Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
A gdzie Ty widzisz tu tiki take ? :)
0
Ale znał się na robocie i dla niego co najważniejsze na pierwszym miejscu był klub!A co poza sceną robił to nie wnikam.
13
Nie potrzeba nam trenera który ze średniaka potrafi stworzyć drużyne do walki o górną połowe tabeli,tylko kogoś z sukcesami na ławce trenerskiej międzynarodowymi który będzie autorytetem.
0
masz na myśli Kloppa czy Mourinho ? ;)
0
Hehehe...taktyczny geniusz ;)
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/v/t1.0-9/s720x720/10917106_10153083920638304_1035586332085020157_n.jpg?oh=d897b51692651864f8d5090b20700933&oe=55293019&__gda__=1428555682_e12466a7181aa91e83d9ddbe1d62160f
0
Manchester City zainteresowany jest napastnikiem Atletico Madryt, Mario Mandżukiciem. Mistrzowie Anglii chcą zaproponować 42 mln euro za Chorwata. Taki ruch spowodowany jest plagą kontuzji w ekipie The Citizens.Rany jakiego to napastnika za taką kase mógłby sobie sprowadzić Cholo?!Piszcie :)
0
Jeśli o tym zajściu to prawa,to niezłe szambo się robi.
http://www.cope.es/detalle/Enfado-monumental-de-Messi-con-Luis-Enrique-al-que-culpa-de-la-deriva-del-equipo.html
0
Za dużo sake w Japonii :)
7
Szefo to jest gość,swoim szybszym przyjazdem z urlopu pokazał komu tak naprawde zależy!Masche powinien przejąć opaske i łapać ich za ryj jak Puyol!Rozumiem zasługi dla klubu,wychowanków i w ogóle ale jak patrze gdy Xavi wykonuje rzut wolny mając na placu gry Suareza czy Neymara to krew zalewa !
0
Słowa Hodora po meczu:mamy wspaniałą drużyne i doskonałego menadżera. musimy to pokonać razem!Bo mu pojade i lutne normalnie !
4
A miałem się rozsiąść z bananem na twarzy przy meczu z Atletico za tydzień ech...Meczu nie opuszcze bo przetrwałem już bardzo chude lata Barcelony to i przetrwam te,ale aż żal patrzeć jak można rozpieprzyć tak fantastycznie funkcjonującą machine Pepa przez tych klaunów!
4
Nie ma jak to czekać dwa tygodnie na ukochaną Barce,a w niedziele już chodzić nakręcony cały dzień i odliczać godziny do meczu...a tu taki cyrk odwalili!
0
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xaf1/v/t1.0-9/10888365_813542535374474_8317434073084527486_n.jpg?oh=d4a7f88387309d2e0fc95fa1a13b5476&oe=55388823&__gda__=1429421714_59e541f2b8729f0ebcb396091e7dbd61
0
A ktoś powiedział,że za czasów Pepa to ta drużyna grała sama i sami zawodnicy wygrywali puchary.
2
http://blaugrana.pl/uploads/news/0_500/54a9b6eff02c8.jpg
I jak tu ich nie kochać ? ;)
0
Chyba po roku 2016
0
To musi być marionetka tego smiesznego zarządu więc Klopp odpada.
0
Załapiemy się do czwórki na koniec sezonu z tym trenerzyną półamatorem ?!
0
On wyglądał dzisiaj jakby ważył ze 100 kg!
0
Szkoda nerwów i zdrowia na ten cyrk!Ciekawe co ten pajac powie na konferencji?!Że jest jeszcze margines błędu?!Że rywale jeszcze zgubią punkty?!Że wyciągniemy wnioski i pewnie wystawimy 24 inną jedenastke w 24 meczu !!!
0
Już wiem!Lucho oszczędza gwiazdy na Puchar Króla!Przecież w czwartek gramy arcyważny mecz z Elche! hah
0
nasza dyrekcja to niech lepiej pomyśli o dymisji!
0
Suarez to jak do tej pory najbardziej widoczny i waleczny !
1
Tak słabego Sociedad z nami na Anoeta to nie widziałem już dawno,a co my tworzymy to jest jakaś masakra!Xavi przy wolnym to chyba za zasługi staje!Montoya liczony!Jak my tego dzisiaj nie wygramy to chyba stwierdze,że Enrique wysłał do nas Perez!
2
real stracił serie zwycięstw ale my nie stracimy serii różnych jedenastek !!! :)
0
Panowie spokojnie,Messi i Neymar odbyli mniej treningów,zawsze mogą wejść w drugiej połowie no i Pedro zwyżkuje z formą :)
1
Barcelona line-up (official): Bravo - Montoya Mascherano Mathieu Alba - Xavi Busquets Iniesta - Munir Suarez Pedro
0
o wow ta historia się nadaje do programu.........dlaczego ja,ukryta prawda bądź jeszcze jakiegoś innego wynalazku ;)
0
złapać naszych chłopaków za mordy i powiedzieć,że jeśli nie wygrają to nakopie im w zadki! :)
0
widze,że masz jeszcze sporo niedociągnięć :)