0

Mnie Barca się podobała i podobać będzie :) Nie podoba mi się trener który siedzi na ławce z nieodrobionymi zadaniami domowymi.

3

Ja sobie odpuściłem i twierdze,że ta Barca nic w tym roku nie wygra.A jeśli zdarzy się inaczej to będzie to bardzo miłe zaskoczenie :) Jeśli my jedziemy do takich rywalach typu Getafe i wystawiamy tam tak defensywny środek pola to ja nie mam pytań.

9

Rakitic to niesamowity zawodnik,ale mając w składzie zawodnika jego pokroju i Sergio trzeba tego trzeciego wystawić ofensywnego....jego dyspozycja jest tylko i wyłącznie winą trenera !!!

0

Zamilcz!!!Każdy z tego pseudo-zarządu szuka tylko usprawiedliwienia!!!Nikt nie potrafi zmierzyć się z rzeczywistością i powiedzieć prawde w oczy!!!

1

Lucho spakuj się i odejdź.

0

Roberto za Rakitica i za Suareza Neymar którego nawet nie ma na ławce!nie no padłem :)

0

powinien grać Busi,Rakitić i przed nimi Messi,a na prawe skrzydło to...musimy kogoś kupić

0

chyba nie sądzisz w przypadku niemożliwości dokonywania przez nas transferów sprzedalibyśmy Alexisa i Cesca

1

Wydaje mi się,ba jest to dla mnie wręcz oczywiste,że mając w środku pola zawodników pokroju Busi i Rakitić tym trzecim powinien być ktoś znacznie bardziej ofensywny który by dublował nawet napastnika swoimi wejściami w pole karne.Nasz środek pola który był naszą domeną i postrachem w tej chwili jest fatalny.

0

Pique ostatnio sporo gra więc może być Bartra z Mathieu w środku,po bokach Alba i Alves,środek pola Mascherano,Rafinha,Rakitić w ataku oczywiście Leo,Suarez,Pedro i w bramce..właśnie w bramce chciałbym w końcu zobaczyć Ter Stegena w lidze ale to chyba tylko życzenie nie do spełnienia przynajmniej w najbliższej przyszłości.

0

uśmiechnęła się krystynka :)

0

Messi tu zawsze jest bogiem :)

0

dobre hehehehehehe ;)

1

kompleks to ma kibic mierd przesiadujący na stronie Barcelony :)

1

będzie mianować do bramki puskasa ? ;)

1

tak miał łape niczym king kong i położył ją na delikatnym ramieniu krysztianu i teraz jak portugalczyk bedzie nosił torebke na tym ramieniu :)

5

ewidentnie to jest wyżelowany :)

1

tam nie nurkują co mecz,a co najważniejsze nie wymachują łapkami ze łzami w oczach :)

0

przed końcem połowy real wyrównał ?

0

nurkowy?!za krótkie nóżki ma małpeczka i trąciła chłopa :)

0

temu koledze już do końca sezonu nie powinni gwizdać jedenastek

3

co za pajac hahahahaha symulant jeden!

0

A co tu gooooool???!!!

0

taka sytuacja,że w dwóch sytuacjach zawinił hodor :)

0

Zaczął ale jak do tej pory w okolicach środka boiska ;)

0

animal rażony piorunem :)

2

włączyłem dzisiaj mecz mierd i mam nadzieje zobaczyć pokaz frustracji ze strony krysztianu :)

0

1

w obecnej formie oczywiście za Sergio.

0

niech będzie Celtic !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?