Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
A nie z oczu ? ;)
0
Nie wiedziałem,że bywasz na treningach Barcy :) A tak na poważnie to chodzi też o to,żeby tego typu zawodnika jak np. Samper nie wrzucać od razu w pierwszym sezonie na głęboką wodę,tylko stopniowo wprowadzać do drużyny.
0
Mam nadzieje,że nas wkręcasz,a jak nie to oddaj tacie komputer ;)
0
Hodora i spółki ciąg dalszy wspaniałych negocjacji ;)
0
Jak tak faktycznie chce grać u nas to zaczeka jeszcze rok i przyjdzie za darmo :)
0
Z wolnym zawodnikiem kontrakt możemy podpisać ? ;)
0
Jak już nic się nie udało ugrać z tym zakazem to mogli chociaż spróbować żeby kara obowiązywała letnie okienko transferowe i zimowe ale 2016.Moglibyśmy teraz spróbować kogoś kupić jeszcze.
1
Niepewna przyszłość ?! Cały ten zarząd powinien być pewny tego,że musi jak najszybciej wylecieć z tego klubu na pysk!!!
1
Xavi to wie gdzie się ustawić do fotki ;)
0
Najlepszości dla Was :)
0
Panowie dajcie bramke na 4-1 :)
0
Ale może być pięknie do przerwy :)Strzeli ?
1
kto przeciwko cyganowi ? ;)
0
No takie mecze to się ogląda z przyjemnością :)
0
Chodzi o wygrane dryblingi w podjętych próbach,belg w tym aspekcie ma najlepsze statystyki w europie.
0
A Fabregas poczłapał i odpuścił jak w drugiej części sezonu u nas ;)
1
Ciekawe czy FIFA potrafiłaby spojrzeć w oczy tym młodym chłopakom i powiedzieć,że marzenia mogą odłożyć między bajki!
1
A wiesz,że też się zastanawiałem co gorsze ;)
0
Też bym chciał żeby to okazało się kłamstwem no ale niestety.
6
Pilne!Hodor może spać spokojnie...
https://scontent-a-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/v/t1.0-9/10422532_10152454894851237_1176745875560527019_n.jpg?oh=d05b84fad1c5cec9259a0eb5ed2f8a68&oe=55409A75
10
Za pozywanie Laporty się wzięli!Joan na pewno czysty w zupełności nie jest,ale znał się na swojej robocie i klub stawiał na pierwszym miejscu!A obecna banda nie ma pojęcia o piłce i mają gdzieś klub,patrzą tylko na to żeby im się w kieszeniach zgadzało!
0
Musze Cię zmartwić ale to od czasów rosoła nie jest normalna,a tym bardziej zdrowa instytucja ;)
4
Przejmujesz się tym kto na nas jak mówi?
0
A jak wklejałem linki to twierdziliście,że to kłamstwa!
0
http://www.mundodeportivo.com/20141230/fc-barcelona/el-barca-no-podra-fichar-hasta-enero-2016_54422881147.html
0
A jakby gotował na miare swoje piłkarskiego talentu byłoby fenomenalnie.
0
Raczej oby gotował jak gra ;)
2
Jak nie wyrwałem bana to może okażesz skruchę ? :)
0
http://www.tas-cas.org/fileadmin/user_upload/CAS_Media_Release_BarcelonaFIFA.pdf
0
Oficjalnie ban podtrzymany !