1

A nie z oczu ? ;)

0

Nie wiedziałem,że bywasz na treningach Barcy :) A tak na poważnie to chodzi też o to,żeby tego typu zawodnika jak np. Samper nie wrzucać od razu w pierwszym sezonie na głęboką wodę,tylko stopniowo wprowadzać do drużyny.

0

Mam nadzieje,że nas wkręcasz,a jak nie to oddaj tacie komputer ;)

0

Hodora i spółki ciąg dalszy wspaniałych negocjacji ;)

0

Jak tak faktycznie chce grać u nas to zaczeka jeszcze rok i przyjdzie za darmo :)

0

Z wolnym zawodnikiem kontrakt możemy podpisać ? ;)

0

Jak już nic się nie udało ugrać z tym zakazem to mogli chociaż spróbować żeby kara obowiązywała letnie okienko transferowe i zimowe ale 2016.Moglibyśmy teraz spróbować kogoś kupić jeszcze.

1

Niepewna przyszłość ?! Cały ten zarząd powinien być pewny tego,że musi jak najszybciej wylecieć z tego klubu na pysk!!!

1

Xavi to wie gdzie się ustawić do fotki ;)

0

Najlepszości dla Was :)

0

Panowie dajcie bramke na 4-1 :)

0

Ale może być pięknie do przerwy :)Strzeli ?

1

kto przeciwko cyganowi ? ;)

0

No takie mecze to się ogląda z przyjemnością :)

0

Chodzi o wygrane dryblingi w podjętych próbach,belg w tym aspekcie ma najlepsze statystyki w europie.

0

A Fabregas poczłapał i odpuścił jak w drugiej części sezonu u nas ;)

1

Ciekawe czy FIFA potrafiłaby spojrzeć w oczy tym młodym chłopakom i powiedzieć,że marzenia mogą odłożyć między bajki!

1

A wiesz,że też się zastanawiałem co gorsze ;)

0

Też bym chciał żeby to okazało się kłamstwem no ale niestety.

10

Za pozywanie Laporty się wzięli!Joan na pewno czysty w zupełności nie jest,ale znał się na swojej robocie i klub stawiał na pierwszym miejscu!A obecna banda nie ma pojęcia o piłce i mają gdzieś klub,patrzą tylko na to żeby im się w kieszeniach zgadzało!

0

Musze Cię zmartwić ale to od czasów rosoła nie jest normalna,a tym bardziej zdrowa instytucja ;)

4

Przejmujesz się tym kto na nas jak mówi?

0

A jak wklejałem linki to twierdziliście,że to kłamstwa!

0

A jakby gotował na miare swoje piłkarskiego talentu byłoby fenomenalnie.

0

Raczej oby gotował jak gra ;)

2

Jak nie wyrwałem bana to może okażesz skruchę ? :)

0

Oficjalnie ban podtrzymany !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?