0

Bartra na prawej obronie grał w Barcelonie B więc przynajmniej jeden już to grał :)

0

Panowie,a tak z innej beczki.Kto jutro Adamek czy Szpilka ? :)

0

Ondrej Duda czyni cuda ?! ;)

0

Dokładnie się zgodze z przedmówcą.Gra Legii momentami tak raziła,że aż chciało się zerknąć na inne stadiony.Najważniejsze zwycięstwo oczywiście.Ale..dając łapać drugi oddech lepszej drużynie nie skończy się to tak kolorowo.

0

Idiotycznym rozumowaniem jest nie zauważenie tego jak Messi praktycznie z marszu wszedł do wielki piłki,a jak powoli do tego dochodził portugalczyk.Idiotycznym jest również zarzucenie,że napisałem o braku trenowania Leo i nie doskonaleniu umiejętności :)

5

Nie ma co tu porównywać,mamy ten przywilej,że możemy oglądać dwóch świetnych zawodników i nie wiemy kiedy się to powtórzy.Jeden talent od Boga,drugi wypracowany morderczym treningiem,dwa zupełne różne style.Nie ważne kibicem jakiej drużyny się jest tej dwójce szacunek się po prostu należy !

0

Widze,że wyciąganie konsekwencji przez Lucho jak zapowiadał jest natychmiastowe...

0

Wina Tuska ! :) Czy Pereza ? ;)

1

Ilu już takich było którzy ofiarowali swą miłość do Barcelony?

0

Ależ fantastyczny jest Alexis gdy nie musi szukać na boisku za wszelką cene Messiego.Nie kalkuluje tylko strzela,drybluje,podaje :)

0

Gdzieś za czasów Rijkaarda,Ronaldinho i za sterami zarządów Laporty,następna również pod wodzą Laporty,sprowadzeniem Pepa i znowu w roli głównej Ronaldinho tym razem jednak w drugą strone.

0

Trzech bramkarzy z czego jeden siada na trybunach,ośmiu obrońców i tylko czterech pomocników?!Co ten koleś w ogóle wyprawia?!

7

Tu potrzeba kogoś kto złapie te gwiazdeczki za ryj i karze zapieprzać!

0

Zawodnicy są tylko trzeba z nich wyciągnąć to co najlepsze!

2

Cuadrado właśnie na takie pozycji wysuniętego bocznego prawego obrońcy jak właśnie gra Alves czuje się najlepiej znawco :)

0

Będe oryginalny i napisze,że już od 3 minuty prowadzi Southampton :)

0

Ja widze,że u większości bardziej by te nastroje odbudowała porażka śmietankowych niż zwycięstwo Barcy:)

0

ja śmietankowych nie oglądam...chyba,że grają z nami więc wisi mi to kto komentuje ich mecze :)

1

Pokaż jakiego masz focha i idź kibicować śmietankowym :)

0

Ty się w jakiegoś redaktora bawisz czy co ? :)

1

Już Perez kogoś wytransferuje za gigantyczną kase o kim nawet by zwykły śmiertelnik nie pomyślał.

0

Takiego Davidsa nam potrzeba w środku pola,niesamowity grajek z fantastyczną technika i wolą walki do ostatniej kropli krwi!

0

dziękuje hehe ;)

0

Ter Stegen-Alves,Bartra,Mathieu,Alba-Mascherano,Rakitić,Rafinha-Messi-Suarez,Neymar

0

A czy Laporta nie był również przy sukcesach drużyny Rijkaarda? I podczas tak udanej rewolucji która dała nam Ronaldinho,Eto'o,Deco itd. ?

0

Powiało Pudzianowskim ;)

0

przy takim ustawieniu Rakitic,Koke-Reus,Messi,Neymar i na szpicy Suarez :) ach marzenie :)

0

Swego czasu przymierzany do Atletico,wybrał CSKA i to by było na tyle :)

0

Ja się ciesze bo to może oznaczać jedno......El Pistoleto w sobote na murawie od pierwszego gwizdka :)

0

9

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?