1

Następna kontuzja w Arsenalu ?!

0

benzyna zszedł?to smutny na szpice poszedł gonić Leo ? :)

0

Może jeszcze medal się hodorowi należy za wytransferowanie Alexisa?

0

kuzyn Pedro

0

Mascherano !!! :)

6

Oj chciałbym odtworzyć te komentarze gdy broniłem Alexisa jak spora większość go wyszydzała:)Miałem racje od początku! :)

2

Teraz dopiero Ty to widzisz?

1

I prosze co robi Alexis gdy nie ma na boisku Leo :)

0

Brakuje przymiotników na określenie hodora,a gdybym zaczął ich używać poszedłbym do więzienia :) Brawo Zubi przemyślałeś wszystko,załatwiłeś nam bana żeby się więcej nie kompromitować i transfer stopera(jeśli wszystko dobrze pójdzie)na sezon 2015/16.

0

Bo trzeba ściągać z placu zawodników którzy mają żółte kartki a koncie !

2

Ajax !!! Dziękujemy !!! :)

0

Ter Stegen numero uno ! :)

0

Pedro :)

0

Po co w tej multilidze pokazują te mecze które są transmitowane na innych kanałach ?!

0

Skład prawie idealny jaki chciałem ujrzeć :) Widziałem w parze z Bartrą,Mathieu i z przodu za Pedro,Neymara ale dobrze jest :)

0

Bravo to pupilek Luisa na którego ściągnięcie sam nalegał.Jak dla mnie numerem jeden powinien być Ter Stegen,powinniśmy twardo na niego postawić od początku jak sir Alex poczynił z De Geą.

0

Dla mnie to Ter Stegen powinien być numerem jeden i wyrabiać sobie nazwisko.

0

Kończ kłamco,wstydu oszczędź!!!

1

Ten to se uzdrowisko zafundował no nie ma co :)

0

Jakbyś nie zauważył to u nas nie ma stałych pozycji.Zawodnicy z ataku wymieniają się pozycjami,dla Suareza to nic obcego bo w Liverpoolu również grał często na całej szerokości boiska,a co do Sancheza...Ty widzisz go w Arsenalu na pozycji środkowego napastnika?Chyba nie oglądamy tych samych meczów zatem :)

1

Canal+ ma swoje konto na facebooku może tam warto przyatakować ?

0

Nie puszczają ?!

0

Lepszą średnią bramek na mecz grając w realu od Leo grającego w Barcelonie.Proponuje zacząć liczyć tą średnią CR7 od Sportingu:)Chyba,że żyjesz w przekonaniu,że portugalczyk to wychowanek realu.Pozdrawiam :)

0

Mówiłem,że Cuadrado byłby świetnym rozwiązaniem na tę pozycje :)

1

Chyba trzeba złożyć petycje do Canal+ żeby przestali przydzielać mecze Barcy do komentowania zagorzałym madritistom.Do dzisiaj mnie mdli po Wieszczyckim!

0

Jak na prezesa PZPN przystało kibicował reprezentantowi Polski.

2

A fenomenalne podanie do Alby ? :)

14

Gdzie TY widziałeś Suareza przykutego do skrzydła ?

12

Co do Suareza to co za piłki ten człowiek daje to się w głowie nie mieści!Jest kapitalny,a jak już strzeli to worek z bramkami się rozwiąże.Wnosi bardzo wiele do zespołu.

0

Znalazłoby się kilka minusów :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?