głównej Ronaldinho tym razem jednak w drugą strone.
0
Trzech bramkarzy z czego jeden siada na trybunach,ośmiu obrońców i tylko czterech pomocników?!Co ten koleś w ogóle wyprawia?!
7
Tu potrzeba kogoś kto złapie te gwiazdeczki za ryj i karze zapieprzać!
0
Zawodnicy są tylko trzeba z nich wyciągnąć to co najlepsze!
2
Cuadrado właśnie na takie pozycji wysuniętego bocznego prawego obrońcy jak właśnie gra Alves czuje się najlepiej znawco :)
0
Będe oryginalny i napisze,że już od 3 minuty prowadzi Southampton :)
0
Ja widze,że u większości bardziej by te nastroje odbudowała porażka śmietankowych niż zwycięstwo Barcy:)
0
ja śmietankowych nie oglądam...chyba,że grają z nami więc wisi mi to kto komentuje ich mecze :)
1
Pokaż jakiego masz focha i idź kibicować śmietankowym :)
0
Ty się w jakiegoś redaktora bawisz czy co ? :)
1
Już Perez kogoś wytransferuje za gigantyczną kase o kim nawet by zwykły śmiertelnik nie pomyślał.
0
Takiego Davidsa nam potrzeba w środku pola,niesamowity grajek z fantastyczną technika i wolą walki do ostatniej kropli krwi!
0
dziękuje hehe ;)
0
Ter Stegen-Alves,Bartra,Mathieu,Alba-Mascherano,Rakitić,Rafinha-Messi-Suarez,Neymar
0
A czy Laporta nie był również przy sukcesach drużyny Rijkaarda? I podczas tak udanej rewolucji która dała nam Ronaldinho,Eto'o,Deco itd. ?
0
Powiało Pudzianowskim ;)
0
przy takim ustawieniu Rakitic,Koke-Reus,Messi,Neymar i na szpicy Suarez :) ach marzenie :)
0
Swego czasu przymierzany do Atletico,wybrał CSKA i to by było na tyle :)
0
Ja się ciesze bo to może oznaczać jedno......El Pistoleto w sobote na murawie od pierwszego gwizdka :)
0
9