Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mnie Barca się podobała i podobać będzie :) Nie podoba mi się trener który siedzi na ławce z nieodrobionymi zadaniami domowymi.
3
Ja sobie odpuściłem i twierdze,że ta Barca nic w tym roku nie wygra.A jeśli zdarzy się inaczej to będzie to bardzo miłe zaskoczenie :) Jeśli my jedziemy do takich rywalach typu Getafe i wystawiamy tam tak defensywny środek pola to ja nie mam pytań.
9
Rakitic to niesamowity zawodnik,ale mając w składzie zawodnika jego pokroju i Sergio trzeba tego trzeciego wystawić ofensywnego....jego dyspozycja jest tylko i wyłącznie winą trenera !!!
0
Zamilcz!!!Każdy z tego pseudo-zarządu szuka tylko usprawiedliwienia!!!Nikt nie potrafi zmierzyć się z rzeczywistością i powiedzieć prawde w oczy!!!
1
Lucho spakuj się i odejdź.
0
Roberto za Rakitica i za Suareza Neymar którego nawet nie ma na ławce!nie no padłem :)
0
powinien grać Busi,Rakitić i przed nimi Messi,a na prawe skrzydło to...musimy kogoś kupić
0
chyba nie sądzisz w przypadku niemożliwości dokonywania przez nas transferów sprzedalibyśmy Alexisa i Cesca
1
Wydaje mi się,ba jest to dla mnie wręcz oczywiste,że mając w środku pola zawodników pokroju Busi i Rakitić tym trzecim powinien być ktoś znacznie bardziej ofensywny który by dublował nawet napastnika swoimi wejściami w pole karne.Nasz środek pola który był naszą domeną i postrachem w tej chwili jest fatalny.
0
Pique ostatnio sporo gra więc może być Bartra z Mathieu w środku,po bokach Alba i Alves,środek pola Mascherano,Rafinha,Rakitić w ataku oczywiście Leo,Suarez,Pedro i w bramce..właśnie w bramce chciałbym w końcu zobaczyć Ter Stegena w lidze ale to chyba tylko życzenie nie do spełnienia przynajmniej w najbliższej przyszłości.
0
uśmiechnęła się krystynka :)
0
Messi tu zawsze jest bogiem :)
0
dobre hehehehehehe ;)
1
kompleks to ma kibic mierd przesiadujący na stronie Barcelony :)
1
będzie mianować do bramki puskasa ? ;)
1
tak miał łape niczym king kong i położył ją na delikatnym ramieniu krysztianu i teraz jak portugalczyk bedzie nosił torebke na tym ramieniu :)
5
ewidentnie to jest wyżelowany :)
1
tam nie nurkują co mecz,a co najważniejsze nie wymachują łapkami ze łzami w oczach :)
0
przed końcem połowy real wyrównał ?
0
nurkowy?!za krótkie nóżki ma małpeczka i trąciła chłopa :)
0
temu koledze już do końca sezonu nie powinni gwizdać jedenastek
3
co za pajac hahahahaha symulant jeden!
0
A co tu gooooool???!!!
0
taka sytuacja,że w dwóch sytuacjach zawinił hodor :)
0
Zaczął ale jak do tej pory w okolicach środka boiska ;)
0
animal rażony piorunem :)
2
włączyłem dzisiaj mecz mierd i mam nadzieje zobaczyć pokaz frustracji ze strony krysztianu :)
0
1
w obecnej formie oczywiście za Sergio.
0
niech będzie Celtic !