Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Następna kontuzja w Arsenalu ?!
0
benzyna zszedł?to smutny na szpice poszedł gonić Leo ? :)
0
Może jeszcze medal się hodorowi należy za wytransferowanie Alexisa?
0
kuzyn Pedro
0
Mascherano !!! :)
6
Oj chciałbym odtworzyć te komentarze gdy broniłem Alexisa jak spora większość go wyszydzała:)Miałem racje od początku! :)
2
Teraz dopiero Ty to widzisz?
1
I prosze co robi Alexis gdy nie ma na boisku Leo :)
0
Brakuje przymiotników na określenie hodora,a gdybym zaczął ich używać poszedłbym do więzienia :) Brawo Zubi przemyślałeś wszystko,załatwiłeś nam bana żeby się więcej nie kompromitować i transfer stopera(jeśli wszystko dobrze pójdzie)na sezon 2015/16.
0
Bo trzeba ściągać z placu zawodników którzy mają żółte kartki a koncie !
2
Ajax !!! Dziękujemy !!! :)
0
Ter Stegen numero uno ! :)
0
Pedro :)
0
Po co w tej multilidze pokazują te mecze które są transmitowane na innych kanałach ?!
0
Skład prawie idealny jaki chciałem ujrzeć :) Widziałem w parze z Bartrą,Mathieu i z przodu za Pedro,Neymara ale dobrze jest :)
0
Bravo to pupilek Luisa na którego ściągnięcie sam nalegał.Jak dla mnie numerem jeden powinien być Ter Stegen,powinniśmy twardo na niego postawić od początku jak sir Alex poczynił z De Geą.
0
Dla mnie to Ter Stegen powinien być numerem jeden i wyrabiać sobie nazwisko.
0
Kończ kłamco,wstydu oszczędź!!!
1
Ten to se uzdrowisko zafundował no nie ma co :)
0
Jakbyś nie zauważył to u nas nie ma stałych pozycji.Zawodnicy z ataku wymieniają się pozycjami,dla Suareza to nic obcego bo w Liverpoolu również grał często na całej szerokości boiska,a co do Sancheza...Ty widzisz go w Arsenalu na pozycji środkowego napastnika?Chyba nie oglądamy tych samych meczów zatem :)
1
Canal+ ma swoje konto na facebooku może tam warto przyatakować ?
0
Nie puszczają ?!
0
Lepszą średnią bramek na mecz grając w realu od Leo grającego w Barcelonie.Proponuje zacząć liczyć tą średnią CR7 od Sportingu:)Chyba,że żyjesz w przekonaniu,że portugalczyk to wychowanek realu.Pozdrawiam :)
0
Mówiłem,że Cuadrado byłby świetnym rozwiązaniem na tę pozycje :)
1
Chyba trzeba złożyć petycje do Canal+ żeby przestali przydzielać mecze Barcy do komentowania zagorzałym madritistom.Do dzisiaj mnie mdli po Wieszczyckim!
0
Jak na prezesa PZPN przystało kibicował reprezentantowi Polski.
2
A fenomenalne podanie do Alby ? :)
14
Gdzie TY widziałeś Suareza przykutego do skrzydła ?
12
Co do Suareza to co za piłki ten człowiek daje to się w głowie nie mieści!Jest kapitalny,a jak już strzeli to worek z bramkami się rozwiąże.Wnosi bardzo wiele do zespołu.
0
Znalazłoby się kilka minusów :)